Dermedic, Regenist, ARS 3° Ursolical, Stymulujący krem wzmacniający na dzień

Dermedic, Regenist, ARS 3° Ursolical, Stymulujący krem wzmacniający na dzień

Dermedic stymulujący krem wzmacniający ARS Ursolical:
- Wzmacnia włókna kolagenowe i aktywuje ich wzrost
- Pobudza samodzielną regenerację naskórka
- Zapobiega nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody (ogranicza TEWL)
- Chroni skórę przed wolnymi rodnikami
Hypoalergiczny.
Demredic stymulujący krem wzmacniający ARS Ursolical zawiera 14% składników aktywnych i jest przeznaczony do skóry pierwszymi objawami starzenia.
Sposób użycia: Nanieść równomiernie warstwę preparatu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu i pozostawić do wchłonięcia.
Składniki aktywne Demredic stymulujący krem wzmacniający ARS Ursolical: Kompleks aktywny ARS 3° Ursolical. Kwas ursolowy, Witamina E, Olej migdałowy, Gliceryna, Dub Diol, Moisturizing Vegetal Micropatch, Wyciąg z korzenia żeń-szenia, Sok z brzozy

Idealna profilaktyka przeciwzmarszczkowa

W moim odczuciu stymulujący krem na dzień Dermedic Regenist ARS 3 URSOLICAL idealnie sie sprawdzi w przypadku skóry mieszanej/tłustej z objawami starzenia. Krem ma lekką, delikatną konsystencję, która błyskawicznie się wchłania. Nie zauważyłam efektu zapychania cery, chociaż moja skóra posiada tą tendencję. Dosłownie minutę po aplikacji kremu, nasza skóra jest już przygotowana do nałożenia podkładu. Stymulujący krem wzmacniających Dermedic Regenist ARS 3 Ursolical dobrze współpracuje z podkładem, nie roluje się. Ekstrakt z żeń-szenia i sok z brzozy sprawiają, że skóra nabiera zdrowego i świeżego wyglądu.
Niestety mogę przewidzieć, że właścicielki suchej skóry, które lubią treściwe kremy mogą być tym produktem zawiedzione, a samo nawilżenie skóry w ich przypadku może być niewystarczające. Ja posiadam skórę naczynkową, która aktualnie dość mocno przetłuszcza się, dlatego krem Dermedic Regenist ARS 3 Ursolical sprawdził się w moim przypadku doskonale!

Zalety:
- krem błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy
- przyjemny zapach i wesoły, lekko różowy kolor kremu
- ładne i poręczne opakowanie
- bardzo dobre współgra z podkładem
- nie wywołuje jakichkolwiek podrażnień i alergii
- przerażona początkowo triglicerydami w składzie, muszę przyznać, że w tym przypadku nie zauważyłam zapychania skóry
- nadaje skórze świeżości i rozświetlenia

Wady:
- lekka konsystencja kremu może nie zadowolić osób, które posiadają bardzo suchą skórę

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie opakowania 50 ml