Nacomi, 7 Oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Nacomi, 7 Oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Znany od wieków, ceniony przez kobiety z Indii rytuał olejowania włosów pozwala intensywnie pielęgnować, regenerować i zachować piękno włosów w oparciu o wyłącznie naturalne składniki. Można go wykonać z pomocą maski 7 Oils na bazie cennych olei wyselekcjonowanych przez Nacomi:
- olej arganowy
- olej inca inchi
- olej jojoba
- olej macadamia
- olej kokosowy
- olej ze słodkich migdałów
- olej sojowy
Włosy będą miękkie już po pierwszym użyciu. Po drugim oraz trzecim widoczne nawilżenie. Po miesiącu stosowania pierwsze spektakularne efekty - poprawa kondycji i zdrowszy wygląd.

dla miłośniczek olejowania włosów

Maska w postaci olejków, która idealnie nadaje się do olejowania włosów. Nakładam ją na włosy, aż wyglądają na wilgotne i utrzymuję ok. 1 h lub dłużej. Następnie myję głowę szamponem bez SLS. Nigdy nie zdarzyło mi się, aby włosy po umyciu były przetłuszczone, albo zbyt obciążone.
Włosy po jej użyciu wyglądają dużo lepiej, przede wszystkim nie elektryzują się, są błyszczące, przestały się plątać, a także lepiej się rozczesują. Zauważyłam również, że są bardziej błyszczące i mniej się puszą. Zdecydowanie wyglądają na zdrowsze. Końcówki nadal są bardzo suche, ale to nie jest wina olejku, a raczej ich kondycji, ponieważ piją go natychmiastowo.
Jeżeli jesteś fanką olejowania włosów to serdecznie polecam produkt.

Mix olejów gotowy do nakładania na włosy

Jest to cudowny kosmetyk który zawiera w sobie tylko naturalne olejki bez innych zbędnych składników. Olejek nakładamy na włosy do uzyskania efektu lekko wilgotnych włosów, a następnie pozostawiamy go na włosach i zmywamy po około 30 minutach szamponem bez SLS więc stosowanie go jest banalnie proste i sprawne. Po jego użyciu włosy są miękkie, nawilżone i błyszczące, a efektu utrzymuje się prze około tydzień. Efekty działania tego produktu naprawdę są zauważalne i wyczuwalne, a przy regularnym stosowaniu włosy zdecydowanie odzyskują kondycję. Butelka ma wygodną pompkę co ułatwia aplikację. Olejek jest niesamowicie wydajny i takie opakowanie starczy mi na około pół roku używania go raz w tygodniu. Jeżeli chodzi o cenę to bez promocji jest ona dość spora, bo to około 40 zł, ale często można dorwać go nawet za pół ceny.

Włosy mi po niej zaczęły rosnąć!

Ogólnie uwielbiam stosować olejki do włosów i robię to już od lat. Kilka osób poleciło mi tą właśnie maskę zawierającą mieszankę różnych olei i skusiłam się, pomimo wysokiej ceny. Okazała się idealna na porost włósów! Moje włosy przez długi czas nie chciały w ogóle rosnąć i pogodziłam się z tym, że już nigdy nie będą długie. A po tej masce zaczęły rosnąć jak szalone! W dodatku ma ładny zapach, jest wydajna, aktualnie jest moim numerem jeden jeśli chodzi o olejki do włosów.

wygodny produkt

Jakiś czas temu zdecydowałam się na ukłon w bardziej naturalną stronę pielęgnacji. Olejowanie włosów tym produktem to czysta przyjemność, dobry skład, piękny zapach. Jedyne co to szklane opakowanie wydaje się być bardzo ciężkie i dozownik jest ciut zbyt mały jak na mój gust. kiedy ręce są w oleju i trzeba jeszcze dołożyć go na włosy to wydobycie kolejnej porcji może być wyzwaniem.

WoW!

#Nacomi - 7 olei maska do włosów
Genialna <3
✅ Piękny zapach, landrynkowy
✅ Jak wiadomo, konsystencja czystych olejków koloru żółtego
✅ Robi cuda... serio moje włosy po tej mieszance są lśniące, miękkie i wyglądają na zdrowe... i to na całej długości
✅ Efekt utrzymuje się około tydzień
✅ Pięknie wspomaga rozczesywanie długich włosów przez cały okres do następnego olejowania
✅ Wydajność świetna, cena też ok
Na pewno odkupię ❤

7 olejów

Bardzo dobry produkt, wydajny. Ma przyjemny zapach. Od kiedy zaczęłam olejowanie włosy stały się widocznie zdrowsze , mniej wypadają i są miękkie w dotyku.
Używam przed myciem włosów, nakładam olejek na połowę włosów (staram sie nie nakładać na górę głowy, zeby nie obciążać włosów), czekam z godzinkę, a potem myje głowę i po wysuszeniu włosy są bardziej lśniące i odżywione.

polecam

Genialny produkt. Moje włosy są od lat rozjaśniane co wiąże się niestety z ich przesuszaniem. Maskę używam już od dawna. Na początku co jaaakiś czas ale teraz nakładam ją systematycznie i widać różnicę. Włosy robią się gładkie, błyszczące. Moje klientki dopytują jakich kosmetyków do włosów używam bo tak zdrowo wyglądają. Nakładam na noc lub cały dzień kiedy zaplątuję włosy w warkocz. Plus piękny zapach.

ZALETY:
-nabłyszcza i wygładza
-bardzo odżywia
- zapach
-wydajność

WADY:
-brak

Krótkotrwałe zauroczenie

Od tej maski zaczęła się moja sympatia do marki Nacomi. Korzystam głównie z produktów do włosów w formie olejków. Skusiło mnie duże opakowanie i mieszanka wielu drogocennych olejów. Opakowanie jest szklane dosyć ciężkie, posiada wygodną pompkę, dzięki której dostosujemy potrzebną ilość produktu. Zapach jest mało ciekawy, ale też nie przeszkadza. Stosowałam zarówno na mokre jak i suche włosy w formie kilkugodzinnego lub całonocnego olejowania włosów. Na samym początku stosowania byłam zachwycona tym produktem, włosy po olejowaniu były niesamowicie miękkie, błyszczące, dociążane, nie były spuszone. Po pewnym czasie jednak produkt chyba się utlenił, gdyż olejek zmienił zapach na taki chemiczny. Po takim stosowaniu włosy były jakby przeolejowane, przeciążone i niestety matowe. Nie wiem dokładnie co to spowodowało gdyż przechowywałam go w łazience w szafce, szczelnie zamkniętego. Na pewno polecam na początki olejowania włosów, mieszanka olejów jest dobrze dobrana i naprawdę odżywia włosy.

Niestety, maska się nie sprawdziła

Zacznę od tego, że mam włosy wysokoporowate, rozjaśniane. Nie prostuję ich ani nie używam suszarki.

Maskę zakupiłam w Hebe za około 20- 30 zł, nie pamiętam dokładnie, wiem, że była akurat promocja ;)

Produkt jest naprawdę wydajny, nakładam co wieczór od ucha do dołu od jakiś dwóch, trzech miesięcy. Niestety, nic mi po tej systematyczności :( jedyne co zauważyłam to mniej rozdwojonych końcówek. Stan włosów jest jaki jest, dalej są suche i szorstkie, maska nie zdziałała nic w tym kierunku.
Czuję się zawiedziona, gdyż spodziewałam się spektakularnych efektach po tylu pozytywnych opiniach. Co więcej, produkt w cenie regularnej jest bardzo drogi a działanie ma znikome w moim przypadku.

Dam 2 gwiazdki, gdyż przez około 3 miesiące olejek służył mi do zabezpieczania włosów na noc i w pewnym stopniu przyczyniło się to do tego, że nie mam rozdwojonych końcówek. Jednak ubolewam, że pomimo systematyczności nic więcej się nie zadziało.

Droga a u mnie brak działania

U mnie żadnych pozytywnych efektów działania poza wygodnym opakowaniem i wydajnością. Cena bardzo wysoka do tego obciąża moje włosy ale dobrze się rozczesuja nie warto moim zdaniem inwestowac

Świetny eliksir dla wypadających włosów

Kupiłam go ze względu na ilość wypadających włosów ponieważ słyszałam same pozytywne opinie o jego działaniu i przyznaje że nie spodziewałam się efektu a tym bardziej już po dwóch tygodniach.
Zazwyczaj robię olejowanie raz w tygodniu i trzymam olejek na głowie przez godzinę tak jak zaleca producent. Potem myje głowę i po wysuszeniu włosy są bardziej lśniące.

Polecam :)

Jakiś czas temu dostałam na urodziny kartę podarunkową na Sombre do salonu fryzjerskiego . Niestety jedyny efekt jaki uzyskałam na swoich pięknych, długich włosach - to był efekt zniszczonych włosów.
Nie chcąc ich obcinać postanowiłam je odżywić i nawilżyć na wszelkie możliwe sposoby. I tak trafiłam na tą maską.
Trzeba bardzo uważać z aplikacją bo jeśli nałożymy go za dużo to tłuste włosy na drugi dzień murowane!
Ja swoje związuję w kitkę i tylko na nią nakładam olej. Na początek lepiej nałożyć go mniej niż przesadzić. Z czasem będziemy wiedziały ile potrzebują nasze włosy.
Z kitki robię koczek, przypinanam go wsuwkami i po ok. 2godz. zmywam szamponem a później nakładam na chwilę odżywkę.
Taka kuracja pozwoliła mi odratować włosy i stosuję ją dosyć często :)
Dzięki temu mega się błyszczą i są bardzo odżywione :)