Golden Rose, Make-Up Primer Luminous Finish (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Golden Rose, Make-Up Primer Luminous Finish (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Golden Rose rozświetlająca baza pod makijaż nadaje skórze naturalny i zdrowy blask. Nie daje efektu tłustości na twarzy. Lekka formuła sprawia, że doskonale minimalizuje widoczność porów oraz niewielkich zmarszczek. Skóra staje się rozświetlona, gładka i świeża. Formuła nie zawiera parabenów.
Sposób użycia: nałóż bazę pod podkład lub wymieszaj z podkładem i rozprowadź na skórze twarzy. Aby nadać skórze dodatkowego rozświetlenia, można po nałożeniu podkładu posmarować bazą kości policzkowe i obszar po łukiem brwiowym.

Dobra

Fajna baza praktycznie pod każdy podkład, z wyjątkiem tych naprawdę mocno wysuszających, bo niestety ta baza nie nawilża aż tak mocno i nie zabezpiecza cery przed wysuszeniem.
Ogólnie szybko się ją aplikuje, można wydobyć tyle kosmetyku ile się potrzebuje.
Czy aż tak dobrze rozświetla, to jak dla mnie umiarkowanie. Po nałożeniu widać lekkie rozświetlenie cery, ale nie aż takie jakie oczekuję. Poza tym nie zauważyłam, aby zmniejszała widoczność porów.
Utrzymuje jednak podkład cały dzień na swoim miejscu co mi się podoba.

Uwielbiam!

świetna baza! używam jej pod lekko/średnio kryjące podkłady albo mieszam z bardziej kryjącymi podkładami i otrzymuję super efekt - delikatny, bez efektu przetłuszczającej się cery ale z delikatnym rozświetleniem, bez widocznych drobinek. Baza jest wydajna i nigdy jeszcze nie "pogryzła" się z żadnym podkładem. Zużyłam już dwa opakowania i kupię następne.

Piękne rozświetlenie

Baza bardzo ładnie pachnie i ma bardzo fajną konsystencję. Zauważyłam że po 3 miesiącach zrobiła się nieco rzadsza. Ładnie rozprowadza się na twarzy. Daje piękne rozswietlenie, często nakładam te bazę na policzki i nos by dać takie ładne rozświetlenie. Daje naturalny efekt. Fajnie nawilża i daje sobie radę z suchymi skórkami. Nie zapycha i jest lekki, trochę się lepi, przez co podkład lepiej przyczepia się do bazy. Jest bardzo wydajny i na całą twarz wystarczy spokojnie jedną gąbka. Dla mnie idealna :)

Mój osobisty HIT

Jestem z tej bazy naprawdę bardzo zadowolona. Spaja mój makijaż - twarz wygląda jak u vlogerek makijażowych na jutiubie :D Żaden podkład bez tej bazy nie wygląda aż tak naturalnie, naprawdę. Do tego na mojej twarzy jest mnóstwo suchych skórek ostatnimi czasy, a ta baza skutecznie pozwala to ukryć. Ładnie się rozprowadza, łatwo się z nią pracuje.

Baza rozświetlająca

Baza łatwo się rozprowadza i ma lekką konsystencję. Ładnie wygładza skórę, rozświetla ją i sprawia, że makijaż utrzymuje się przez cały dzień. Jedyny jej minus to wydajność, by rozprowadzić bazę po całej twarzy trzeba użyć nieco więcej produktu niż w przypadku innych baz.

Super!:)

Baza pięknie podbija podkład:) Dzięki temu produktowi twarz jest właśnie rozświetlona,sprawia wrażenie zdrowej i po prostu naturalnego wyglądu:) Baza jest bardzo precyzyjna,a wręcz profesjonalna. Świetnie rozświetla właśnie cerę w taką porę roku,jak ta- zima:)

Swietna baza

Bardzo dobra baza rozświetlająca w bardzo dobrej cenie. Daje przyjemny efekt błyszczącej ale nie "tłustej" skóry przy którym podkład wygląda bardziej świeżo i naturalnie. Jest wydajna i nie gryzie się z podkładami, które do tej pory stosowałam. Nie wzmaga przetłuszczania się skóry w ciągu dnia i nie powoduje ciastkowania podkładu. Zużyłam już chyba 3 opakowania i kupię kolejne.

Neutralny

Baza fajna, ale nie najlepsza jaką do tej pory miałam. Zaczynając od bardzo wygodnego opakowania z pompką, dzięki której można wydobyć tyle produktu ile się chce. Świetnie rozprowadza się na twarzy, wręcz bajkowo. Zapach - uwielbiam! Czy rozświetla? No cóż jak dla mnie aż za bardzo. Wolę matowe lub wygładzające bazy zdecydowanie. Natomiast bardzo długo utrzymuje makijaż, utrwala. Bardzo wydajna, ponieważ niewielka ilość wystarczy na pokrycie całej twarz, Bardzo dobrze współgra z każdym moim podkładem i pudrem.

Genialna :)

Jedna z najlepszych baz jakie miałam.<3
Produkt łatwo się rozprowadza, szybko zastyga. Ładnie rozświetla i wygładza fajnie skórę, dzięki czemu podkład nie wchodzi w załamania. Inne produkty wyglądają na niej bardzo dobrze. A w dodatku nie jest droga, gdyż kosztuje coś koło 24 zł

Najlepsza jaką miałam i w dodatku tania.

Po kilku podejściach do rożnych baz byłam nastawiona coraz bardziej sceptycznie i już nauczyłam się bez niej obejść robiąc makijaż. Jednak ta wpadła w moje ręce i zrewolucjonizowała moje myślenie, jest super. <3

Opakowanie - miłe dla oka, wygodne i higieniczne, czyli takie jakie powinno być każde opakowanie tego typu produktu. Baza nie jest duża, ma zaledwie 30 ml, więc łatwo ją zużyć przed końcem terminu ważności. Posiadanie pompki jest na duży plus.

Konsystencja jest bardzo przyjemna. Nie jest zbyt gęsta, ale nie jest tez lejąca. Łatwo się ja rozprowadza, zastyga dosyć szybko.

Działanie - trochę obawiałam się niekontrolowanego błysku, ale nie ma niczego takiego. Bardzo ładnie rozświetla okolice pod oczami i nadaje całokształtowi naturalności. Przyjemnie wygładza skórę, zapobiega wchodzeniu podkładu we wszelkie załamania, za co ma chyba największego plusa. Nie zapycha i chroni przed zapychaniem. Bezproblemowo współpracuje z wszystkimi innymi kosmetykami, jeszcze mi się nie zdarzyło żeby coś się na niej zciastkowało. No i oczywiście - przedłuża trwałość makijażu!

Dodatkowy plusik za cenę. Kosztuje około 20-25 zł. <3

Mój hit!

Dobry produkt w dobrej cenie! Mieszam go z podkładem catrice hd coverage i efekt jest świetny, bo mieszankę da radę rozprowadzić palcami a podkład nie jest taki suchy. Mam już któreś opakowanie z kolei i wezmę więcej.

Lekka baza

Używałam tej bazy w wakacje jako "podkład" i fajnie się sprawdziła, lubiłam ją w tym okresie wiosenno/letnim, ale obecnie mam podkład rozświetlający więc poszła troszkę w kąt. Daje efekt delikatnego rozświetlenia.