Emanuel Ungaro, Emanuel Ungaro, Fruit d`Amour Pink EDP

Emanuel Ungaro, Emanuel Ungaro, Fruit d`Amour Pink EDP

Fruit d`Amour Pink marki Emanuel Ungaro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fruit d`Amour Pink został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: yuzu, czerwone jabłko i jeżyna
nuta serca: róża i piwonia
nuta bazy: drzewo sandałowe, cedr i piżmo.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

jeszcze lepsze niż wersja Green :)

Dostałam kilka próbek w Douglasie i muszę przyznać, że jak podobały mi się perfumy w wersji Green, tak wersja Pink mnie oczarowały :)

Zapach jest cudowny.. świeży, wyrazisty, kwiatowo-owocowy, dokładnie taki jak lubię. Na początku jest słodki, później stopniowo uwalniają się nuty kwiatowe róży i piwonii, a uwielbiam i jedno i drugie, więc od razu podejrzewałam, że zapach przypadnie mi do gustu :)

Na ubraniach czuć je cały dzień, na skórze jednak nie trzymają się jakoś porażająco długo (a przynajmniej tak mi się wydaje), być może obok je czuć - nie wiem.

Takie nuty pachną dla mnie słońcem, więc chętnie stosuję je teraz w okresie letnim. Kojarzy mi się z letnimi częstymi prysznicami i kwiatowymi mgiełkami chłodzącymi.. w ten klimat świetnie się wkomponował :)

Buteleczka jest piękna - z jednej strony prosta, gładka powierzchnia szkła ze złotą nakrętką i atomizerem. Nakrętka wygląda jakby ktoś nałożył na nią kilka złotych obrączek. Prostota i elegancja - zdecydowanie lubię takie połączenia.

Gdybym miała się skusić na jakiś zapach Ungaro - będzie to prawdopodobnie wersja Pink. Mówię ,,prawdopodobnie", ponieważ przede mną jeszcze test wersji Gold i nie wiem, być może te mnie jeszcze bardziej zachwycą? W każdym razie - cena tych perfum nie powala na kolana, bo widziałam w perfumerii internetowej w cenie 95-100zł za pojemność 100ml, więc bardzo prawdopodobne, że na jednej buteleczce się nie skończy ;) polecam miłośnikom kwiatowo-owocowych nut ;)

Strzał w 10

Dostałam te perfumy w prezencie i to był strzał w dziesiątkę.
Produkt zapakowany w śliczne pudełeczko.
Otwieram i widzę jeszcze piękniejszą buteleczkę.
Potem już tylko zapach - urzekł mnie od pierwszego niąchnięcia xD

Urocze

Urocza buteleczka i dobra cena skusiły mnie do zakupu, choć nie znalazłam żadnej opinii i nie było testera.

Lubię słodkie zapachy i ten jest idealny, róża, drzewo sandałowe i jeżyna tworzą cudowną mieszankę. Idealne, by stosować codziennie, ale też wieczorem można się z nimi poczuć wyjątkowo.

Do tego świetna trwałość, dla mnie zdecydowanie na plus, szczególnie jak na zakup w ciemno.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 30ml