Nacomi, 7 oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Nacomi, 7 oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Znany od wieków, ceniony przez kobiety z Indii rytuał olejowania włosów pozwala intensywnie pielęgnować, regenerować i zachować piękno włosów w oparciu o wyłącznie naturalne składniki. Obecnie niezwykle popularne i chętnie stosowane przez wszystkie panie pragnące mieć mocne, błyszczące i zdrowe włosy olejowanie można wykonać z pomocą maski 7 Oils na bazie cennych olei wyselekcjonowanych przez Nacomi:
- olej arganowy
- olej inca inchi
- olej jojoba
- olej macadamia
- olej kokosowy
- olej ze słodkich migdałów
- olej sojowy
Efekty olejowania Maską naturalną Nacomi 7 Oils: Włosy miękkie już po pierwszym użyciu. Po drugim oraz trzecim widoczne nawilżenie. Po miesiącu stosowania pierwsze spektakularne efekty - poprawa kondycji i zdrowszy wygląd.
Sposób użycia: Na suche włosy nakładamy odrobinę podgrznego olejku choć podgrzanie go nie jest konieczne. Mniej znaczy więcej, a więc dokładnie tyle ile włosy potrzebują - optymalna ilość to taka po której nałożeniu włosy wyglądają na delikatnie wilgotne. Olej nakładamy wgniatając go delikatniej we włosy. Jeśli nałożymy za dużo, możemy obciążyć włosy i olejek nie spełni swojej funkcji. Po minimum 30 minutach, a najlepiej po całej nocy zmywam olejek z włosów uzywając łagodnego szamponu bez SLS. Jeśli olej nie zejdzie po pierwszym umyciu to znaczy, że nałożyłyśmy zbyt dużo olejku. Stosujemy również odżywkę bez silikonów! Ponieważ silikony blokują dojście olejków do włosa.

Super!

Mam suche włosy i długo szukałam dobrej odzywki czy olejku, ten spełnia moje oczekiwania. Maska fajnie nawilża włosy i przede wszystkim je regeneruj, mogę śmiał ja polecić osobom zmagającym się z uciążliwym problem suchych włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1633851].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Moje włosy są wysokoporowate, puszące, z tendencją do skrętu i falowania.
Potrzebują nawilżenia, dociążenia, nie zaszkodzi też odrobina zdrowego połysku :) Właśnie takich efektów oczekuję po olejowaniu.
I w przypadku takich włosów ten olej sprawdził się wspaniale.
Zarówno w roli maski na włosy nakładanej na noc lub parę godzin, jak i na skalp (nie przetłuszcza i nie podrażnia skóry głowy) Jest wielofunkcyjny. W przypadku przesuszonych końcówek spisuje się także w roli zabezpieczenia już po myciu.
Kompozycja i proporcje poszczególnych olejków są świetne i naprawdę działają.
Kupiłam go w promocji w okazyjnej cenie w Hebe, wtedy cena jest także świetna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1632011].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie polecam.

Nacomi 7 oils kupiłam w Hebe szukając czegoś do olejowania włosów.
Skuszona promocyjną ceną -18 zł wziełam w ciemno i pobiegłam do kasy.
Produkt zamknięty jest w dość ciężkiej,solidnej szklanej butelce z pompką.
Moim zdaniem olejki są idealnie skomponowane.
Producent sugeruje 2 pompki olejku jednak ja nakładam go kilka razy więcej na moje długie,gęste włosy i zostawiam na 30min-3h
Dzięki niemu moje włosy są gładkie,lśniące,zdyscyplinowane.
Produkt jest wydajny(pomimo nakładania go w dość sporej ilości ok 3 razy w tygodniu, zostało go jeszcze dość dużo).Nałożony na skalp nie przetłuszcza i nie obciąża włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1616921].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak zamaskować siwe włosy

Super :)

Nacomi 7 oils kupiłam z ciekawości - dodatkowo ten skład, no żal by było nie wypróbować :)

Maska zamknięta jest w szklanej butelce z pompką co zapewnia wygodne jej użycie; jak na tak naturalny i różnorodny skład naprawdę przyjemnie pachnie.
Maskę zazwyczaj nakładam wieczorem na całe włosy i często po prostu zostawiam na noc a rano normalnie myję włosy szamponem.
Maska bardzo dobrze odżywia oraz nawilża zniszczone i przesuszone włosy - szczególną poprawę widzę po końcówkach - nie rozdwajają się i nie łamią się tak jak wcześniej.
Do tego maska jest bardzo wydajna, używam jej regularnie od kilku miesięcy mniej więcej co 12 dni a w butelce jest jej nadal całkiem sporo.
Cenowo również bardzo przystępna.

Polecam, warto wypróbować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1612256].usefull || 0 }}% pomocna.

Zadowolona

Jestem bardzo zadowolona, świetnie nawilża i pielęgnuje, polecam każdej kobietce :) Maska świetnie odżywia zniszczone włosy, nie puszą się są nawilżone, a zapach jest po prostu boski.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572531].usefull || 0 }}% pomocna.

jedna z lepszych

Naturalna maska do olejowania włosów od Nacomi którą udało mi się kupić w promocji 1+1 za grosz w drogerii Hebe.Maska zawiera ekstrakt z 7 olei arganowy,ze słodkich migdałów,macadamia,kokosowy,jojoba,inchi i sojowy. Pomimo tak bogatego składu i mieszanki wielu dziwnych zapachów kosmetyk pachnie naprawdę rewelacyjnie.Maski używam wieczorkiem i zostawiam ją na noc na włosach bo uważam że przez te kilka godzin włosy zostają odpowiednio nawilżone i odżywione.Używam jej od miesiąca i zauważyłam że włosy są zdrowsze i bardziej lśniące.Razem z maską do regeneracji suchych końcówek używam serum z tej samej firmy które sprawuje się równie rewelacyjnie.Kosmetyki Nacomi pozostaną na stałe w mojej łazience bo uważam że to najlepsze produkty do włosów jakie miałam możliwość używać.Są to oczywiście kosmetyki naturalne bez żadnych dziwnych składników i przyjazne nie tylko dla środowiska ale głównie dla naszej skóry czy włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566991].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawa końcówek.

Olejek ma odświeżający cytrusowy zapach. Nadaje sie swietnie do wlosow ale tylko i wyłącznie przed myciem. Jako serum odpada. Bardzo obciąża i wytłuszcza włosy. Nie wchłania sie w koncówki, wiec nie ma możliwości zebysmy tak wyszły z domu. Na wieczor jednak to inna historia i mozna olejowac nim włosy smialo- bardzo przyjemny. Nie cieknie po karku i ładnie odżywia włosy. Szklana butelka bardzo solidna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510561].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa a to jest najważniejsze

Posiadam włosy kręcone, suche, puszące się. Dlatego już od dobrych kilku lat stosuje olejowanie włosów, które bardzo fajnie mi się sprawdza. O ile oczywiście wybiorę dobry produkt.
Markę Nacomi bardzo lubię, więc gdy zobaczyłam ten produkt w Hebe, stwierdziłam, że wypróbuję.
Z pewnością nie jest to ani najtańszy ani najdroższy olej. Jest jednak bardzo wydajny i ma bardzo ładny zapach. Stosuję co 2-3 dni i mam go już kilka miesięcy (została połowa).
Produkt fajnie nawilża włosy, po umyciu nie są tak spuszone, są odpowiednio dociążone, ładnie się układają, nie ma efektu suchego sianka, które żyje własnym życiem i sterczy na wszystkie strony. Włosy po prostu prezentują się ładnie, jest to zauważalne przeze mnie i przez otoczenie. Przyjaciółka jak czasami dotknie moich włosów to mówi, że są mięciutkie jak u kotka :D
Wcześniej miałam włosy w średniej kondycji. Mimo że od odstawienia blond farby i rozjaśniacza mijało sporo czasu to włosy wciąż mi się kruszyły, łamały, rozdwajały (blondu zostało mało, właśnie już tylko na końcówkach). Czas leciał a moje włosy wciąż były tej samej długości, nie rosły a raczej nie było to zauważalne zapewne przez to kruszenie się. Oczywiście nadal widzę, że końcówki nie są piękne i gładziutkie, nad tym trzeba popracować, ale coś ruszyło i zmieniło się na lepsze bo włosy mam już dużo dłuższe co widzę sama a także znajomi są w szoku, że tak urosły mi włosy.
Podsumowując, bardzo fajnie mi się używa tego produktu, widzę również efekty, więc oceniam go pozytywnie. Czy do niego wrócę? Ciężko mi powiedzieć, gdyż lubię testować produkty, nowe oleje, wiadomo coś nam bardzo odpowiada a jednak dalej szukamy ideału :P taka natura. Wiem jednak, że gdybym miała kryzysową sytuację i potrzebowała pewniaka na już, to z pewnością sięgnęłabym po ten.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491046].usefull || 0 }}% pomocna.

ciekawość..

Kupiłam ten produkt z ciekawości... nie lubię oleistych produktów, ale zachęciło mnie to, że producent deklaruje się że produkt zawiera, aż 7 różnych olei.
Akurat miałam bardzo zniszczone włosy, i chciałam je odrzywić

już pierwsze użycie sprawiło że efekt mnie zadowolił. Włosy zyskały blasku, końcówki są mniej przesuszone, włosy są jedwabiste w dotyku... po prostu efekt wow

Jedyne co zauważyłam- nie należy obciążać włosów przy każdym myciu tym olejkiem [mimo że producent zaleca nakładanie maski przed myciem włosów]... Niestety mimo porządnego mycia, obciąża to włosy, ale raz na tydzień, pozostawić nawet na całą noc, i rano PORZĄDNIE umyć włosy i efekt jest naprawdę niesamowity <3

Od tego produktu zaczeła się moja przygoda z ta marką i idzie dalej ku pozostałym produktom

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363236].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Produkt poleciła mi bardzo miła pani z Hebe. Sama kupiłabym pewnie jakiś beznadziejny olejek, który by mnie zniechęcił do olejowania włosów :)

Olejek nakładam wieczorem na całą długość włosów pomijając skalp, następnie zaplatam włosy w luźny warkocz i idę spać. Następnego dnia rano myje włosy i nakładam dowolną maskę z Kallos na 10 minut.

Plusy:
-zapach
-opakowanie z pompką
-włosy mniej się rozdwajają
- włosy są miłe w dotyku
-włosy nie łamią się
-cena całkiem przystępna

Minusy:
-dostępność chyba tylko w drogeriach Hebe
-średnio wydajny (po miesiącu stosowania 1-2 razy w tygodniu zużyłam prawie połowę produktu, a nie kładę olejku na skalp)

Polecam każdemu kto chce zacząć olejować włosy. :) Definitywnie mój KWC i będzie gościł u mnie często.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299311].usefull || 0 }}% pomocna.