Nacomi, 7 oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Nacomi, 7 oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Znany od wieków, ceniony przez kobiety z Indii rytuał olejowania włosów pozwala intensywnie pielęgnować, regenerować i zachować piękno włosów w oparciu o wyłącznie naturalne składniki. Obecnie niezwykle popularne i chętnie stosowane przez wszystkie panie pragnące mieć mocne, błyszczące i zdrowe włosy olejowanie można wykonać z pomocą maski 7 Oils na bazie cennych olei wyselekcjonowanych przez Nacomi:
- olej arganowy
- olej inca inchi
- olej jojoba
- olej macadamia
- olej kokosowy
- olej ze słodkich migdałów
- olej sojowy
Efekty olejowania Maską naturalną Nacomi 7 Oils: Włosy miękkie już po pierwszym użyciu. Po drugim oraz trzecim widoczne nawilżenie. Po miesiącu stosowania pierwsze spektakularne efekty - poprawa kondycji i zdrowszy wygląd.
Sposób użycia: Na suche włosy nakładamy odrobinę podgrznego olejku choć podgrzanie go nie jest konieczne. Mniej znaczy więcej, a więc dokładnie tyle ile włosy potrzebują - optymalna ilość to taka po której nałożeniu włosy wyglądają na delikatnie wilgotne. Olej nakładamy wgniatając go delikatniej we włosy. Jeśli nałożymy za dużo, możemy obciążyć włosy i olejek nie spełni swojej funkcji. Po minimum 30 minutach, a najlepiej po całej nocy zmywam olejek z włosów uzywając łagodnego szamponu bez SLS. Jeśli olej nie zejdzie po pierwszym umyciu to znaczy, że nałożyłyśmy zbyt dużo olejku. Stosujemy również odżywkę bez silikonów! Ponieważ silikony blokują dojście olejków do włosa.

Bardzo dobra!

Mam średnio porowate włosy z tendencją do przesuszania zwłasza od ucha do łopatek, Co jest tez wynikiem rozjaśniania włosów. A ta maska pieknie nawilza. nabłysza, moje włosy ją dosłownie piją. Trzymam cała noc, lub pare h. pozniej obowiazkowo trzeba zmyc szamponem bez sls. tak tez sam producent pisze, Polecam bardzo

Nie ma lepszej regeneracji! ;)

Nic tak nie poprawia kondycji włosów jak kochane olejki to dzięki nim włosy właśnie mają taką super kondycję. Żadna tu keratyna a ni biotyna tak nie pomoże jak olejki :) Gdy spojrzałam na tą maskę pomyślałam a poco kupywać oddzielnie olejki jak można kupić wszystko w jednym a działanie będzie takie same! I nie pomyliłam się. Mogę śmiało polecić i powiedzieć ,że moje włosy od ostatniej wiziyty u fryzjera po nie mającej wcześniej wiedzy dbania włosów. Odbudował moje biedne ,zniszczone włosy. A dziś są miękkie ,odbudowane aż po same końce i tak ładnie błyszczą :)
Nakładam nawet po myciu na noc i mi to nie przeszkadza na drugi dzień mam śliczne włoski :) Ostrzegam ,żeby nie przesadzać! Wystarczy paluszek umoczyć na polanym papierze ,rozprowadzić po dłoni i zjeżdzać dłońmi od góry do dołu (Oprócz skalpu ). I tak każdą strone :)
Cena za tyle ml nie jest odstraszająca moim zdaniem.

świetny

Olejek bardzo dobrze nawilża włosy, fajnie je odżywia, przez co są grubsze w dotyku, bardziej elastyczne i błyszczące. Wierzę, że regularne stosowanie na włosach rzeczywiście pozwoli mi uzyskać długotrwałą poprawę.
Forma olejku może nie jest najwygodniejsza, zwłaszcza trzeba go trzymać na głowie kilka godzin dla dobrych efektów, ale produkt ma tak dobre działanie na włosy, że nawet polubiłam noce z olejem :)
Skład świetny, bogaty, nie trzeba kombinować z własną mieszanką olejową. Idealny dla początkujących, bo nie jest trudny w aplikacji, zmywanie też odbywa się bezproblemowo.
Olejek bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, pięknie pachnie i ma wygodną pompkę, która chroni przez wylaniem zbyt dużej ilości produktu.
Wydajny, niedrogi i naprawdę skuteczny produkt o naturalnej mocy, super.

domowe sposoby na zniszczone włosy

^^..Dojrzałam go zanim był na promocji ale właśnie cena mnie odsuwała.. Aż któregoś razu patrzę - jest promocja, biorę.
Używam go solo lub mieszam z drugim olejem z tej firmy przed każdym myciem.
Zapach ma przyjemny, owocowy. Wbrew pozorom ma lekką konsystencję, łatwo się zmywa przy myciu.
Włosy po oleju są delikatniejsze w dotyku, mocniejsze od wewnątrz. Gładsze, łatwiej się unoszą i układają. Liczę, że pomoże mi wzmocnić włosy.

Używam do mycia twarzy

Tej mieszaniny olejów używam to mycia twarzy i takie jej działanie oceniam.
Olej bardzo dobrze zmywa makijaz, rozpuszcza również tusz do rzes. Bardzo łatwo zmyć go z twarzy każdym żelem do mycia, również naturalnymi, delikatnymi, bez sls.
Cena jest ok, można produkt dorwać tez na promocji w hebe, wtedy jak na taką pojemność naturalnych olejów cena jest super!
Wygodne opakowanie z pompka. Łatwo się go używa pod prysznicem, można użyć tyle, ile się potrzebuje, przez co jest wydajny.
Kupilam drugie opakowanie, do ocm super!

Świetny produkt

Polski producent, naturalny, wydajny i działa ja mam dość grube włosy ale z tendencja do wypadania kondycja włosów po stosowaniu produktu wyraźnie się poprawiła polecam

Dołączam się do zachwytów

Za bardzo nie mam się co rozpisywać, bo wszystko najważniejsze zostało już napisane. Maska ma naturalny skład, który sprawia, że nie tylko spełnia swoje podstawowe zadanie, ale nadaje się też do innych celów pielęgnacyjnych, w których wykorzystujemy oleje - do masażu, do "podkręcenia" działania słabych balsamów, do natłuszczenia skóry po prysznicu. Nie testowałam jej tylko do zmywania makijażu, ale może i do tego dojdzie, bo napoczęłam już drugie opakowanie. Obłędnie słodki truskawkowy zapach powoduje, że używa się jej z przyjemnością do wszystkiego. Przemyślana, sprawna pompka dodatkowo to ułatwia. Mimo tego maska jest bardzo wydajna. Nie stosowałam jej regularnie, ale obficie (mam bardzo gęste, mocno falowane włosy) i wystarczyła mi na rok.

Super!

Mam suche włosy i długo szukałam dobrej odzywki czy olejku, ten spełnia moje oczekiwania. Maska fajnie nawilża włosy i przede wszystkim je regeneruj, mogę śmiał ja polecić osobom zmagającym się z uciążliwym problem suchych włosów.

Super

Moje włosy są wysokoporowate, puszące, z tendencją do skrętu i falowania.
Potrzebują nawilżenia, dociążenia, nie zaszkodzi też odrobina zdrowego połysku :) Właśnie takich efektów oczekuję po olejowaniu.
I w przypadku takich włosów ten olej sprawdził się wspaniale.
Zarówno w roli maski na włosy nakładanej na noc lub parę godzin, jak i na skalp (nie przetłuszcza i nie podrażnia skóry głowy) Jest wielofunkcyjny. W przypadku przesuszonych końcówek spisuje się także w roli zabezpieczenia już po myciu.
Kompozycja i proporcje poszczególnych olejków są świetne i naprawdę działają.
Kupiłam go w promocji w okazyjnej cenie w Hebe, wtedy cena jest także świetna.

Zdecydowanie polecam.

Nacomi 7 oils kupiłam w Hebe szukając czegoś do olejowania włosów.
Skuszona promocyjną ceną -18 zł wziełam w ciemno i pobiegłam do kasy.
Produkt zamknięty jest w dość ciężkiej,solidnej szklanej butelce z pompką.
Moim zdaniem olejki są idealnie skomponowane.
Producent sugeruje 2 pompki olejku jednak ja nakładam go kilka razy więcej na moje długie,gęste włosy i zostawiam na 30min-3h
Dzięki niemu moje włosy są gładkie,lśniące,zdyscyplinowane.
Produkt jest wydajny(pomimo nakładania go w dość sporej ilości ok 3 razy w tygodniu, zostało go jeszcze dość dużo).Nałożony na skalp nie przetłuszcza i nie obciąża włosów.

Super :)

Nacomi 7 oils kupiłam z ciekawości - dodatkowo ten skład, no żal by było nie wypróbować :)

Maska zamknięta jest w szklanej butelce z pompką co zapewnia wygodne jej użycie; jak na tak naturalny i różnorodny skład naprawdę przyjemnie pachnie.
Maskę zazwyczaj nakładam wieczorem na całe włosy i często po prostu zostawiam na noc a rano normalnie myję włosy szamponem.
Maska bardzo dobrze odżywia oraz nawilża zniszczone i przesuszone włosy - szczególną poprawę widzę po końcówkach - nie rozdwajają się i nie łamią się tak jak wcześniej.
Do tego maska jest bardzo wydajna, używam jej regularnie od kilku miesięcy mniej więcej co 12 dni a w butelce jest jej nadal całkiem sporo.
Cenowo również bardzo przystępna.

Polecam, warto wypróbować.

Zadowolona

Jestem bardzo zadowolona, świetnie nawilża i pielęgnuje, polecam każdej kobietce :) Maska świetnie odżywia zniszczone włosy, nie puszą się są nawilżone, a zapach jest po prostu boski.