Biotherm, Blue Therapy, Serum-In-Oil (Serum do twarzy w olejku)

Biotherm, Blue Therapy, Serum-In-Oil (Serum do twarzy w olejku)

Teraz skuteczność serum wzmocniona właściwościami regeneracyjnymi olejku. Zawiera olejek z mikroalgi Uklenia, który składa się z takich samych komórek lipidowych, jakie występują w komórkach skóry.Skóra wydaje się ujędrniona, intensywnie rozświetlona, a zmarszczki wygładzone. Do każdego rodzaju skóry.

olejki
nawilżające, regenerujące
z pompką
Struktura
bogate
olejek
<50ml

Dobre, ale czy warte takich pieniędzy?

No właśnie...
Serum fajnie nawilża, ma miłą konsystencję. Ponadto szybko się wchłania. Stosowanie jest przyjemne, ponieważ skóra szybko je wypija i pozostawia tylko delikatny film na skórze.
Efekty jednak, jak dla mnie, nie są zbytnio warte aż takich pieniędzy, ponieważ ja sama łączę sobie dowolny olejek z kremem na noc i mam to samo... Zależnie od olejku zmieniają się właściwości i to wszystko. Nie wiem czy w tej sytuacji warto przepłacać.
Ja w każdym razie wiem, że zużyłąm i widząc działanie, więcej nie kupię.
Jest przyjemne, treściwe, ale bez szału. na pewno nie podrażnia ani nie zapycha. To oczywiście na plus.
Opakowanie świetne, higieniczne.
Dla mnie nie, mając porównanie działania z innymi produktami.
Może gdybym pierwszy raz zetknęła się z olejkami, to byłabym zachwycona. W tym wypadku nie jestem.
Szkoda przepłacać...

Fajne serum do twarzy, a nawet i ciała

Znakomite serum, po którym skóra już po pierwszym zastosowaniu jest wypełniona i zregenerowana, w dotyku taka miękka i gładka. Uwielbiam używać to serum na noc, a rano czuje się kilka lat młodsza. Hahaha... Ma bardzo ładne, eleganckie opakowanie, które pięknie prezentuje się w łazience, na półce. To serum jest na tyle dobre, że używam je również na ciało. Polecam

nie dla mnie olejki

nie jest zachwycona - mam mieszaną cerę, serum nakładałam na noc, solo - niestety moją bezproblemową dotąd cerę udało mu się zapchać i pojawiły się pojedyncze wypryski na brodzie,żuchwie - a nie miewam niespodzianek od czasu dojrzewania
konsystencja/zapach - bardziej żelowy olejek zapach dla mnie średnio przyjemny, jakby zjełczały trochę - aż myślałam że kupiłam przeterminowany egzemplarz ale wszystko wg daty produkcji jest ok więc albo ten produkt ma taki zapach albo mój egzemplarz był źle przechowywany..
podsumowując: nie kupie ponownie, daję ostatnią szansę olejkom (w kolejce czeka lancome absolue precious oil)

U mnie się sprawdził.

PLUSY:
- rozświetla
- wygładza
- nawilża
- dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
- ma delikatny oraz przyjemny zapach
- wydajność
- nie zapycha porów, nie podrażnia, nie uczula

MINUSY:
- cena

Oj nie

Mam problem z tym olejkiem. Posiadam mniejsze opakowanie 10 ml i nie mogę go zużyć. Używałam go i na noc i na dzień pod krem albo solo i żaden wariant się u mnie nie sprawdza. Chyba moja skóra nie lubi olejków do twarzy, bo albo mnie zapychają albo podrażniają. Po tym olejku mam zmęczoną, suchą skórę. Produkt niszczy to co udało mi się uzyskać fantastycznym kremem Biothermu.
Na plus oceniam zapach, wygodny aplikator oraz fakt, że kosmetyk nie jest wyczuwalny na cerze.
Cena przyprawia o zawrót głowy, a serum nie jest pozytywnym odkryciem.

Ilość zużytych opakowań: 10 ml zużyte