Orientana, Bio Serum do twarzy `Witamina C i Morwa`

Orientana, Bio Serum do twarzy `Witamina C i Morwa`

Naturalny, bogaty eliksir z wysoką zawartością składników aktywnych. Witamina C zwalcza wolne rodniki, stymuluje syntezę kolagenu i uszczelnia naczynia. Morwa rozjaśnia przebarwienia i zapobiega ich powstawaniu.
- Witamina C - rozjaśnia przebarwienia, łagodzi podrażnienia, działa przeciwstarzeniowo
- Ekstrakt z morwy białej - rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry, działa przeciwzapalnie, uelastycznia skórę
- Ekstrakt z aloesu - wspiera działanie fibroblstów - komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny
- Ekstrakt z korzenia lukrecji - regeneruje skórę i łagodzi podrażnienie
- Ekstrakt ze skórki cytrynowej - rozświetla, rozjaśnia, działa bakteriobójczo
- Ekstrakt z modraka morskiego - chroni komórki skóry, działa przeciwstarzeniowo

Nie widzę efektów

Plusy:
- ładny zapach
- nawilża (o ile wilgoć zostanie zatrzymana dodatkowym produktem uniemożliwiającym szybkie odparowanie "wilgoci")
- nie zapycha

Minusy:
- cena
- dostępność
- brak widocznych efektów działania

Przyjemne w stosowaniu, ale brak efektów

Kupiłam to serum, ponieważ chciałam zainwestować w serum z witaminą C o jak najlepszym składzie. Kupiłam je w drogerii internetowej za ok 45zł. Właśnie wykorzystałam całą buteleczkę, zajęło mi to ok 2 miesiące.
Niestety oprócz poczucia, że wykonałam swój obowiązek włączenia serum do pielęgnacji nic się nie zmieniło. Serum ma przyjemną żelową konsystencję i mocny zapach, który mi akurat odpowiada.

Nakładałam je rano pod krem, rozprowadza się ładnie, nie gryzie się z innymi kosmetykami i makijaż ładnie się trzyma. Ale nic się nie stało, jak nie nałożyłam kremu cera była napięta i sucha. Raczej go już nie kupię, np kiedy używam khiels midnight recovery serum na noc widać różnicę szok, a tutaj po takim czasie nic, a szkoda.

Najlepszy skład

Serum do twarzy marki Orientana .Jest to mój must have w tym miesiącu a mam nadzieję ze zagości w mojej kosmetyczne na dłużej. Wybrałam go dzięki temu ,że jego skład jest REWELACYJNY!. Przechodząc do samego serum kosztuje około 45 zł można go teraz spotkać w drogerii hebe na promocji
-przyjemna żelowa konsystencja
-serum błyskawicznie się wchłania nie pozostawia lepkiej powłoki cera jest rozświetlona po nałożeniu seru
-BARDZO dobry skład wygodne opakowane(serum nakładamy pipetą,możemy dowolnie dozować sobie produkt)
-po miesiącu stosowania widoczne wyrównanie kolorytu skóry a także wygładzenie.
Jedynym minusem jest zapach

Niestety niewiele robi

Rozczarowałam się tym serum. Miało być pięknie - naturalny, krótki skład z witaminą c, morwą i toną innych dobroczynnych składników. W praktyce za 50 zł kupiłam preparat, który po prostu niewiele robi. Trochę nawilża. Trochę. A przecież i tak na serum nakłada się jeszcze krem, w przypadku tego serum różnica była doprawdy nieznaczna.

Poza tym z tym spełnianiem obietnic producenta było kiepsko - serum nie pomogło spłycić drobnych zmarszczek mimicznych, niespecjalnie łagodziło podrażnienia, nie działało bakteriobójczo. Owszem, było bardzo wydajne, bo używałam go dobre 3 miesiące, ale po tym okresie nie widzę w zasadzie żadnej zmiany na plus.

Badziew za 50 zł

Jedyny plus tego czegoś to zapach - taki orientalny.
Po kilku użyciach zepsuła się pipetka. Serum barwi skórę na brązowy kolor. Szybko się wchłania, ale nie nawilża. Zostawia skórę suchą. Żadnego rozjaśnienia, uelastycznienia czy złagodzenia podrażnień. Nic.

Dobry produkt, ale bez efektu wow

Od dłuższego czasu szukałam serum z witaminą C, ale na produkt orientany wpadłam zupełnie przypadkowo w drogerii i kupiłam dość spontanicznie. Za ok 50 złotych otrzymujemy 30ml serum zamkniętego w ciemnej buteleczce szklanej z pipetą.
To co mnie skłoniło do zakupu to ciekawy, naturalny skład z bardzo niewielką ilością konserwantów. Zdecydowanie jest to produkt, którego używa się bardzo przyjemnie :)

Plusy:
+ przyjemna, lekko żelowa konsystencja i orzeźwiający zapach
+ serum jest nietłuste i błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając żadnej lepiej warstwy na skórze - za to ogromny plus
+ nie powoduje przetłuszczania i nie zapycha - moja mieszana cera bardzo dobrze współpracuje z tym produktem
+ dobrze nadaje się pod kremy i od makijaż, nie zdarzyło mi się żadne ważenie ani rolowanie
+ mam wrażenie, że po nałożeniu serum cera wygląda korzystniej - ożywiona, lekko rozświetlona
+ po trzech miesiącach regularnego stosowania moja cera ma bardziej wyrównany koloryt, jest wygładzona. Trudno jednak powiedzieć na ile jest to efekt samego serum, a na ile peelingu migdałowego który sobie zafundowałam w połowie stosowania serum

Minusów nie jest wiele:
- opakowanie jest zdecydowanie najsłabszą stroną tego produktu, a szczególnie sposób w jaki jest zamontowana pipeta. Nieraz zdarzyło mi się (szczególnie w podróży), że w tym miejscu opakowanie się rozszczelniło, a zawartość wyciekła do kosmetyczki zalewając wszystko wokół. Nie tak łatwo jest wydobyć z buteleczki końcówkę produktu
- mam wrażenie że serum z czasem pociemniało. Zastanawiam się, czy to efekt naturalnego składu, czy jakiegoś niekoniecznie pożądanego procesu będącego skutkiem dostępu tlenu do opakowania (które okazuje się być perfekcyjnie szczelne).

Na razie nie skuszę się na kolejne opakowanie, bo w kolejce czeka serum z witaminą C z biochemii urody, ale nie wykluczam, że kiedyś do tego produktu wrócę :)