Isana, Wattepads (Płatki kosmetyczne)

Isana, Wattepads (Płatki kosmetyczne)

Pojemność 120 szt

Płatki kosmetyczne Isana sa idealne do codziennej pielegnacji. Nadaja sie do demakijazu oraz nakldania kosmetykow.

do oczu, do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Isana - Płatki kosmetyczne

Waciki są bardzo przyjemne w zmywaniu makijaży czy ściąganiu maseczki na twarzy i dekoldzie, również przydają się do zmywania lakieru i innych czynności związanych z pielęgnacją.

warte zakupu

Waciki są bardzo miękkie i dobrze radzą sobie z demakijażem lub ze zmyciem lakieru do paznokci. Waciki są trwałe - nie rozrywają się.
Waciki są dostępne w dużych ekonomicznych opakowaniach co tez jest dużym plusem.

Wolę Cleanic

Zakupione w promocji 3 opakowania w cenie 2. Połasiłam się na promocję, bo cena bardzo dobra. Do kupienia w każdym Rossmannie. Niestety, ale waciki rozwarstwiają się. Tyle o ile nie przeszkadza to w zmywaniu makijażu, to do zmywania paznokci totalnie się nie nadają. Są miękkie i wytłaczane, ale nie zostaną ze mną na dłużej.

Dobre i tanie

Płatki kosmetyczne służą mi głównie do zmywania lakieru i demakijażu. Produkt tego typu w moim mniemaniu nie musi zawierać dodatkowych magicznych składników jak aloes itp a jedynie być funkcjonalny. Płatki z isany spełniają moje oczekiwania, są wydajne, tanie, nie rozwarstwiają się w czasie stosowania, nie sypią się pozostawiając paproszki na twarzy czy dłoniach. Zdecydowanie tak.

Kupuję ciągle

Polecam, płatki są delikatne, łatwo wyciągną je z opakowania. Dobrze zbierają wszystko z twarzy przy zmywaniu makijażu czy oczyszczaniu. Wydajne opakowanie w dobrej cenie. Kiedy trafię na małą promocję, od razu zaopatruję się w kilka opakowań.

polecam

Dobrze zmywają makijaż, są delikatne dla skóry i nie podrażniają.
Opakowanie pozwala łatwo wydobyć płatki, dzięki specjalnemu wycięciu możemy szybko wyjąć pojedynczą sztukę. Są tanie i łatwodostępne. Lubię po nie sięgać.

Są w porzadku

Płatki, jak płatki, ani nic specjalnego, ani nic bardzo nieudanego. Mają wygodne otwarcie i dwa sznureczki do powieszenia, są z miękkiej bawełny, nic nie drapie. Potrafią się rozwarstwić i zostawiają kłaczki przy zmywaniu lakieru z paznokci, ale do płynu micelarnego są już całkiem ok.

Kiedyś raz mi się je udało kupić z taką wersją obszytą dookoła, co było super, bo o wiele lepiej się trzymały, ale jak kupiłam następnym razem, to już były "po staremu". I teraz nie wiem, czy nie miałam urojeń ;) Ale są tanie, więc i tak je dalej kupuję - choć te z BeBeauty też są bardzo dobre i lepiej się trzymają w kwestii rozwarstwiania.

Rozwarstwianie do kwadratu

Na ten produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona niską ceną i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Pierwsze wrażenie było mieszane. Jakość nie powala, trochę takie biedne, no ale co tam. Za taką cenę warto spróbować. Nie nadają się do zmywania lakierów, zbyt szybko chłoną wilgoć, przemiękają.

Dobra i tanie :)

Bardzo dobre, tanie i wydajne płatki kosmetyczne:) Starczają na długo i są delikatne. Nie podrażniają oczu, nie rozdzielają się. Same plusy! Lubię je i często do nich wracam.

Tanie i wydajne!

Nie rozwarstwiają się, nie kłaczą, nie chłoną zbyt wiele kosmetyku, nie podrażniają twarzy, są miękkie i delikatne, spore opakowanie wystarcza na bardzo długo, w porównaniu do innych marek są lepsze i o wiele tańsze.

Standard

Trudno się rozpisywać o płatkach – te są po prostu porządne, wykonane z miękkiej bawełny, nie rozwarstwiają się, nie rozlatują. Wygodne opakowanie, wydajne, w niskiej cenie oraz ogólnodostępne.

płatki płateczki

Nie wiem co mogę ciekawego powiedzieć na temat tych płatków kosmetycznych. Na pewno to ,że jest ich w opakowaniu duużo i starcza na bardzo długo. Nie rozwalają się i są wydajne.