Eveline, Lovers Rouge, Nawilżający balsam do ust nadający kolor

Eveline, Lovers Rouge, Nawilżający balsam do ust nadający kolor

Lovers Rouge nawilżający balsam do ust nadający kolor o gamie 6 świeżych i modnych odcieni. Nawilżająca formuła wzbogacona o wosk pszczeli zapewnia łatwą i przyjemną aplikację, skutecznie wygładzając, regenerując i kojąc wysuszoną skórę ust. Balsam nadaje piękny kolor, a subtelny połysk gwarantuje idealne wykończenie makijażu ust.

w kredce
nawilżające

Dobra szminka

Jako szminka jest cudowny,jako balsam nie.
Ma ładne odcienie ta seria,pięknie podkreśla usta ale na bardzo krótko max 2h, ja mam odcień taki wpadający w cappuccino,więc to akurat przypadło do mojego gustu.

Zdecydowanie nie

Fajne kolory,przyzwoita cena...i to tyle. Wiem, że to tylko balsam nadający kolor i nie będę się jakoś specjalnie czepiać tego, że nie kryje i jest nietrwały. Ale bardzo "waży" się na ustach, ponadto z nawilżeniem też jest kiepsko- przynajmniej u mnie się nie sprawdził.

Nawilża i barwi jednocześnie.

Fajna nawilżająca pomadka. Zdecydowanie nie jest to balsam. Kolor nie kryje w stu procentach. Raczej delikatnie nadaje blask w swoim kolorze. Jest w miarę trwała jednak po posiłku wymaga poprawek. Mam kolor 04 to taki ciepły pomarańcz. Idealny kolor na lato. Pasuje do delikatnego makijażu i lekkiej opalenizny

Zdecydowanie fajna szminka, a nie nawilżający balsam

Spodobał mi się kolor, który miała na ustach koleżanka. Kupiłam ją za grosze na promocji w Rossmannie -49%. Jest super opcją na co dzień do pracy. Bardzo odpowiada mi jej formuła. Jest delikatna, nie wysusza, nie skleja ust. lekko nawilża, ale na pewno nie ma działania balsamu. Lubię ją, bo mogę poprawić usta w biegu, bez stresu, że pomażę się w koło ust. Jest wysuwana, więc nie ma możliwości, żeby się złamała. Wydajna.

Średniak

Nie wiem jaki kolor posiadam, gdyż zdarła mi się naklejka, ale jest to taki zgaszony róż. "Balsam" znajduje się w kredce, której na szczęście nie trzeba temperować, można wysuwać zawartość. Nie jest to dla mnie balsam, jest tępy, suchy, trudno się go nakłada. Podkreśla suche skórki. Na pewno nie nawilża ust. Z trwałością jest całkiem okej, dopóki nie zaczniemy pić i jeść.

Po prostu średniak

Dobrze napigmentowana (mam malinową), łatwa w aplikacji, nawet wygodne opakowanie.

Z drugiej strony nietrwała - używam tylko gdy wychodzę gdzieś na krótko (posiłku na pewno nie wytrzyma), zdarza się że migruje poza kontur ust.

Nie przesusza ale o aktywnej pielęgnacji nie ma mowy. Kupiłam w promocji i uważam że właśnie te 8-9 zł jest warta, pełnej ceny bym za ten produkt nie dała.
Nie jest to absolutnie must have ale jeśli kogoś kuszą kolory i nie przeszkadza nietrwałość to można spróbować, wielkiej krzywdy nie będzie.

Nie balsam, a szminka w kredce

Nie wiem, dlaczego producent nazwał te pomadkę balsamem. Nie widzę tu właściwości balsamu, dla mnie jest to pomadka :

- kolor jak na zdjęciu to typowy odcień nude, bardzo ładny lekki beż
- konsystencja miękka i masełkowata
- nadaje ustom lekki połysk, kolor na ustach jest kryjący
- trwałość - zjada się szybko jak większość szminek
- plus za to, że kredki nie trzeba strugać, jest plastikowa i wykręcana
- słodko pachnie
- cena do przyjęcia
- dostępność: kupiłam w Rossmannie

Ogólnie: bardzo przyjemna szminka, kremowa i mięciutka, polubiłam od pierwszego użycia, skuszę się chyba na inne kolory.

bardziej pomadka niż balsam do ust

Posiadam ocień 01- typowy nude, bardziej wpadający w beż niż w róż/pomarańcz.

Konsystencja pomadki jest kremowa, wręcz masełkowata. Dzięki temu bez problemu rozprowadza się na ustach. Swoją konsystencją pomadka ta rzeczywiście przypomina trochę kosmetyki pielęgnacyjne do ust, jednak nie ma aż takich właściwości jak one. Nie wysusza ust, ale też w żaden specjalny sposób ich nie pielęgnuję.

Sam kosmetyk jest moim zdaniem niestety dość przeciętny.

Małe zestawienie zalet i wad tej pomadki:

+ładny, naturalny kolor
+dobre krycie ( mam bardzo intensywną czerwień wargową, więc to dla mnie ważne)
+sztyft w formie wysuwanej kredki
+kremowa konsystencja
+przyjazna cena
+nie wysusza ust

- nie jest zbyt trwała, szybko się zjada
- mała wydajność, ze względu na swoją masełkowatą konsystencje szybko się zużywa
- kredka jest bardzo miękka- przy wsuwaniu pomadki sztyft brudzi wszystko dookoła ( tracę przyjemność z używania kosmetyków, które po krótkim czasie użytkowania wyglądają nieestetycznie).
- trochę chemiczny zapach

szminka w kredce-TAK balsam -NIE

Oceniam kolor 02-koralowa brzoskwinia i 03 brudny róż.
Kupiłam w cenie promocyjnej 8zł
Kredki różnią się od siebie w wielu kwestiach
******02 jest to delikatny półtransparentny kolor, daje efekt mokrych ust, fajny połysk, czuć że nawilża usta ale szybko się ściera.
******03 mega fajny kolor rzadko spotykany wśród szminek które miałam.Bardziej matowy, mniej lśni ale za to lepiej pokrywa usta kolorem. Dłużej się utrzymuje niż ten koralowy.Niestety wysusza usta
Zapach neutralny
Konsystencja miękka,ładne wykręcane opakowanie.

Koralowa szminka byłaby extra gdyby kolor był mocniejszy a ta różowa gdyby tak nie wysuszała. Pod tą druga można nałożyć jakiś balsam i jest lepiej.

Ilość zużytych opakowań: dwa w użyciu