Schwarzkopf Schauma, Fresh it Up! Szampon przeciwłupieżowy do włosów szybko przetłuszczających się i z łupieżem

Schauma szampon przeciwłupieżowyFresh i t Up! do włosów szybko przetłuszczających się i z łupieżem, to formuła bez silikonów, z pirytionianem cynku i ekstraktem z owoców goji, która uwalnia od łupieżu i zapobiega jego ponownemu powstawaniu do 6 tygodni*.

Wysusza. Nie oczyszcza z mokrego łupieżu.

Szampon ten nie robi tego co powinien - przynajmnej nie działa na mój mokry łupież, nie oczyszcza dobrze skóry głowy. Ponadto wysusza i podrażnił mi skórę głowy.

taki sobie

Duża, poręczna butelka. Idealna pod prysznic, bo nie ślizga się w dłoniach. Bardzo dobrze się otwiera i łatwo się wylewa.
szampon jest raczej zwyczajny i normalny. Bez szału i polotu. Nie jestem przekonana czy jest p/łupieżowy, bo na początku stosowania dostałam od niego łupieżu. Potem jakoś się to zmieniło, ale jego działanie było dalekie od ideału.
 Niestety miałam duże opakowanie, które okazało się nadspodziewanie wydajne. Szampon ma dosyć przyjemną, treściwą konsystencję. Dobrze się pieni i ogólnie jest przyjemny w użyciu. Tylko nic nie robi.

niestety nie

Szampon się niestety nie sprawdza, nie ma działania przeciwłupieżowego. Wydajność średnia i zapach też niezbyt przyjemny. Plus to cena, ale czy warto nawet wydać te 7 zł za szampon który nie działa ?

nieee

szampon stosuje od miesiąca i zero zauważalnego działania przeciwłupieżowego . Włosy też częściej muszę myć, ale nie wiem czy to powód szamponu, czy gorących dni...

włosy bardziej się przetłuszczają

mam problem z nawracającym łupieżem i przetłuszczającymi się włosami, niestety ten szampon nie spisał się mimo obietnic producenta. Wlosy na drugi dzień już są przetłuszczone

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno duze

całkiem fajny

Kupiłam szampon na promocji w rossmannie 2 produkty + maska gratis. Początkowo szampon miał być dla mojej nastoletniej siostry, ale jako, że w ciąży moje włosy mają dziwne wymagania spróbowałam. Dzięki niemu udaje mi się myć włosy 2 razy w tyg nie częściej i jako, że teraz nie mogę używać odżywek masek bo moje włosy nie tolerują nic oprócz jakiegoś olejku czy jedwabiu na końcówki to się sprawdza. Nie mam włosów z łupieżem dlatego nic nie mogę stwierdzić, ale już mam ten drugi szampon z tej serii także zobaczymy który lepszy.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże