Bell, HYPOAllergenic, Skin Adapting Make-up (Podkład dopasowywujący się do cery)

Bell podkład dopasowywujący się do ceryHYPOAllergenic doskonale kryje niedoskonałości cery, przebarwienia i zaczerwienienia. Wyrównuje koloryt i idealnie stapia się ze skórą nie tworząc smug. Dopasowuje się do karnacji i nadaje naturalny wygląd. Zawiera pigmenty w innowacyjnych otoczkach z pochodnych aminokwasów ułatwiające aplikację, a zawarta w nim gliceryna nawilża skórę. Zapewnia matowy makijaż przez wiele godzin.

fluidy
Cera
wrażliwa
ujednolicające, nawilżające
z pompką

Nie sprawdził się.

Może i dopasowuje się do cery ale co z tego skoro jego krycie jest tak minimalne, że nie przykrywa nawet najmniejszych niedoskonałości? Niestety dla mnie ten podkład to bubel, a oczekiwałam czegoś naprawdę ciekawego. Nie jest trwały i w dodatku przetłuszcza strefę T. Nie polecam.

Niby tak, niby nie.

Zakupiłam ten podkład zachęcona niską ceną (15 zł - promocja w hebe).

+ cena jak najbardziej zachęca do kupna;
+ pompka ułatwia wydostanie się podkładu - jedna pompka wystarcza na pokrycie całej twarzy;
+ odcień - 01 - idealny dla mnie;
+ ładne, estetyczne opakowanie. Podkład zapakowany w kartonowe pudełeczko, na którym znajdowały się wszystkie informacje dla użytkowników produktu;
+ wydajny;

- słabe krycie - nie polecam go osobom, które wymagają od podkładu wielkiego krycia, nakładam przed podkładem kilka korektorów - po nałożeniu podkładu na korektory wyglądało to okropnie, wszędzie przebijała zieleń, nierówno pokrył cerę;
- trwałość na minus - u mnie to jakieś 5h. Wymagam od podkładu zdecydowanie dłuższej trwałości.

Kupiłam, by przetestować. Nie sądzę, że do niego wrócę. Przy moich perełkach on jest gdzieś daleko na dnie.

Nie polecam.

Kupiłam go ponieważ potrzebowałam podkładu na już, a miałam kiedyś podkłady z Bell więc stwierdziłam, że i ten będzie strzałem w 10. Jestem osobą, która posiada cerę mieszaną, ponadto posiadającą dość sporą ilość zaskórników. często się świecę, ale i zdarzają się suche skórki, a jakże. Niestety zawiódł mnie, nie pokrywał żadnych niedoskonałości a w moim przypadku jeszcze bardziej uwydatniał je. Nie dopasował się do mojej cery, a szkoda. Cena zachęca do kupna, jednak nie jest to podkład dla mnie i nigdy więcej już nie kupię go i być może już żadnego podkładu z Bell.

Nie :(

Podkład zawiódł mnie na całej linii. Kupiłam go ponieważ chciałam znaleźć coś tańszego i Bell wydawało mi się fajną alternatywą (lubiłam kiedyś ich BB, niestety kolory mi nie pasowały). Podkład po aplikacji wygląda pięknie, ładnie się dopasowuje, ma śliczny kolor. Niestety po około godzinie zaczęło się psuć:
- podkreślił pory
- skóra świeciła się strasznie
- zważył się i pozbierał na nosie, między brwiami, wszędzie gdzie mógł

Ogólnie wyglądałam lepiej bez niego :/ Poszedł do kosza. Niby tylko 17 zł (promocja) a szkoda.

nie dla problematycznej cery

Kupiłam na promocji w Hebe za 17 zł. Jestem posiadaczką cery mieszanej, z dużą ilością widocznych zaskórników, często się świecę, ale i zdarzają się suche skórki, a jakże. Ten podkład na pewno zasługuje na pochwałę za to, że faktycznie nie uczula, nie zapycha jakoś szczególnie i nie wysusza. Niestety u mnie bardzo często się ważył, odrywając każdą niedoskonałość. Absolutnie nie mogłam go używać solo; bez pudru nie daje wystarczającego matu ani naturalnego efektu. Nie dopasował się do mojej cery, a szkoda. Może nie tworzył efektu maski jak np. podkład z Essence, ale dopiero w duecie podkład+puder dawał akceptowalne efekty. Cena zachęca do kupna, jednak nie spełnił on moich oczekiwań i będę szukać dalej.

Całkiem dobry podkład

Mam cerę problematyczną i tłustą znalezienie dla mnie podkładu jest po prostu katorgą. Każdy ten nieziemsko się odznacza,schodzi po 2h i w dodatku nie kryje,a ten? Ten o dziwo może nie jest ideałem,ale jest to na prawdę przyjemny podkład. Nakładając pierwszą warstwę krycie jest znikome na szczęście można je budować i przy drugiej warstwie jest już dużo lepiej,ma lekko satynowe wykończenie wygląda świetnie oczywiście przypudrowany tak na 4h mam spokój ze świeceniem (tak dla mnie 4h to naprawdę dużo) podkład nie schodzi i ładnie wtapia się w skórę,cena nie jest zabójcza jest taka znośna, na większe wyjścia może nie koniecznie ale do codziennego stosowania jestem jak najbardziej na tak, a i jeszcze zapomniałabym o kolejnej ważnej dla mnie rzeczy NIE WCHODZI W ZMARSZCZKI MIMICZNE!! Tak jak afiniton wynajdzie u mnie każdą najmniejszą zmarszczkę to ten na szczęście nie, na prawdę fajny mogę go polecić do codziennego używania

fajny

szukałam podkładu który nie wysusza i nie podkreśla suchyh skórek,zachęcona pozytywnymi opiniami innego podkładu z tej serii bell hypoalergenic zakupiłam ten.

+faktycnie fajnie się dopasowywuje do kolorytu cery
+bezzapachowy
+nie zostawia smug
+nie zapycha
+nie wysusza cery
+ładne opakowanie z pompką

- cena
-mała gama kolorystyczna
-ciemnieje,nałożony pędzlem mam wrażenie,że jeszcze bardziej,chyba najlepsza aplikacja to palce

Ilość zużytych opakowań: trochę 1