Lirene Dermoprogram, Age-re-Generation, Ceramidowy krem dermo - naprawczy krem na noc 50+

Lirene ceramidowy krem dermo - aprawczy krem na noc 50+ Age-re-Generation:
- Kompleks peptydowo - ceramidowy wpływa na komunikację międzykomórkową, uruchamiając intensywne procesy naprawy uszkodzeń. Reguluje złuszczanie martwych komórek naskórka. Skóra odzyskuje naturalną jędrność i sprężystość oraz blask.
- Wyciąg z błękitnej algi w połączeniu z glicerolem i masłem Shea odbudowują i wzmacniają płaszcz lipidowy skóry. Głęboko odżywiają, wygładzają i zapobiegają przesuszeniu.
- Hialuronian nawilża skórę od wewnątrz, przeciwdziałając transepidermalnej utracie wody. Przywraca skórze elastyczność i młody wygląd.
Sposób użycia: Krem nałożyć wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasować.

Niestety nie:(

Kupiłam ten krem razem z jego odpowiednikiem na dzień, bo akurat trwała promocja w Rossmanie. Co prawda mi do 50-tki jeszcze sporo brakuje, ale postanowiłam, że zrobię sobie trochę silniejszą kurację. Niestety, krem okazał się totalnym niewypałem.
Konsystencja jest bardzo ciężka, gęsta, tłusta, zbita i wręcz trudna do rozprowadzenia. Kosmetyk może nie jest tępy, ale trzeba się jednak napracować, aby wsmarować go w twarz. Lubię trochę bardziej treściwe kremiki na noc, ale jednak nie takie tłuściochy. Zapach- dziwny, ni to świeży, ni to przypominajacy jakąś maść lekarską. Te wady jednak bym jeszcze i zniosła, gdy krem miał dla mnie pozytywne działanie- a tu niestety, niestety. Kosmetyk przede wszystkim potwornie mnie zapchał- rano budziłam sie z okropnie mokrą i tłustą strefą T, a policzki były pokryte dziwnie zaschniętą skorupą. Potem na brodzie i zuchwie pojawiło się kilka brzydkich wyprysków ( nigdy wczesniej nie miałam tak po żadnym kremie). Gdy odstawiłam i uzywałam innego kremu- wszystko wróciło do normy, gdy z powrotem zaczęłam uzywać Lirene- od nowa pojawiło się tłuszczenie i wypryski. Wtedy definitywnie dałam sobie spokój i uzywam obecnie jako krem do szyi i tu sprawdza się dobrze. Do jedynych zalet kremu mogę zaliczyć ładne wygładzenie i zmiękczenie skóry, oraz naprawdę sliczne opakowanie. To jednak za mało, abym go uzywała. Skład też taki sobie- na początku sporo emolientów i zapychaczy, w koncówce wit E, ekstrakt z wiciokrzewu, naturalny wosk, ceramidy, algi i kwas hialuronowy.
Może posiadaczki bardzo suchych, wręcz wyschniętych cer byłyby z niego zadowolone. Ja nie i więcej go nie kupię, a bez promocji kosztuje prawie 40 zł.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe