Ziaja, Mintperfekt Activ, Płyn do płukania jamy ustnej

Ziaja, Mintperfekt Activ, Płyn do płukania jamy ustnej

Ziaja płyn do płukania jamy ustnej Mintperfekt Activ bez alkoholu, z aminofluorkiem i fluorem sodu – wysokoaktywnymi składnikami o działaniu przeciwpróchniczym oraz zwiększającym odporność uzębienia na próchnicę. Produkt stosowany w higienie jamy ustnej i zębów, zawiera 0,05% jonów F-.
Aktywność płynu do płukania jamy ustnej Mintperfekt Activ:
- Jony fluoru remineralizują szkliwo, zapobiegają próchnicy i osadzaniu się płytki bakteryjnej.
- Płyn uzupełnia przeciwpróchnicze działanie pasty do zębów, również w miejscach trudno dostępnych dla szczoteczki.
- Oczyszcza jamę ustną i przestrzenie międzyzębowe z osadów, przez co redukuje nieprzyjemny zapach z ust.
- Jest szybkim i skutecznym sposobem higieny dla osób noszących aparaty ortodontyczne i w sytuacjach utrudnionej pielęgnacji jamy ustnej.
- Miętowe aromaty wzmocnione eugenolem odświeżają oddech i zapewniają uczucie czystości.

Pożyteczny płyn

Płyn do płukania jamy ustnej firmy Ziaja znajduje się w wyprofilowanym,plastikowym opakowaniu w kolorze białym z granatową etykietą. Jego pojemność wynosi 500 ml. Jest to produkt bez alkoholu zawierający aminofluorek i fluorek sodu. Może być stosowany przez dorosłych jaki i dzieci powyżej 6 lat.
Zakrętka płynu nie jest zabezpieczona folią, jednak przy odkrecaniu czuje się opór.
Płyn jest bezbarwny, chodź przez górę opakowania widać niebieską poświatę. Posiada delikatnie miętowy smak. Nie barwi języka. Pomimo braku alkoholu w składzie dobrze odświeża oddech. Produkt jest tani, więc jak najbardziej polecam.

Delikatny

Skuszona atrakcyjną ceną kupiłam go sobie do wypróbowania. I nie żałuję. Nie zawiera alkoholu, wiec nie wyciska łez z oczu przy płukaniu. Ma delikatny, świeży smak. Jest świetnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Wydajny.

Delikatne odświeżenie

Płyn kupiłam razem z pasta z tej samej serii ponieważ była fajna promocja.
Płyn jest zamknięty ładnej butelce o pojemności 500 ml.
Płyn do ust nie zawiera alkoholu dzięki czemu mogą go stosować dzieci jak i dorośli. Ma za zadanie odświeżacz usta i działać przeciwprochniczo dzięki zawartego fluoru.
Dodatkowo jego cena jest bardzo atrakcyjna.
Płyn spełnia wsyzysko to czego potrzebują moje usta.

wart swojej ceny

Płyn zamknięty jest w wygodnej zakręcanej butelce. Jest wydajny, ma korzystną cenę.

Smak produktu jest w przyjemny. Płyn odświeża jamę ustną, choć działanie to mogłoby być silniejsze.

Trudno mi ocenić efekt przeciwpróchniczy i reminalizujący, bo ogólnie nie mam problemów z zębami - próchnicą i dereminalizacją. Mogę tylko stwierdzić, że podczas używania płynu stan moich zębów na pewno się nie pogorszył.

Ogólnie uważam, że podobnie jak inne płyny do zębów Ziaja, jest to porządny produkt, który zdecydowanie jest wart swojej ceny.

dobry produkt w dobrej cenie

bardzo ciekawa i dobra seria płynów do ust.
cena ok 9 zł jest rewelacyjna tym bardziej że produkty te niczym nie ustępują listerinom czy innym colgate.

+duża pojemnośc
+niska cena
+zadbane zęby
+uczucie czystości
+usuwa osady z zębów
+odświeża oddech

używam regularnie przy każdym myciu zębów i jestem bardzo zadowolona

Dobry płyn do płukania

Dobra odmiana od wszystkich innych płynow. Lagodny, bezalkoholowy, nie palacy w buzie o lagodnym smaku. Kosztowal 8zl, wiec tez troche taniej niz inne znane plyny.

Bardzo fajny

Kupiłam ten płyn jako tańszy zamiennik elmexu (też zawiera aminofluorek sodu). Zużyłam na razie jedno opakowanie więc trudno mi ocenić czy rzeczywiście działa przeciwpróchniczo a to jest w końcu najważniejsze.

Na plus oczywiście przemawia jego cena i skład. Jest też dość wydajny.
Jedyny minus, który dostrzegłam jest taki, że w przeciwieństwie do elmexu nie jest jednak tak łagodny (być może to kwestia jakiejś mojej nadwrażliwości, bo jedynie elmex nie wyciska mi łez z oczu), choć nie jest też tak "ostry" jak większość drogeryjnych płynów do jamy ustnej.
Będę mu się jeszcze przyglądać w kwestii ochrony zębów, ale jak na razie zdecydowanie polecam.

Kiepsko odświeża

Płyn zamknięty jest w plastikowej butelce z nakrętką. Ma dość przyjemny, ale lekko ziołowy, słodkawy smak i zapach. Dobrze oczyszcza jamę ustną, jednak uczucie świeżości jest bardzo krótkotrwałe. Dla mnie ten płyn jest zbyt delikatny. Nie jest też wydajny. Plusem z pewnością jest jego niska cena.

Delikatny płyn

Bardzo delikatny płyn do płukania jamy ustnej. Zdarzały się takie mocne płyny, że łzy płyneły mi z oczu podczas płukania ust. Ten jest wporządku jednak słabo odswierza jame ustną. Cena jednak jest dobra a ja jako wielka fanka firmy Ziaja (wspierajmy polska gospodarke) bede im wierna ( jestem weganka a oni nie testuja produktow na zwierzetach). Ciezko mi powiedziec cos o jego dzialaniu. Mam nadzieje ze pomaga mi on dbac o zeby i chroni przed próchnica.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: poltora

nie kupię

Zainteresowałam się nowością Ziaji i lubię próbować różnych płynów. Głównym czynnikiem płynu jest dla mnie moc odświeżenia i smak. Każdy zabieg higieniczny pomaga doczyszczać i przeciwdziałać próchnicy, nawet płukanie wodą, więc w takiej włąściwości nie widzę nic specjalnego. Ziaja odświeża na krótko i za słabo. Lepiej już kupić w promocji w tej samej cenie colgate a nie mówię o Listerine, które nie mają sobie równych.
Na plus ładna butelka

Używam tego produktu od: Parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa butelki

Odświeża i działa!

Lubię ten płyn do płukania jamy ustnej.Jest wydajny,starcza na długo do tego gdy miałam aparat ortodontyczny świetnie się sprawdzał jako szybki odświeżacz oddechu.
Plusy:
*przy regularnym stosowaniu pomaga z próchnicą
*usuwa nieprzyjemny zapach z ust
*odświeża oddech
Minusy:
*fluor(jest dobry dla dzieci i nastolatków)dorosłym szkodzi,działa jak trucizna
*jego opakowanie mogłoby być bardziej poręczne aby osoby szczególnie z aparatami mogły go chować w swoich torbach;

I to chyba tyle.Nie mam większych zastrzeżeń do tego płynu.