Biotherm, Aquasource Night Spa, Baume Nuit Triple Effet SPA [Triple SPA Effect Night Balm] (Balsam do twarzy na noc)

Biotherm krem na noc Aquasource Night Spa o potrójnym działaniu. Nawilża, wygładza oraz koi skórę podczas snu. Formuła kremu została stworzona na bazie wyciągu z planktonu, który ma zbawienny wpływ na cerę. Biotherm Aquasource Night SPA wzmacnia, regeneruje, chroni przed fotostarzeniem oraz poprawia jędrność i elastyczność skóry. Odpowiedni do każdego typu cery.

Cera
krem
50 – 100ml
na noc

Nocna regeneracja

Lekko żelowa konsystencja przyjemnie rozprowadza się po twarzy od razu przyjemnie nawilżając i wygładzając. Producent zaleca przemycie twarzy wilgotnym wacikiem po 5 min, by zmyć powstały film. U mnie wchłania się całkowicie w trakcie masażu.
Rano skóra jest w bardzo dobrej formie- niesamowicie gładka i elastyczna. Niestety krem nie jest bardzo wydajny, mimo to wart swojej ceny - chyba najlepsza do tej pory pielęgnacja na noc jaką miałam.

Cudo na noc

Moja mama już o jakiegoś czasu zauważyła, że mam ładniejszą cerę i myślę, że to właśnie zasługa Biotherm. Używam na noc, skóra od razu wydaje się gładsza a rano jest promienna i rozświetlona.

Nie nawilża, zostawia film, drogi

To turkusowy krem-żel, który pięknie wygląda i daje uczucie chłodzenia. Niestety, nie spełnia podstawowej funkcji - nie nawilża dobrze i zostawia film na skórze, którego nie lubię. Zapach świeżo-kwiatowy, ale szybko męczy. Cena absolutnie nieadekwatna do działania.

50/50

Produkt owszem nawilża dość dobrze, ale nie rewelacyjnie.
Jest drogi
Może zapychać pory.
Raczej go nie kupię.
Można znaleźć wiele równie dobrych nawilżających produktów, za o wiele, niższą kwotę.

Genialny krem na noc

Dostałam w prezencie zestaw miniaturek Biotherm-żel krem na dzień, tonik i balsam na noc. Wszystkie produkty są wysokiej jakości i spisują się fantastycznie, a Night Spa to mój ulubieniec. Mimo wysokiej ceny, to chyba ten balsam z całego zestawu wykupiłabym w pełnowymiarowej wersji.
Plusy:
-świetnie nawilża, wygładza, świetnie radzi sobie z łuszczącą, suchą skórą a nawet mikrozmarszczkami
-cera rano ma zdrowy, wyrównany kolor
-przyjemna lekka konsystencja, dobrze się wchłania
-fajny zapach, delikatny, ale wyczuwalny
-nie zapycha, nie podrażnia
-wydaje mi się, że jest dość wydajny-korzystam z niego oszczędnie, niewielka ilość wystarcza

Minusy:
-dla mnie niestety cena, zdecydowanie poza moim normalnym budżetem na pielęgnację

Swietnie nawilza

Używam tego kremu od dwóch miesięcy. Juz po pierwszej aplikacji widać efekt. Skóra rano jest mięciutka, gładka i super nawilżona. Ma trochę dziwny zapach, ale można się przyzwyczaić :)
Nie stosuje go jako maski bo mi go szkoda. Natomiast nakładam rzeczywiście dosyć dużo

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Absolutnie nie dla mnie.

PLUSY:
- wydajność

MINUSY:
- cena
- słabo nawilża i wygładza
- nie koi podrażnień
- zapycha pory
- kiepsko się rozprowadza
- zapach nie przypadł mi do gustu

Rewelacyjny krem na noc

Krem jest perfekcyjny. Stosowałam go na noc i rano budziłam się z odżywioną, nawilżoną skórą. Gdyby nie wysoka cena, kupiłabym pełnowymiarowy produkt juz dziś. Czasami zapycha mnie jakiś podkład, ale po tym kremie wszystko znika. Makijaż w ciągu dnia dłużej utrzymuje się na nawilżonej cerze. Zapach jest dyskretny, a żelowa formuła wydajna i mimo wszystko treściwa.
Klasa sama w sobie.

Używam tego produktu od: Miesiąc