Golden Rose, Make-Up Primer Luminous Finish (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Golden Rose, Make-Up Primer Luminous Finish (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Golden Rose rozświetlająca baza pod makijaż nadaje skórze naturalny i zdrowy blask. Nie daje efektu tłustości na twarzy. Lekka formuła sprawia, że doskonale minimalizuje widoczność porów oraz niewielkich zmarszczek. Skóra staje się rozświetlona, gładka i świeża. Formuła nie zawiera parabenów.
Sposób użycia: nałóż bazę pod podkład lub wymieszaj z podkładem i rozprowadź na skórze twarzy. Aby nadać skórze dodatkowego rozświetlenia, można po nałożeniu podkładu posmarować bazą kości policzkowe i obszar po łukiem brwiowym.

Ulubieniec

Baza jest moim ulubieńcem i zdecydowanie faworytem jeśli chodzi o takiego typu produkty. Dostałam ją w prezencie od znajomej i pokochałam od pierwszego zastosowania. Co mnie najbardziej urzekło to przyjemna w dotyku konsystencja i ciepły,delikatny zapach. Nie przebija się zbyt mocno i współgra z zapachem mojego ulubionego podkładu. Po nałożeniu na skórę wtapia się w nią błyskawicznie i pozostawią ją super wygładzoną. Na twarzy uzyskuje efekt Glow. Rozszerzone pory to mój mały problem, ale baza świetnie sobie z tym radzi. Baza bardzo dobrze zaprzyjaźniła się moim podkładem i dobrze go utrwala. Używam raczej średnio kryjących podkładów i zależy mi aby uzyskać naturalny efekt. Ta baza bardzo dobrze sobie z tym radzi. Moja skóra wygląda zdrowo jak po nawilżającym kremie.

Jak najbardziej polecam :)

Jestem bardzo zadowolona z tej bazy i szczerze mogę ją polecić. Jest bardzo wydajna, ma fajną konsystencję,łatwo rozprowadza się na skórze oraz bardzo ładnie rozświetla twarz. Idealnie wkomponowuje się z podkładem.

Niezła, ale może zapchać

Nałożona pod podkład delikatnie go rozświetla, przedłuża nieznacznie trwałość. Zmieszana z podkładem nadaje mu subtelnego blasku trochę go także rozjaśnia. Dobrze wygląda zwłaszcza zmieszana z ciężkimi podkładami, jak ten 2 w 1 w Golden, lub Estee Lauder.

Ze względu na skład, osoby z cerą podatną na zapychanie nie powinny raczej używać jej codziennie.

super baza

Bardzo fajna baza pod makijaż. Rozświetla i nawilża cerę, a dla mojej suchej skóry jest to duuuży plus. Podkład dobrze się na niej trzyma i nie ściera się. ma bardzo przyjemną konsystencję , jak krem ale nie natłuszcza.

Bardzo fajna

Baza z Golden Rose rozswietlająca jest naprawdę fajna. Ma dobrą konsystencję, która dobrze się rozprowadza. Nie daje mega rozświetlenia, ale delikatne i naturalne. Bardzo lubię ją mieszać z podkładem.

Dobra

Fajna baza praktycznie pod każdy podkład, z wyjątkiem tych naprawdę mocno wysuszających, bo niestety ta baza nie nawilża aż tak mocno i nie zabezpiecza cery przed wysuszeniem.
Ogólnie szybko się ją aplikuje, można wydobyć tyle kosmetyku ile się potrzebuje.
Czy aż tak dobrze rozświetla, to jak dla mnie umiarkowanie. Po nałożeniu widać lekkie rozświetlenie cery, ale nie aż takie jakie oczekuję. Poza tym nie zauważyłam, aby zmniejszała widoczność porów.
Utrzymuje jednak podkład cały dzień na swoim miejscu co mi się podoba.

Uwielbiam!

świetna baza! używam jej pod lekko/średnio kryjące podkłady albo mieszam z bardziej kryjącymi podkładami i otrzymuję super efekt - delikatny, bez efektu przetłuszczającej się cery ale z delikatnym rozświetleniem, bez widocznych drobinek. Baza jest wydajna i nigdy jeszcze nie "pogryzła" się z żadnym podkładem. Zużyłam już dwa opakowania i kupię następne.

Piękne rozświetlenie

Baza bardzo ładnie pachnie i ma bardzo fajną konsystencję. Zauważyłam że po 3 miesiącach zrobiła się nieco rzadsza. Ładnie rozprowadza się na twarzy. Daje piękne rozswietlenie, często nakładam te bazę na policzki i nos by dać takie ładne rozświetlenie. Daje naturalny efekt. Fajnie nawilża i daje sobie radę z suchymi skórkami. Nie zapycha i jest lekki, trochę się lepi, przez co podkład lepiej przyczepia się do bazy. Jest bardzo wydajny i na całą twarz wystarczy spokojnie jedną gąbka. Dla mnie idealna :)

Mój osobisty HIT

Jestem z tej bazy naprawdę bardzo zadowolona. Spaja mój makijaż - twarz wygląda jak u vlogerek makijażowych na jutiubie :D Żaden podkład bez tej bazy nie wygląda aż tak naturalnie, naprawdę. Do tego na mojej twarzy jest mnóstwo suchych skórek ostatnimi czasy, a ta baza skutecznie pozwala to ukryć. Ładnie się rozprowadza, łatwo się z nią pracuje.

Baza rozświetlająca

Baza łatwo się rozprowadza i ma lekką konsystencję. Ładnie wygładza skórę, rozświetla ją i sprawia, że makijaż utrzymuje się przez cały dzień. Jedyny jej minus to wydajność, by rozprowadzić bazę po całej twarzy trzeba użyć nieco więcej produktu niż w przypadku innych baz.

Super!:)

Baza pięknie podbija podkład:) Dzięki temu produktowi twarz jest właśnie rozświetlona,sprawia wrażenie zdrowej i po prostu naturalnego wyglądu:) Baza jest bardzo precyzyjna,a wręcz profesjonalna. Świetnie rozświetla właśnie cerę w taką porę roku,jak ta- zima:)

Swietna baza

Bardzo dobra baza rozświetlająca w bardzo dobrej cenie. Daje przyjemny efekt błyszczącej ale nie "tłustej" skóry przy którym podkład wygląda bardziej świeżo i naturalnie. Jest wydajna i nie gryzie się z podkładami, które do tej pory stosowałam. Nie wzmaga przetłuszczania się skóry w ciągu dnia i nie powoduje ciastkowania podkładu. Zużyłam już chyba 3 opakowania i kupię kolejne.