Lirene Dermoprogram, Idéale Age Cover, Kryjący fluid o podwójnym działaniu odmładzającym

Kryjący fluid Idéale Age Cover o podwójnym działaniu odmładzającym nie tylko kryje i matuje, ale także wspomaga codzienną pielęgnację skóry. Dzięki zawartym w jego formule proteinom migdałowym wypełnia zmarszczki i zapewnia efekt wygładzenia skóry. Fluid Idéale Age Cover wzbogacony został o kompleksy peptydowe, a także formułę TGFβ Activate Technology, która aktywuje produkcję kolagenu-I. Fluid hamuje procesy mikro zapalne i stymuluje procesy naprawcze skóry. Co więcej, kryje niedoskonałości skóry, a matujące mikro gąbeczki pochłaniają sebum, pozostawiając cerę matową.

fluidy
Cera
dojrzała
Krycie
mocne
z pompką

Bardzo dobry

Podkład byłby jednym z moich ulubieńców, jednak dyskwalifikuje go kolorystyka. Odcień 01 jasny jest bardzo różowy! Przygodę z nim zaczęłam od odcienia 02, ale wtedy byłam opalona i nie było tragedii. 02 jest raczej neutralny ale pamiętam, że oksydował na pomarańczę :/ podkład kryje bardzo dobrze, ma bardzo gęsta kremową konsystencję. Trwałość też bardzo dobra. Po nałożeniu podkład leciutko zastyga, daje pół pudrowe-pół kremowe wykończenie Naprawdę żałuję, że kolorystyka jest taka, a nie inna..

Świetny podkład

Jak zwykle gdy coś lubię to wycofują to z stacjonarnych sklepów/drogerii, a ten podkład jest lepszy od wielu innych, nawet markowych i bardziej znanych. Super kryje, zostawia świeżą skórę, zakrywa zaczerwienienia i zmarszczki, nie waży się, nawet gdy dużo się go nałoży, utrzymuje się nawet nieźle, nie błyszczy się nadmiernie-dopiero po paru godzinach i wystarczy przypudrować.

Przyzwoity.

Mam odcień jasny 01, który wcale nie jest jasny, dlatego używam go latem, gdy lekko się opalę.
Plus za SPF 15 ( chociaż szału nie ma, ale dobre i to).
Plus za opakowanie z pomką, która działa bez zarzutu.
Ma delikatny, lekko kwiatowy zapach.
Podkład ma konsystencję lejącą, jest dobrze napigmentowany, dobrze kryje przebarwienia i zaczerwienienia.
Niestety ciemnieje.
Dobrze się rozprowadza, nie podkreśla porów, nie ściera się.
Wydajny. Jedna pompka wystarcza na cała twarz.
Odmładzać nie odmładza, bo to tylko fantazja producenta, zresztą uważam, że to nie rola dla podkladu.
Ogólnie przyzwoity podkład.

STRASZNY !!

Podkład jest naprawdę okropny. Mam cerę mieszaną i dość jasną. Na początku podkład jest jasny i ma ładny odcień jednak już po kilkunastu sekundach zaczyna niesamowicie ciemnieć. Dodatkowo staje się różowy. Po nałożeniu na twarz zaczyna się dziwnie mazać. Nic nie daje wklepywanie go gąbeczką blend it czy beauty blenderem. Po przypudrowaniu efekt jest chyba jeszcze gorszy. Jest bardzo widoczny na twarzy a sama cera wydaje się bardzo zmęczona i ciężka. Odradzam kupno tego produktu

może być

Na początku mnie zachwycił, tak, że od razu pobiegłam po drugą butelkę. Produkt był w rossmannie na wyprzedaży (o połowę) i wyglądało , że ma zniknąć z półek. Widuję go jednak nadal w różnych drogeriach i marketach. Mam wrażenie, że w trakcie używania podkład zmienia właściwości. Być może z powodu dostępu powietrza starzeje się? Nie wydaje mi się bym podlegała tylko złudzeniu. Z początku wraz z ładnym kryciem dostawałam aksamitne jednolite wykończenie. Przy zużyciu większości opakowania fluid zaczał na twarzy już się jakby warzyć, mazać, uwidaczniać pory..hm, dziwne. Niepotrzebnie kupiłam drugą butelke. Wracam do niezawodnego City Matt, choć ten z kolei nie jest gęstawy i nie ma wśćiwości kryjących.
Na plus dam tę promocyjną cenę (ok 20zł), jak na tyle to dobry produkt. Krycie dość mocne. Minusy: oczywiście nędzna kolorówka, 01 żółtawy, trzeba ścierać mocno przy przejściu na szyję i boki . Pompka fajna sprawa , ale juz nie działa , gdy jest końcówka na dole butelki ,ale po bokach jeszcze dużo poduktu. Dobrze ,ze daje się latwo odkręcić. Najgorsze to "starzenie" , czy też zmiana własciwości w czasie.

Bardzo dobry

Porządny produkt. Bardzo dobrze kryje, twarz jest gładziutka i wypoczęta. Wykończenie jest aksamitne.
Dwa małe minusy- kolorówka ( jak to u mnie bywa potrzebuję dosyć jasnego odcienia), wydajność- dosyć szybko się skończył w porównaniu do innych. Kupię z pewnością raz jeszcze i ponownie sprawdzę pod tym kątem.

Podkład prawie idealny

Kupiłam Lirene Idéale Age Cover skuszona korzystną ceną (na promocji kosztował niecałe 20 zł, podczas gdy cena regularna to ok. 40 zł) i zapewnieniami producenta o dobrym kryciu. Należę do tych bladolicych, więc wybrałam najjaśniejszy odcień - 01 JASNY. Podkład ma idealną konsystencję, nie jest ani zbyt gęsty, ani zbyt leisty. Aplikuje się go bardzo łatwo - bez problemu się wtapia i nie tworzy smug. Krycie jest faktycznie bardzo dobre, a po przypudrowaniu twarz zostaje matowa na bardzo długo - co dla mnie, posiadaczki cery tłustej, jest ogromnym plusem. Podkład w niezmienionym stanie wytrzymuje na twarzy spokojnie cały dzień. Nie wiem czy ma działanie odmładzające, jak sugeruje producent, bo jeszcze nie mam potrzeby stosowania odmładzających i przeciwzmarszczkowych produktów. Dostrzegam sporo podobieństw Lirene Idéale Age Cover do Revlon Colorstay (do cery tłustej i mieszanej) i byłby to jego godny następca, gdyby nie odcień - najjaśniejszy okazał się dla mnie trochę za ciemny. Jedyne wyjście to aplikować na niego jaśniejszy puder lub mieszać z rozjaśniaczem do podkładów. Niemniej jednak jest to bardzo udany produkt, z którego najbardziej zadowolone będą posiadaczki cer tłustych i mieszanych.

Plusy:
+ trwałość;
+ bardzo dobre krycie;
+ wydajność;
+ solidne opakowanie;
+ cena adekwatna do jakości.

Minusy:
- wąska paleta odcieni.

Ideał

Powiem jedno, najlepszy podkład jaki miałam kiedykolwiek, Idealna konsystencja, lekko lejąca, ale nie spływająca, przez co jest wydajny, idealny kolor ( 03 Beżowy) idealne krycie. Po nałożeniu i rozprowadzeniu blenderem cudownie wtapia się w cerę, która wygląda świeżo i promiennie i to wcale nie jest powielenie zapewnień producenta, to moje własne odczucia i spostrzeżenia. Utrzymuje się długo, cera jest idealnie zmatowiona, nie świeci się, podkład nie ściera się. Co do ceny, średnia półka, więc najtańszy to on nie jest, ale efekt wynagrodzi nam wydane pieniądze, a wiem, że markowe, znacznie droższe produkty potrafią być znacznie gorszej jakości. Niestety, co piękne nie trwa długo, bo mam ostatnio problem z nabyciem podkładu. Według informacji od pani sprzedającej w Naturze, produkt ( O ZGROZO!!) został już wycofany i będzie zastąpiony innym ( Nieee!!!) Dlaczego tak jest, że jak coś jest dobre, dobrze się sprzedaje, to producent zaczyna wydziwiać, wymyśla udoskonalenia, zmiany szat graficznych, dodaje niepotrzebne składniki, nie zawsze trafione :(.....Jeśli gdzieś jeszcze uda mi się go nabyć, na pewno, pomimo dość wysokiej ceny zrobię sobie mały zapas.