Catrice, Prime And Fine, Professional Contouring Palette (Zestaw do konturowania twarzy)

Catrice zestaw do konturowania twarzy zawiera bronzer i rozświetlacz dający delikatny efekt. Produkt występuje w dwóch odcieniach: 010 Ashy Radiance i 020 Warm Harmony.

pudrowe

Lubie, lubie

Kupiłam na promocji w naturze i nie żałuję ALE nie kupiłabym w normalnej cenie. Poręczne, fajne opakowanie. Bronzera używam dosyć często ponieważ ładnie się wtapia, niestety rozswietlacz dla mnie jest zbyt delikatny.

Dla mnie hit

Ten produkt kupiłam zupełnie przez przypadek. Posiadam odcień 030 sunny sympathy.W eleganckim opakowaniu zamknięte są dwa, wspaniałej jakości produkty. Kolor bronzera jest raczej neutralny nie jest chłodny, ale nie daje też pomarańczy na twarzy, bardzo dobrze wygląda, można stopniować kolor i na pewno nie można zrobić sobie nim krzywdy. Rozświetlacz ma odcień szampańsko złoty, nie daje jednolitej tafli, ale ładne, delikatne rozświetlenie. Obydwa produkty współgrają z innymi produktami na twarzy, używam bardzo długo, a tylko w matowej części delikatnie widać denko.

Super produkt!

Szukając niedrogiego bronzera trafiłam na zestaw do konturowania od Catrice. Ucieszyłam się, bo w cenie ok. 20 zł mieszczą się bronzer z rozświetlaczem. Ciekawa produktu, przetestowałam go zaraz po zakupie. Świetnie przylega do skóry, bardzo łatwo się rozprowadza. Plusem jest również matowy, chłodny kolor, nie wpadający ani w szarości ani w pomarańcze. Nie pozostawia smug ani plam. Należy uważać przy nakładaniu, ponieważ bardzo łatwo się pyli. Ma świetną pigmentację, utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Rozświetlacz również ma super kolor, bez złotych drobinek. Całość opakowana została w solidną kasetkę, a rozmiar umożliwia przemycenie kosmetyku w każdej torebce. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, jestem bardzo zadowolona z produktu.

Ekstra!

Fajne rozwiązanie 2w1 bronzer + rozświetlacz. Opakowanie solidne i poręczne. Idealne w podróży. Bronzer o chłodnym odcieniu idealny do mojego zimnego typu urody. Rozświetlacz nada się przy konturowaniu, jako cień do powiek; jak i do charakteryzacji. Bardzo wydajny. Cena fajna. Coś czego szukałam bardzo długo

Fajny zestaw

Posiadam paletkę w odcieniu Ashy Radiance.
Zacznę od początku - ładne opakowanie, dobra cena.

Naprawdę fajnie, że w takiej małej paletce można mieć bronzer, rozświetlacz, którym nie dość, że mogę nadać twarzy trójwymiarowości (po nałożeniu podkładu) to jeszcze przepięknie prezentuje się na powiece i są to też moje cienie.

Kupiłam ten zestaw, bo słyszałam, że bronzer jest genialny, rozświetlacz to podobna ta gorsza połówka... ;)
U mnie chyba na odwrót. Trochę zawiodłam się na bronzerze - niby kolor jest ładny, ale coś chyba nie pasuje mi w tonacji... koniec końców, z bronzera za ten kolor taki mały minus. Natomiast rozświetlacz totalnie mnie oczarował. Jest przepięknie subtelny, ale da się stopniować efekt, więc można dosyć mocno się rozświetlić ;) Aczkolwiek bardzo (bardzo) odpowiada mi efekt delikatnego rozjaśnienia, a nie nachalnego paska błysku.
I bronzer i rozświetlacz mają cudowną pudrową konsystencję, są fajnie napigmentowane (ale na plus, że nie można sobie nimi zrobić krzywdy). Paletka jest wydajna.

Używam, bo to zgrabny produkt, generalnie oprócz tego kolorku bronera, który może nie jest dla mnie "wow", to jednak nie jest też najgorszy, więc zużyję do końca :)

010, 020, 030

Jako, że nie od dziś jestem wielką fanką Cosnovy, to mimo essence'oholizmu czasem zaglądam do szafy Catrice.
Mam wszystkie kolory, Ashy Radiance nawet dwa opakowania, bo jeden już denkuję.
Warm Harmony na lato spoko, ale jest bardzo ciepły. Sunny Sympathy też, ale ma ciekawszy rozświetlacz.
Produkt ekstra, wydajny, nie rozmazuje się, nie robi plam, ale nie jest jakoś ekstremalnie napigmentowany - dla mnie ok.

Zużyć nie mogę

Kupiłam w tamte wakacje, gdy pojawia się słońce i za mocno przygrzewa.
Podoba mi się pomysł 2W1. Bronzer i tozswietlacz? No wakacyjny niezbędnik.
Opakowanie solidne i wygodne. Trwałość przyzwoita i pigmentacja na wysokim poziomie. Bronzer nie jest ani za ciepły ani za chłodny. Maluje się nim dobrze, i nie robi krzywdy. Rozświetlacz tez nie zostaje w tyle. Robi ładny efekt i delikatnie się mieni.
Zestaw przemyślany.
Mi - jak każdej babie - brakuje lusterka, bo o pędzlu trochę wstyd wspominać
Wydajnosc ekstra
Zdjęcie wrzucę rano , przy normalnym świetle

Dobry zestaw dla początkujących

Bronzer to cudo, z rozświetlaczem jest trochę gorzej... Ale i tak jest to mój ulubieniec. Sprawdza się w każdej stylizacji. Bronzer jest moim zdaniem dobrze na pigmentowany. Osoba początkująca na pewno nie zrobi sobie krzywdy z tym zestawem.

polecam

Paletka do konturowania zawiera idealny odcień bronzera i rozświetlacza (pozbawionego brokatowych drobinek), dla kobiet o jasnej cerze. Pozwala stworzyć naturalny i mocniejszy makijaż. Produkt godny polecenia osobom rozpoczynającym swoją przygodę z konturowaniem twarzy(tak jak ja)

Rewelacja

Mam odcień 010.
Dla mnie super zestaw.
Bronzer ma idealny kolor- faktycznie zimny brąz pasujący do mojej karnacji a nie pomarańczowy, jak to ma często miejsce przy innych produktach tego typu.
Rozświetlasz jest delikatny, nie daję efektu brokatowej twarzy.
Dla mnie rewelacja polecam.
Dodatkowo cena jest bardzo korzystna.
Produkt bardzo wydajny- nie widać aby ubywał.

Super bronzer!

Jestem brunetką i ciężko znaleźć mi chłodnawy kolor bronzera. Większość jest ciepła i nadaje mojej twarzy efekt "solary". Natomiast odcień 010 z Catrice bardzo mi przypasował. Rozświetlacz marny, nie daje efektów, ale kupię następny dla bronzera :)

Bronzer - tak/ rozjaśniacz - nie

Oceniam wersję ciemniejszą 010.
Nie mam zbyt dużego doświadczenia tego rodzaju produktami, był to mój pierwszy zakup do konturowania. Mam dość jasną cerę ale zależało mi na mocniejszym efekcie bronzera i to był dobry wybór. Produkt fajnie komponuje się ze skórą, nigdy nie zdarzyło mi się przy moim małym doświadczeniu zrobić sobie krzywdy. Efekt, cóż widoczny ale mam wrażenie, że jednak na zdjęciach przy mocnym świetle jest mało zauważalny niestety. Może to wynika też z aplikacji i innych czynników. Na pewno jest to produkt wydajny, używam go codziennie i mam już kilka dobrych miesięcy. Rozjaśniacz niestety nie spełnił moich oczekiwań. Strasznie delikatny i praktycznie nie widoczny. Mimo wszystko cenowo opłacało się nawet dla samego bronzera :) Będę jeszcze eksperymentować z innymi produktami, ale jeśli chodzi o tą półkę cenową myślę, że jest na plus :) Opakowanie też na plus, napisy się nie zdarły i nie pękł przy transporcie ;)