Creightons, Sunshine Blonde, Conditioner (Odżywka do włosów blond)

Creightons, Sunshine Blonde, Conditioner (Odżywka do włosów blond)

Odżywka do włosów Sunshine Blonde wygładza zniszczone i suche blond włosy. Nadaje im jedwabistą gładkość. Odżywka rozjaśnia zarówno naturalne jak i farbowane włosy.

Ulubiona

Recenzję piszę po prawie dwóch latach używania odzywek z tej serii. Krótko i na temat: ulubiona i niezastąpiona do włosów blond. Uzywana razem z szamponem sprawia, że włosy pięknie się błyszczą i mienią. Nie trzeba po niej żadnych nabłyszczaczy czy płukanek, nie wiem jak to się dzieje, ale efekt jest rewelacyjny, polecam matowowłosym blondynkom. Ale: nie jest to ideał! nie ułatwia rozczesywania, a przynajmniej nie bardzo. Poza tym jednak mocne 4,5/5.

Genialna odżywka!

Odżywka zaciekawiła mnie opakowaniem, ale to przez jej działanie zostanie ze mną na długo.
Świetnie wygładza włosy i nadaje im połysk. Moje włosy są po niej niesamowicie miękkie i świetnie się układają bez pomocy prostownicy.
Nie obciąża ich, lecz fajnie dociąża i sprawia, że się nie puszą :)

Na pewno ostanie ze mną na dłużej :)

Świetna!

Mam włosy farbowane i zniszczone. Ciężko je wygładzić i nawilżyć bez ich obciążania. Kupiłam ten produkt w ciemno, zachęcona właściwie ładnym opakowaniem :D Cena troszkę wyższa, ale też nie z kosmosu, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę działanie. Odżywka cudownie wygładza włosy, są lekkie, sypkie i błyszczące. Daje radę nawet z mocno przesuszonymi włosami - teraz, kiedy ich stan znacznie się poprawił (po części również dzięki tej odżywce) działa jeszcze lepiej.

Największym jej minusem jest opakowanie, a właściwie nakrętka. bo jest nieszczelna. Produkt nie wypływa (jest bardzo gęsty, zwarty) ale jeśli trzymamy ją np. pod prysznicem to nabiera się do niej ogrom wody i za każdym razem, gdy ją odkręcam (co też nie jest łatwe) to woda leje się ze wszystkich stron, niefajnie.

Baardzo się z nią polubiłam, nie kupię jak na razie drugiego opakowania, bo mam w planach przetestować inne produkty tej firmy. I właśnie tu pojawia się pewien problem, a mianowicie dostępność - tylko w Hebe i niektórych (nielicznych..) Rossmanach.

Według mnie wydajna.