Dermedic, Clinical, Regenist, Płyn micelarny

Dermedic, Clinical, Regenist, Płyn micelarny

Dermedic płyn micelarny Regenist do demakijażu i oczyszczania okolic oczu, twarzy, szyi i dekoltu z objawami starzenia:
- Skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia
- Zwiększa syntezę kolagenu i elastyny
- Nie narusza równowagi hydrolipidowej naskórka
- Zapobiega przeznaskórkowej utracie wody (TEWL)
- Nie pozostawia filmu na skórze.

Skład: Aqua, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Algin, Acacia Senegal Gum, Serine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aloe Babadensis Leaf Juice, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

polecam

Super produkt, bardzo wydajny i do tego w przystępnej cenie. Myślę, że będę go używać przez długi czas. Dzięki niemu mam gładką cerę i skutecznie usunięty makijaż i wszelkie zanieczyszczenia

zadowolona

Jestem z niego bardzo zadowolona i myślę, że każdemu przypadnie do gustu. Delikatnie, ale bardzo skutecznie oczyszcza skórę twarzy. Z łatwością usuwa makijaż, nie wywołując podrażnień. Bardzo wydajny. Polecam!

Bardzo przyjemny micel

Na wstępie zaznaczę, że bardzo podoba mi się opakowanie, jest zarazem proste i eleganckie. Dodatkowy plus za wygodne otwieranie przyciskiem "press". Może nie dla wszystkich jest to ważne, jednak dodam, że płyn micelarny posiada delikatny, kwiatowy zapach, który uprzyjemnia nam stosowanie. Płyn micelarny Dermedic Regenist jest bardzo delikatny dla skóry, pozostawia ją oczyszczoną, nawilżoną i ładnie rozświetloną. Bez problemu radzi sobie z podkładem, bronzerem czy różem. Wydajność jest standardowa.

Nie zauważyłam na opakowaniu wzmianki o tym, czy płyn micelarny Dermedic Regenist może być stosowany do demakijażu oczu, jednak uprzedzając Wasze pytania, w moim przypadku nie podrażnia delikatnych okolic oczu. Ja wykonuję demakijaż oczu za pomocą dwufazowego płynu, ponieważ ta opcja najlepiej się u mnie sprawdza. Po krótkich testach mogę stwierdzić, że płyn micelarny Dermedic Regenist skutecznie usuwa delikatny makijaż oczu, jednak z preparatami wodoodpornymi czy eyelinerem żelowym średnio sobie radzi. Producent zaleca jednak używać płynu Regenist to oczyszczania skóry twarzy, dekoltu oraz szyi, więc nie możemy traktować tego jako minus.

W porównaniu do innych produktów na rynku, płyn micelarny Dermic Regenist wypada bardzo dobrze. Przypadł mi do gustu bardziej niż sławny micel z Biodermy. Z czystym sumieniem mogę polecić Wam ten produkt, tym bardziej, że jego cena jest naprawdę atrakcyjna!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml