Nacomi, Nacomi, 7 oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Nacomi, Nacomi, 7 oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Znany od wieków, ceniony przez kobiety z Indii rytuał olejowania włosów pozwala intensywnie pielęgnować, regenerować i zachować piękno włosów w oparciu o wyłącznie naturalne składniki. Obecnie niezwykle popularne i chętnie stosowane przez wszystkie panie pragnące mieć mocne, błyszczące i zdrowe włosy olejowanie można wykonać z pomocą maski 7 Oils na bazie cennych olei wyselekcjonowanych przez Nacomi:
- olej arganowy
- olej inca inchi
- olej jojoba
- olej macadamia
- olej kokosowy
- olej ze słodkich migdałów
- olej sojowy
Efekty olejowania Maską naturalną Nacomi 7 Oils: Włosy miękkie już po pierwszym użyciu. Po drugim oraz trzecim widoczne nawilżenie. Po miesiącu stosowania pierwsze spektakularne efekty - poprawa kondycji i zdrowszy wygląd.
Sposób użycia: Na suche włosy nakładamy odrobinę podgrznego olejku choć podgrzanie go nie jest konieczne. Mniej znaczy więcej, a więc dokładnie tyle ile włosy potrzebują - optymalna ilość to taka po której nałożeniu włosy wyglądają na delikatnie wilgotne. Olej nakładamy wgniatając go delikatniej we włosy. Jeśli nałożymy za dużo, możemy obciążyć włosy i olejek nie spełni swojej funkcji. Po minimum 30 minutach, a najlepiej po całej nocy zmywam olejek z włosów uzywając łagodnego szamponu bez SLS. Jeśli olej nie zejdzie po pierwszym umyciu to znaczy, że nałożyłyśmy zbyt dużo olejku. Stosujemy również odżywkę bez silikonów! Ponieważ silikony blokują dojście olejków do włosa.

Bardzo dobry.

Właśnie skończyłam pierwszą buteleczkę. Starczyła mi na ok. 5 miesięcy (stosowałam raz w tygodniu). Muszę przyznać, że ten olej to strzał w dziesiątkę dla moich zniszczonych i rozjaśnionych włosów. Włosy po użyciu zawsze były dociążone, nawilżone, lśniące i wydawały się być grubsze. Olej zmywałam szamponem dla dzieci Babydream. To było moje pierwsze i NIEostatnie opakowanie tego produktu ;)

Zbyt ciężki

Mam włosy delikatne, za ramiona, stosując mniejsze lub większe ilości włosy wydają się wciąż obciążone, oklapłe. Działania wygładzającego nie zauważyłam. Nie kupię ponownie ale pierwsze opakowanie spróbuję do końca przetestować.

Niezastąpiony produkt ratujacy włosy

Najlepszy produkt do włosów jaki kiedykolwiek miałam! Olejować włosy zaczęłam gdy przeszlam z czarnych na rude. Po 6 rozjasnianiach moje włosy byly mocno przesuszone zwłaszcza na końcach. Ten kosmetyk uratował je przed skróceniem. Efektu nie widać od zaraz trzeba trochę poczekać ale warto. Jestem przy kolejnej butelce i w ciemno mogę polecić każdemu. Nakladam maskę na noc a rano zmywam. Produkt łatwo poddaje się myciu a po wysuszeniu włosy nie wyglądają na tłuste (sprawdzałam przy roznych szamponach mniej lub bardziej oczyszczajacych). Dodatkowym atutem jest także łatwość aplikacji i wydajność. Przy myciu głowy 3 razy w tygodniu butelka wystarcza mi na ponad 2 miesiące przy włosach za łopatki. Zapach jest przyjemny ale nie przytlaczajacy. Maska ladnie scala końcówki i nadaje włosom pięknego blasku. I co najważniejsze jest wyprodukowana z naturalnych skladnikow! Nałożona na skórę głowy nie sprawia, że włosy są oklapnięte. Opakowanie jest szklane ale bardzo solidne (nie robiło się nawet przy kilkukrotnym upadku na płytki z wysokości :))

Grzywka na jeden wieczór

Produkt idealny

Genialny produkt. Moje włosy są od lat rozjaśniane co wiąże się niestety z ich przesuszaniem. Maskę używam już od dawna. Na początku co jaaakiś czas ale teraz nakładam ją systematycznie i widać różnicę. Włosy robią się gładkie, błyszczące. Moje klientki dopytują jakich kosmetyków do włosów używam bo tak zdrowo wyglądają. Nakładam na noc lub cały dzień kiedy zaplątuję włosy w warkocz. Plus piękny zapach.

Bardzo dobra!

Mam średnio porowate włosy z tendencją do przesuszania zwłasza od ucha do łopatek, Co jest tez wynikiem rozjaśniania włosów. A ta maska pieknie nawilza. nabłysza, moje włosy ją dosłownie piją. Trzymam cała noc, lub pare h. pozniej obowiazkowo trzeba zmyc szamponem bez sls. tak tez sam producent pisze, Polecam bardzo

Nie ma lepszej regeneracji! ;)

Nic tak nie poprawia kondycji włosów jak kochane olejki to dzięki nim włosy właśnie mają taką super kondycję. Żadna tu keratyna a ni biotyna tak nie pomoże jak olejki :) Gdy spojrzałam na tą maskę pomyślałam a poco kupywać oddzielnie olejki jak można kupić wszystko w jednym a działanie będzie takie same! I nie pomyliłam się. Mogę śmiało polecić i powiedzieć ,że moje włosy od ostatniej wiziyty u fryzjera po nie mającej wcześniej wiedzy dbania włosów. Odbudował moje biedne ,zniszczone włosy. A dziś są miękkie ,odbudowane aż po same końce i tak ładnie błyszczą :)
Nakładam nawet po myciu na noc i mi to nie przeszkadza na drugi dzień mam śliczne włoski :) Ostrzegam ,żeby nie przesadzać! Wystarczy paluszek umoczyć na polanym papierze ,rozprowadzić po dłoni i zjeżdzać dłońmi od góry do dołu (Oprócz skalpu ). I tak każdą strone :)
Cena za tyle ml nie jest odstraszająca moim zdaniem.

świetny

Olejek bardzo dobrze nawilża włosy, fajnie je odżywia, przez co są grubsze w dotyku, bardziej elastyczne i błyszczące. Wierzę, że regularne stosowanie na włosach rzeczywiście pozwoli mi uzyskać długotrwałą poprawę.
Forma olejku może nie jest najwygodniejsza, zwłaszcza trzeba go trzymać na głowie kilka godzin dla dobrych efektów, ale produkt ma tak dobre działanie na włosy, że nawet polubiłam noce z olejem :)
Skład świetny, bogaty, nie trzeba kombinować z własną mieszanką olejową. Idealny dla początkujących, bo nie jest trudny w aplikacji, zmywanie też odbywa się bezproblemowo.
Olejek bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, pięknie pachnie i ma wygodną pompkę, która chroni przez wylaniem zbyt dużej ilości produktu.
Wydajny, niedrogi i naprawdę skuteczny produkt o naturalnej mocy, super.

^^..Dojrzałam go zanim był na promocji ale właśnie cena mnie odsuwała.. Aż któregoś razu patrzę - jest promocja, biorę.
Używam go solo lub mieszam z drugim olejem z tej firmy przed każdym myciem.
Zapach ma przyjemny, owocowy. Wbrew pozorom ma lekką konsystencję, łatwo się zmywa przy myciu.
Włosy po oleju są delikatniejsze w dotyku, mocniejsze od wewnątrz. Gładsze, łatwiej się unoszą i układają. Liczę, że pomoże mi wzmocnić włosy.

Używam do mycia twarzy

Tej mieszaniny olejów używam to mycia twarzy i takie jej działanie oceniam.
Olej bardzo dobrze zmywa makijaz, rozpuszcza również tusz do rzes. Bardzo łatwo zmyć go z twarzy każdym żelem do mycia, również naturalnymi, delikatnymi, bez sls.
Cena jest ok, można produkt dorwać tez na promocji w hebe, wtedy jak na taką pojemność naturalnych olejów cena jest super!
Wygodne opakowanie z pompka. Łatwo się go używa pod prysznicem, można użyć tyle, ile się potrzebuje, przez co jest wydajny.
Kupilam drugie opakowanie, do ocm super!

Świetny produkt

Polski producent, naturalny, wydajny i działa ja mam dość grube włosy ale z tendencja do wypadania kondycja włosów po stosowaniu produktu wyraźnie się poprawiła polecam

Dołączam się do zachwytów

Za bardzo nie mam się co rozpisywać, bo wszystko najważniejsze zostało już napisane. Maska ma naturalny skład, który sprawia, że nie tylko spełnia swoje podstawowe zadanie, ale nadaje się też do innych celów pielęgnacyjnych, w których wykorzystujemy oleje - do masażu, do "podkręcenia" działania słabych balsamów, do natłuszczenia skóry po prysznicu. Nie testowałam jej tylko do zmywania makijażu, ale może i do tego dojdzie, bo napoczęłam już drugie opakowanie. Obłędnie słodki truskawkowy zapach powoduje, że używa się jej z przyjemnością do wszystkiego. Przemyślana, sprawna pompka dodatkowo to ułatwia. Mimo tego maska jest bardzo wydajna. Nie stosowałam jej regularnie, ale obficie (mam bardzo gęste, mocno falowane włosy) i wystarczyła mi na rok.

Super!

Mam suche włosy i długo szukałam dobrej odzywki czy olejku, ten spełnia moje oczekiwania. Maska fajnie nawilża włosy i przede wszystkim je regeneruj, mogę śmiał ja polecić osobom zmagającym się z uciążliwym problem suchych włosów.