L`biotica, Professional Therapy, Silk & Shine, Szampon odżywczo - witalizujący

L`biotica, Professional Therapy, Silk & Shine, Szampon odżywczo - witalizujący

Sprawdź ceny produktu

L`biotica odżywczo- witalizujący szampon wygładzający Professional Therapy, przywracający blask włosom. L`biotica odżywczo- witalizujący szampon wygładzający Professional Therapy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji - jedwabisty blask bez obciążenia.Formuła szamponu jest idealnie dostosowana do potrzeb włosów matowych, suchych, pozbawionych witalności. Włosy dłużej zachwycają świeżym, lekkim wyglądem i spektakularnym blaskiem.

Wygórowana cena, jakość przeciętna

Szampon odżywczo –witalizujący według zapewnień producenta ma nadawać włosom jedwabisty blask bez obciążania. Przeznaczony jest dla włosów suchych i matowych.
Włosy po umyciu są czyste, odświeżone, ładnie pachną. Nie zauważyłam ani spektakularnego blasku, ani wygładzenia ani świeżości. Moje włosy wyglądały po umyciu, tak samo jak po zastosowaniu każdego przeciętnego szamponu z drogerii.
Niestety produkt niemiłosiernie plącze włosy w trakcie mycia. Mam dość długie włosy i chcąc je porządnie umyć tym szamponem, niestety robię sobie na głowie jeden wielki kołtun. Z pomocą przychodzi odżywka która po dłuższej chwili wszystko doprowadza do porządku, no ale na szybkie mycie bez odżywki nie ma co liczyć.

Produkt ma dość gęstą formułę, sprawia wrażenie produktu mocno odżywczego. Bardzo dobrze się pieni, jeśli tak się nie dzieje, wystarczy dodać więcej wody i mamy bardzo gęstą i sztywną pianę.

Zapach jest w porządku, nie przytłacza, jest świeży, lekki i przyjemny

Opakowanie jest bardzo ładne, swoim wyglądem przypomina produkt profesjonalny. Plastikowa butelka zamykana na klik, na której możemy postawić produkt, to wygodne rozwiązanie. Niestety klik nie zawsze dobrze się zamyka, raz niestety tak się stało że szampon wyciekł z opakowania. Trzeba uważnie sprawdzać zamknięcie, ponieważ sprawia wrażenie że wszystko jest dobrze zabezpieczone, a nie jest, bo wycieka.
Wydajność jest dla mnie standardowa. Wystarczył na około 3 tygodnie przy częstym myciu długich włosów (co 2 dzień )
Cena zdecydowanie za wysoka jak na jakość produktu. Moim zdaniem nie przekracza ona poziomu większości drogeryjnych szamponów w cenie dwa razy niższej. Nie kupię ponownie.

Nie dla mnie vol.2

To samo co odżywka. Nie dawał nic, z wyjątkiem ładnego zapachu i faktycznie umytych włosów. Pienił się średnio, musiałam wziąć go naprawdę sporo, aby zrobił cokolwiek na moich gęstych, puszących się włosach. Ani nawilżenia, ani wygładzenia, ani jakiegokolwiek odżywienia. Uważam, że za taką cenę powinniśmy dostać zdecydowanie więcej. Odradzam. Szkoda pieniążków, gdzie są produkty tańsze i oferujące o wiele, wiele więcej.

Bardzo dobry

Bardzo fajny szampon, moje włosy dawno nie wyglądały tak dobrze jak po tym szamponie, pomimo tego że bardzo o nie dbam.
Ostatnio moje włosy przechodzą kryzys, końcówki są przesuszone, a całe włosy pozbawione blasku. Nie powiem, że ten szampon działa cuda, jednak jest naprawdę dobry i ewidentnie moje włosy wyglądają lepiej. Po szamponie nabierają blasku, są nawilżone, gładkie i mięciutkie, nawet jeśli położę się z mokrymi.

Dobry

Szampon już po pierwszym użyciu przypadł mi do gustu. Nie dość, że ma bardzo ładny zapach to jego działanie również jest dość dobre. Szampon jest dość gęsty i dobrze się pieni. Włosy po jego użyciu są oczyszczone, lekko wygładzone, ale zauważyłam również, że miękkie i gładkie w dotyku. Nie są poplątane i z łatwością można je rozczesać. Nie obciąża włosów.

Przeciętniak

Szampon ślicznie pachnie niczym profesjonalny kosmetyk z salonu fryzjerskiego. Trochę słabo się pieni więc trzeba go troszkę nalewać więcej.Po kilku użyciach nie zauważyłam aby podrażniał moja skórę głowy. Nie powodował też przetłuszczania włosów. Dobrze spłukuje się z włosów i oczyszcza je.Ot taki zwykły szampon nie zauważyłam jakiś innych specjalnych cech, które by go wyróżniały jakoś specjalnie.

Fajny, ale nie rewelacyjny

Szampon został stworzony przy pomocy zespołu prowadzonego przez Mistrza Świata we Fryzjerstwie. Według producenta możemy poczuć się jak po wizycie u fryzjera, tyle, że w domowym zaciszu. Formuła ma zapewnić gładkość i przywrócić włosom zdrowy blask. Szampon jest zamknięty w lawendowej, przyjemnej dla oka i poręcznej w użyciu tubie. Sam produkt ma kolor srebrny i na dłoniach wygląda jakby się błyszczał. Nie trzeba używać dużej ilości by dobrze się pienił a włosy były porządnie umyte. Gdy nie użyję po myciu odżywki mam wrażenie, że moje włosy są mocno poplątane i niezbyt gładkie. Po wysuszeniu to uczucie znika a włosy są lekkie i miękkie. Szampon jest całkiem w porządku i chętnie użyłabym go ponownie, ale jestem pewna czy go kupię ze względu na cenę. 30 złotych za szampon, który nie jest rewelacją to trochę dużo. Zwłaszcza, że używałam już takich podobnej jakości, a nie przekraczały 1/3 tej ceny.

Nie jest zły, ale ulubieńcem nie będzie.

W moje ręce wpadła miniaturka tego produktu, ale wystarczyła aby wyrobić sobie opinie na jego temat.

Konsystencja - Jest dosyć gesty, łatwo się pieni, chyba dawno nie miałam szamponu który pieniłby się tak dobrze. Zawiera perłowe drobiny, które miałam nadzieję, ze będą rozświetlać, niestety takiego efektu u mnie brak.

Zapach - lekki, pudrowy, przyjemny, raczej typowy dla większości drogeryjnych szamponów.

Działanie - i tu już mam bardziej mieszane uczucie. Jeśli chodzi o plusy - włosy po osuszeniu są miękkie, maja fajną obojętność ( ale nie puszą się ), łatwo się rozczesują i układają, są 'ujarzmione'. Jeśli chodzi zaś o minusy - kiedy włosy są mokre mam wrażenie, ze są lepkie i szorstkie, niby to uczucie później znika, ale nadal zostaje pewien dyskomfort.

Opakowanie - ładne, zdecydowanie rzuca się w oczy i wyróżnia z tłumu, a przy tym jest proste i zawiera wszystkie potrzebne informacje.

Cena - i tu znów mam mieszane uczucia. Czy różni się na tyle od innych szamponów żeby dopłacać? Według mnie nie. Mam długie włosy i takie opakowanie nie wystarcza mi na zbyt długo. Zdecydowanie zostaje przy tańszych i równie dobrych szamponach.

Taki sobie

U mnie nie sprawdził się za bardzo. Nie jest zły ale u mnie nie dał jakichs super efektów. Zwykły szampon, myje włosy po prostu. Nazwa "silk and shine" niestety nie pasuje do tego produktu - a szkoda. Ogólnie żałuję wydanych pieniędzy na ten szampon.

Nic szczególnego

Szampon z nowej linii L'biotica ma na pewno ładne opakowanie, które w sklepie zachęca do zakupu. Zniechęca jednak cena, przynajmniej mnie. Co do produktu, to moim zdaniem kolejny zwykły szampon. Uważam, że mają one za zadanie myć włosy i solo niewiele zdziałają, bo w końcu nakładamy je tylko na chwilę.
Ten szampon jest dla mnie zbyt mocny. Na pewno nie będę używać go na co dzień, bo po prostu przesusza mi skórę głowy. Preferuję szampony o delikatnym składzie lub zwykłe oczyszczające bez zbędnych składników.
Szampon ma w składzie (który zresztą jest dziwnie długi) polimery, więc logiczne jest że może dawać efekt "Silk & Shine". Jednak nie jest to naturalne odżywienie, ale po prostu ujarzmienie włosów. Nie ma żadnych naturalnych ekstraktów lub olejków.
Podsumowując, nie przekonuje mnie ten produkt, ani nie daje efektów poza sztucznym dociążeniem i wygładzeniem.

Szampon na 5!

Uwielbiam testować produkty do pielęgnacji włosów. Jako, że moje włosy należą do wybrednych, nie jest mi łatwo znaleźć coś, co je zadowoli. Szampon L'biotica Silk&Shine okazał się być jednak strzałem w dziesiątkę, czy też raczej - szamponem na piątkę! Produkt bardzo łatwo rozprowadza się na włosach i łatwo go spienić, ale nie jest na tyle rzadki, aby spływał z dłoni. Wygodna tuba sprawia, że szampon bez żadnego problemu można zużyć do samego końca. Jeśli chodzi o działanie produktu - włosy są po nim miękkie, gładkie, błyszczące i sypkie, bo szampon nie obciąża włosów. Wisienką na torcie jest zapach produktu. Polecam!

Działa cuda!

Jestem włosomaniaczką, więc zobaczenie promocji i nie kupienie czegoś do mojej grzywy... nie ma szans! Ostatnio była fajna promocja na całą serię L'biotica w Super-Pharmie, a że słyszałam wiele dobrego, sama się skusiłam. Jestem zachwycona :)
Mam problem z suchymi i puszącymi się włosami i to z natury... nigdy nie farbowałam, nie prostuję, więc odczuwam niesprawiedliwość ;)
Ze wszystkich dotąd testowanych przeze mnie szamponów, to jest mój hit! Włoski są po nim miękkie, sypią się, błyszczą. Zapach też przepiękny, świetnie się go dozuje, bo nie wylatuje na raz pół opakowania. Na pewno kupię niedługo odżywkę i kolejne opakowanie :)

hit hitów

To nie jest pierwszy produkt od L’biotica z jakim się spotkałam i należy dodać, że równie dobry co jego poprzednicy. Mam dość gęste włosy o które muszę dbać we właściwy sposób, ten szampon radzi sobie z nimi naprawdę wspaniale. Dzięki jego regularnemu stosowaniu moje włosy stały się zdecydowanie bardziej zdrowe i błyszczące przez co ich ogólna kondycja uległa poprawie [oczywiście na duży duży +]. Na uwagę zasługuje również jego konsystencja -- nie jest zbyt ciężka przez co włosy byłyby obciążone i oklapnięte. No i ten nieziemski zapach, który utrzymuje się na włosach kilka godzin. Gładkość włosów po wyschnięciu pozwala na bezbolesne rozczesywanie. Produkt ten w żaden sposób mnie nie uczulił mnie ani nie podrażnił skóry głowy. Wydajność również oceniam bardzo dobrze. ;)