Lilibe, Patyczki kosmeyczne

Lilibe, Patyczki kosmeyczne

Pojemność 160 szt

Patyczki kosmetyczne Lilibe posiadające główki wykonane ze 100% bawełny, wybielane bez użycia chloru. Nie wprowadzać do przewodu słuchowego, nie wrzucać do toalety.

zawsze potrzebne

Patyczków higienicznych używam nie tylko do czyszczenia okolic uszu, ale również do poprawek makijażu. Usuwania przypadkowo odbitego tuszu do rzęs lub korygowania linii krzywo nałożonej pomadki.
Te patyczki kupuję zazwyczaj w promocji.
Starczają na długo, wata umieszczona na końcach nie kosmaci się.

Fajny produkt

Bardzo lubię ten produkt. Szczególnie wersję specjalną do poprawy makijażu z plaską końcówką. Są tanie, łatwo dostępne. Cenię i używam od lat :-) bardzo nie lubię gdy patyczki do poprawy makijażu się kończą. Łatwo nimi dotrzeć w każdy kącik oka. Drugą końcówką łatwo poprawić usta. Ideał.

Liczy się to, że tanie

Patyczki są przeze mnie używane codziennie, między innymi do poprawek makijażu, ale nie tylko. Czyszczę nimi także trudno dostępne miejsca w domu, używam do pielęgnacji paznokci. Najważniejsze jest to, że są tanie, bo przy praktycznie identycznych produktach różnych marek jest to dla mnie znaczący faktor. Drugi i w zasadzie jedyny to taki, że patyczki się nie rozpadają, jak to miało miejsce w przypadku innych. Bardzo podoba mi się to, że są zbite, nie drze się z nich wata.

do poprawy makijażu-idealne

Idealne patyczki do starcia tuszu z powiek, czy osypanego cienia. Są precyzyjne i co najważniejsze nie zostawiają kłaczków. Wiele jest patyczków, które zostawiają włoski przy oku, przez co zmuszona byłam zmywać cały makijaż oka i robić go na nowo. Z tymi patyczkami nie mam tego problemu.
Niska cena, dobra dostępność i aż 200sztuk w opakowaniu to kolejne plusy. Od kilku lat są stałym elementem mojej łazienki.
Polecam.

Najlepsze

Zgłosiłam, więc oceniam. Patyczki mają same zalety: są łatwo dostępne, nie zostawiają kłaczków, nie mają twardych elementów na waciku, i chociaż są bardzo tanie, to jakością nie ustępują swoim droższym odpowiednikom. Idealne do usuwania wszelakich pomyłek makijażowych, czyszczenia uszu oraz lakieru do paznokci z miejsc, do których nie dociera klasyczny wacik. Mam tylko 1 zastrzeżenie-opakowanie mogłoby posiadać jakiś mały sznureczek umożlilwiający powieszenie ich w łazience na lustrze.
Niedawno Rossmann zmienił firmę produkującą patyczki z "Lilibe" na "Isana", jednak jakośc, cena i opakowanie pozostały bez zmian :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Dobre i tanie

Kupilam je na promocji za 0.99 zł. Znajac jakosc produktow z Rossmanna wiedzilam, ze moge sie spodziewac dobrej jakosci i wykonania.

PLUSY
+ tanie
+ duza ilosc
+ ladnie wyprofilowane
+ idealne do poprawek makijazowych
+ wata nie odchodzi od patyczka
+ dosc wytrzymale

MINUSY
-opakowanie lubi sie rozrywac, a patyczki wypadaja, brakuje mi jakiegos klipsa ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe