Jean Vidal, Serum do włosów z wit. A i E

Jean Vidal, Serum do włosów z wit. A i E

Serum nadaje włosom połysk i regeneruje zniszczone końcówki. Po regularnym stosowaniu włosy są bardziej elastyczne i sprężyste. Serum dostarcza włosom dużą dawkę witamin A i E. Witamina A ma pozytywny wpływ na stan lipidów tworzących na powierzchni włosów ochronny film, zapobiega łamliwości włosów, sprawia, że stają się miękkie i łatwo się układają. Witamina E, zwana też witaminą młodości, jest antyoksydantem, przyspiesza podziały komórek macierzystych budujących łodygę włosa, pobudzając tym samym jego wzrost. Serum do włosów Jean Vidal pozwala zregenerować suche i zniszczone włosy, nadać im miękkość, gładkość i połysk. Całość dopełnia pozostający na włosach subtelny zapach perfum podkreślających francuską elegancję.

Dopełnienie pielęgnacji włosów

Moja kieszeń nie ucierpiała z powodu zakupionego trzy miesiące temu serum do włosów. Jest bardzo wydajne i jeszcze mam sporą ilość. Właściwie, to koniecznością dla mnie było poszukiwanie jakiegoś rozsądnego preparatu do regeneracji moich zniszczonych, rozdwajających się końcówek. Zakup był trafiony, gdyż na dzień dzisiejszy, moje włosy nie są już udręką, a dodatkowa dbałość o nie przy stosowaniu regularnie dwa razy w tygodniu serum, sprawiła, że moje włosy odzyskały połysk, nie rozdwajają się i nie łamią. Dużo łatwiej mogę je opanować, bo po prostu są bardziej posłuszne i nabrały miękkości i tak miło pachną jak po spryskaniu ich delikatnymi pefrumami.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.