Golden Rose, Prodigy Gel Duo (Podwójny żel do paznokci)

Golden Rose, Prodigy Gel Duo (Podwójny żel do paznokci)

Golden Rose prodigy Gel Duo to produkt, który daje efekt żelowych i błyszczących paznokci niczym z salonu kosmetycznego. Wyróżnia się prostą aplikacją, dzięki której można bardzo szybko stworzyć profesjonalnie wyglądający manicure. Produkt utrzymuje się na paznokciach aż do 7 dni, a jego usuwanie jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia acetonu.Aby otrzymać efekt żelowych paznokci nie trzeba stosować lampy UV oraz dodatkowych utwardzaczy.
W opakowaniu znajduje się Gel Colour oraz Gel Top Coat.
Sposób użycia:
- Nałożyć dwie warstwy Gel Colour i pozostawić do wyschnięcia przez ok. 2 minuty.
- Nałożyć jedną warstwę Gel Top Coat i pozwolić wyschnąć paznokciom w naturalnym świetle.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Styrene/Acrylates Copolymer, Silica, Benzophenone-1, Diacetone Alcohol, Hydroxyethyl Acrylate/IPDI/PPG-15 Glyceryl Ether Copolymer, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Phosphoric Acid, Stearalkonium Hectorite, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acrylates Copolymer, Mica, CI 15850, CI 77891, CI 77163, CI 77007, CI 15880, CI 19140, CI 60725, CI 77499, CI 74260, CI 77491, CI 77510, CI 74160, CI 77742, CI 75470, Tin Oxide

Niestety bubel.

Bardzo lubię lakiery od Golden Rose,są trwałe więc skusiłam się również na to.
Zachwycona ceną zestawu stwierdziłam,że muszę przetestować.
Niestety po jednym dniu lakier mi odpadł ;( Jestem bardzo zawiedziona,że nie ma żadnej trwałości... może to z moimi paznokciami jest coś nie tak,bo dużo lakierów opryskuję (ale dopiero po 2-3dniach,a nie po 1dni i to odpada...)
Szkoda,bo myślałam,że to będzie strzałem w dziesiątkę, generalnie nie lubię malować paznokci więc zapewnienie producenta,że będzie się trzymało do 7 dni,bardzo mnie zaciekawiło... Gdyby wytrzymało 4dni to byłoby super.
Nie no po prostu nie....

Przyjemny zestaw,

Aktualnie robię hybrydę - co 3 tygodnie, jednak zanim zaczęłam chodzić na manicure, to kupiłam sobie ten oto zestaw od Golden Rose.
Mam nr 04 - chłodny, bardzo jasny, pastelowy róż. W zestawie znajduje się również żelowy top coat.

PLUSY:
+Opakowanie: zestaw otrzymujemy w ładnym, estetycznym kartoniku. Buteleczki są okrągłe, nieco wydłużone. Zakrętki srebrne, długie, ułatwiają pracę z lakierem. Pędzelek dłuższy, średnio gęsty, prosty i równo przycięty.
+Konsystencja: rzadka, zwłaszcza jak na lakier żelowy (dla przykładu: lakier Delia Hybrid Gel jest rzeczywiście żelowy), jednak nie spływa z płytki - nie mam żadnych problemów z aplikacją, jeszcze nie zdarzyło mi się zalać skórek - na pewno jest to kwestia wieloletniego doświadczenia oraz wprawnej ręki, jednak wiem, że taka konsystencja jest idealna.
+Zapach: wiadomo, fiołki to nie są, ale nie wykręca nosa i szybko się ulatnia.
+Kolory: piękne, zarówno pastele, jak i intensywne barwy. Wszystko zgodne z aktualnymi trendami, jakby kto pytał ;)
+Niezłe krycie - pastelowe odcienie zazwyczaj słabiej kryją, tutaj nakładałam 3 CIENIUTKIE warstwy i miałam piękne krycie, bez smug oraz prześwitów.
+Szybkoschnący - 15-20 minut i manicure był gotowy.
+Trwały, choć ja w okresie 'przejściowym' (leczenie i wzmacnianie paznokci po zdjęciu tipsów) nakładałam odżywkę jako bazę - niemniej jednak, spokojnie trzymał się 6-7 dni bez odprysków.
+Nie niszczył paznokci.
+Wspaniale błyszczał, zwłaszcza w połączeniu z topem (od razu zaznaczę: top rzeczywiście jest żelowy, nakładałam go nieco więcej na pędzelek i rozprowadzałam dwoma, maksymalnie trzema pociągnięciami - dzięki temu nie było pęcherzyków powietrza, zaś efekt jaki uzyskałam, to istna tafla wody ).
+Utwardzał paznokcie.
+Łatwo go zmyć nawet bez użycia acetonu.
+Lakier nie wysycha w buteleczce, swój mam od 3 miesięcy i nadal jest okej, niestety top coat zgęstniał.
+Niedrogi (za zestaw zapłaciłam 22 zł).
+Łatwo dostępny.

MINUSY:
-BRAK.

Reasumując: na pewno nie jest to trwałość na miarę prawdziwego manicure hybrydowego, jednak efekt uzyskany tymi produktami zachwycał mnie i moje otoczenie - głębia koloru, intensywny blask oraz trwałość naprawdę są na dobrym poziomie i myślę, że warto je mieć - czy to z powodu uczulenia na hybrydę, czy też z powodu niechęci do tego rodzaju 'wynalazków' - Prodigy Gel zapewnia piękny i efektowny manicure, nie niszcząc przy tym paznokci.

Polecam, warto.

Najlepszy!

Najlepsze lekiery, jakich używałam do tej pory. Mam problem ze słabymi paznokciami - rozdwajanie i łamanie to codzienność, w związku z czym po jednym dniu od malowania większość lakierów kruszy się na końcówkach paznokci. Po użyciu lakierów żelowych. Golden Rose mam kilka dni spokoju, kolor pięknie trzyma się na paznokciach. Świetna alternatywa dla lakierów hybrydowych, po których akurat moje paznokcie zaczęły łamać się w połowie. Osobiście bardzo polecam wraz z top coatem , który jeszcze bardziej utrwala kolor. Jako jedyna wadę mogę podać fakt iż dosyć szybko gęstnieją, i mniej więcej pod woh miesiącach nie za bardzo nadają się do użytku.

Powrót do przeszłości

Po ponad półtorej roku stosowania lakierów hybrydowych wystąpiła u mnie alergia, więc niestety musiałam zaprzestać. Nie wyobrażam sobie wyjść z domu z niepomalowanymi paznokciami, więc skusiłam się na Golden Rose Prodigy Gel Duo (nr 10). Stosowałam go kiedyś, jeszcze przed zakupem zestawu do hybrydy i byłam zadowolona (jednak z postępem czasu zainwestowałam w hybrydy, żeby efekt był bardziej trwały). Mam nadzieję, że "powrót do rzeczywistości" (normalne lakiery) nie okaże się męczący.

Rewelacja

Ten lakier oraz top coat - szczególnie nałożone razem - nie mają sobie równych!
Ogólnie cały asortyment przeznaczony do paznokci z GR jest godny pochwał, ale seria prodigy gel to jest kosmos, przeszli samych siebie. Bije inne drogeryjne produkty na głowę. W dodatku cena na każdą kieszeń.
Moje KWC

Najlepszy

Bardzo pozytywne zaskoczenie! Uwielbiam ten zestaw, a szczególnie top coat. Dzięki niemu każdy lakier utrzymuje mi się naprawdę długo. Prawda jest taka, że zmywam paznokcie tylko kiedy mam za duży odrost. Nic mi nie odpryskuje. Prawie jak hybrydy! Do tego dzięki niemu każdy lakier wysycha duzo szybciej.
To pierwszy top coat, który idzie w parze z moim trybem zycia, pracą w drewnie, glinie, ogrodzie i sprzataniem.

Hybryda długoschnąca

Odkąd dostałam uczulenia od hybryd i zdecydowałam się sprzedać swój zestaw zaczęłam szukać lakieru, który będzie wyglądał jak hybryda i długo się trzymał. Zestaw ten kupiłam bez zastanowienia, za około 23 zł. Lakier łatwo się rozprowadza, na początku można nim robić smugi, ale po kilku razach można mieć już wprawę. Mam jasny, pudrowy róż, którego trzeba nałożyć 3 warstwy żeby pokryć paznokieć. Dość szybko schnie, u mnie wytrzymuje ponad tydzień. Lakier na paznokciu wyglada jak hybryda więc bardzo mi to odpowiada.

Wszystko super, tylko że przez 3-4 użycia.

Niestety, po raz kolejny spotykam się z lakierami, które po ok. 4 użyciu robią się strasznie gęste i po prostu nie da się nimi malować. Tak było w przypadku tych lakierów. Owszem, paznokcie wyglądają naprawdę ładnie, efekt jest śliczny, ale jak już wspomniałam, kilka razy się użyje produktu i jest do wyrzucenia, a przecież nie jest to tania rzecz. Jako sytuacja awaryjna - spoko, ale nie do używania na dłuższą metę. Paznokcie naprawdę ok. tygodnia utrzymywały sie spokojnie.

TOP COAT

Oceniam tylko top coat:
Maluję paznokcie zazwyczaj zwykłymi lakierami GR, na górę nakładam żelowy top coat. Paznokcie wytrzymują tydzień bez odpryśnięć, zmywam tylko dlatego, że mam odrost i nie lubię nosić dłużej tego samego koloru. Nadaje piękny połysk lakierom. Co 2-3 miesiące trzeba kupić nowy bo gęstnieje.

Zwykły lakier

Podwójny żel do paznokci Golden Rose to bardzo dobry produkt. Niestety, nie zgadzam się z opisem producenta - nie jest to żel, a zwykły lakier. Nie zauważyłam przedłużonej trwałości, a miałam dwa podejścia - jedno do słodkiego różu, drugie do ciemnego bordo. Lakier nie odpryskuje i nie wyciera się - takie właściwości maja chyba wszystkie produkty tej marki.

Jest spory wybór odcieni, lakier daje dobre krycie. Nie jest to jednak produkt, za który warto dać 20 kilka złotych, bo podobny efekt osiągnąć można lakierami tej marki kosztującymi 4x mniej. Top bardzo szybko zasycha w buteleczce.

Gel Top Coat

Nie używałam lakieru, kupiłam sam top-Gel Top Coat
używam go z bazą z wibo lub seche vite,
na to 1-2 warstwy jakiegoś lakieru i top
paznokcie ładnie wyglądają trochę jak żel
dosyć długo się utrzymują, nic nie odpryskuje

minus:
dostępność
początkującym aplikacja może sprawiać trudność i będą robić się zmarszczki
bo lakier nie wysycha, tylko się ściąga do środka
bardzo lejący
drogi- ok 20zł, a gorszy od seche, który mozna na promocji za 15zł kupić,

Beznadzieja!

No niestety, nigdy więcej. Fakt - początkowy efekt jest rewelacyjny, żel schnie w mgnieniu oka i nadaje paznokciom super wygląd. Ale co z tego, gdy po kilku godzinach schodzi całymi płatami. A gdyby jeszcze pozmywać naczynia albo iść pod prysznic to można się go w godzinę pozbyć. Jedyny plus to oszczędność na zmywaczu :D lakier można w jednym kawałku odkleić z paznokcia. No ale trwałość tego zestawu jest żenująca. Nie polecam.