Shock Waves, Lakier `Trwałość na maxa` (Maksymalne utrwalenie)

Shock Waves, Lakier `Trwałość na maxa` (Maksymalne utrwalenie)

Lakier zapewniający długotrwały efekt utrwalenia fryzury oraz ochronę przez promieniami UV. Nie skleja włosów.
Daje się łatwo wyczesać.

Cena: 22zł/ 250ml

NIE, NIE I JESZCZE RAZ: NIEEE!

Moim zdaniem jest to produkt po prostu fatalny, nie miałam w życiu gorszego lakieru. Zawiodłam się na całej lini. Skleja włosy po prostu masakrycznie i nijak nie da się go zmyć. Myję włosy rano i gdy zostawiłam je na noc z tym lakierem to po przebudzeniu miałam jedną wielką szopę. Plus megaduszący zapach. Naprawdę nie polecam nikomu; nawet dla tych, dla których liczy się trwałość i dobre utrwalenie! Nie kupujcie go!

Używam tego produktu od: 4 dni

Najlepszy!

Teraz ten lakier jest w czerwonym opakowaniu! Jako jedyny (a próbowałam wszystkie) nie pozostawia białego nalotu, bez względu na to ile się go użyje. Trzyma dobrze. łatwo się daje wyczesać. Nie znalazłam lepszego.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10

Nie polecam

Bardzo mi się nie podobał. Miewałam lepsze lakiery za 5 złotych. Po kolei: zapach mocno duszący, bardzo sklejał włosy, nawet użyty w minimalnej ilości. Włosy po spryskaniu stały się sztywne, matowe - można było je niemal "połamać". Mało wydajny, szybko mi się skończył. Utrwalenie też nie takie super, lekka mżawka sprawiła, że włosy mi się skręciły. Szkoda pieniążków na ten lakier.

Manicure - kolorowy french

Nie dla mnie

Jedyne do czego nie można się przyczepić to utrwalenie, które jest naprawdę całodzienne a nawet całonocne. Poza tym nic mi się nie podoba. Lakier mocno usztywnia włosy i je przesusza. Niewyczesany jest na drugi dzień widoczny na włosach i "dosprayować się" nie sposób. Ma marny atomizer i włosy trzeba utrwalać małymi partiami. Fryzura trzyma się co prawda, ale wygląda sztucznie i płasko. W razie jakiegoś deszczu lub śniegu moje włosy można potem kroić nożem. Przy Tafcie dodającym objętości Wella wypada po prostu blado. Zdążyłam się już przyzwyczaić do puszystych włosów i lakier ten mnie nie zadowala nawet w najmniejszym stopniu. Na szczęście dostałam go w prezencie. Sama na pewno go nie kupię.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

bardzo pozytywne zaskoczenie

nie spodziewalam sie ze kosmetyk za 12 zlotych z drogerii moze byc tak porzadny. faktycznie, maksymalnie utrwala fryzure, nie tworzac przy tym efektu helmu na glowie. nie przeciaza wlosow, daje sie wyczesac nie powodujac jednoczesnie opadniecia calej fryzury. szczerze polecam.

rewelacja z drogerii

Do tej pory uzywalam tylko Infinium Loreala, ale uznalam, ze to niemozliwe, zeby w drogerii nie bylo ZADNEGO dobrego lakieru, przy okazji w nizszej cenie niz Infinium nawet na allegro.
No i mam! Lakier jest idealny, dokladnie taki, jakiego chcialam. Utrwala na dlugo, nie skleja nieesetycznie w straki, ladnie pachnie. Swietnie podkresla mi fryzure zarowno, kiedy mam loki i kiedy prostsze wlosy. Atomizer troche inny niz w lakierach, jakie znalam - ma wezsza strefe zasiegu, ale ma to swoje plusy, bo mozna podkreslac pasma - dla mnie bomba :)

Uwaga - teraz ma inne opakowanie (czerwone) i ja zaplacilam za niego 13 zl.

Uf, nie musze juz szukac jak najtaniej Infinium - teraz mam lepszy lakier i taniej.
POLECAM

Używam tego produktu od: 2 tyg

nie skleja i nie tworzy dredow

Maskaryczny lakier!!!
same ++++++++++++
+trwałość - wszystko postawi na sztorc !! :P
+nie skleja
+nie kruszy się
+jak da sie go Mega DUUZO nie ma na wlosach bialego nalotu -( u innych producentow zawsze jest)
+cena

CUDOOOOOOOOO

Używam tego produktu od:roq
Ilość zużytych opakowań:ok 30

kiepski

kiepski lakier, ktorego cena jak na taka jakosc, wcale nie jest niska. za darmo bym go nie chciala. skleja wlosy, wygladaja one po nim nienaturalnie, szybko sie przesuszaja, az w koncu wypadaja. okropienstwo. jedyny plus to: ladny zapach i mocne utrwalenie, jesli komus tylko na tym zalezy, a wlosy moga mu wypasc po jakims czasie...to niehc kupuje...ja na pewno nie kupie juz nigdy!!!

Używam tego produktu od:kiedys kupilam

Fajny.

<--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE>

Doskonały

Lakier jest dość drogi, ale wart swojej ceny. Nie skleja włosów, usztywnia je, długo utrzymuje się na głowie i można go bez większych problemów usunąć. Nie dusi i przyjemnie pachnie. Kosmetyk godny polecenia!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Najlepszy!

Najlepszy lakier do włosów na świecie, a wiem coś o tym bo używałam juz chyba wszystkich hehe. Mocno utrwala, fryzurka trzyma się bez zarzutu prawie cały dzień, a do tego znośnie pachnie i nie dusi przy aplikacji. Nie zauważyłam żeby sklejał, nie wygląda na włosach sztucznie. Jest naprawde świetny. Kupiłam już następne opakowanie. Mój KWC wśród lakierów!

Używam tego produktu od:3 tygodnie

KWC jako sklejacz &lt;lol&gt;

Idealny do...sklejania i utrwalania efektu prostowania...:)Bo:
*długooo a nawet bardzo długo 3ma się na włoskach (kiedyś zrobiłam irokeza utrwaliłam nim i po całonocnej zabawie + odsypianiu był prawie idealny)
**bosko się wyczesuje
***extra zapach:):):)
****na bardzo długo utrwala efekt prostowania
*****Świetny do grzywek i IDEALNY do irokezów:)

Używam tego produktu od:rroku a moze nawet 2 lat
Ilość zużytych opakowań:przynajmniej 3