Supermascara

Supermascara

spełnia oczekiwania

Dla mnie to jedna z najlepszych maskar: nie podrażnia moich super wrażliwych oczu, nie koliduje ze szkłami kontaktowymi i jest bardzo łatwa w aplikacji: wyraźnie oddziela rzęsy i delikatnie je pogrubia. Jest odpowiednia zarówno na co dzień, jak i na większe wyjście (wtedy można spróbować podwójnej aplikacji).

bez rewelacji....

Przetrząsając półki bezcłówki natknęłam sie właśnie na ten tusz. Stosunkowo niska cena skusiła mnie do zakupu. Efekty:+ malutka szczoteczka która umozliwia bardzo precyzyjne nałożenie tuszu, bez ryzyka sklejania. Łatwo umalować rzęsy u nasady, jak i wszystkie malutkie. Lekko wydłuża.- daje bardzo naturalny efekt, co dla mnie akurat jest minusem. W ogóle nie pogrubia. Do tego po kilku godzinach osypuje się w paskudny sposób. Ten problem da się ominąć nakładając jakąś bazę na rzęsy (np. biały podkład z tego dwukolowego tuszu Bourjois), ale oczekuję od tuszu że nie będę musiała babrać się dwoma różymi kosmetykami.

doskonale naturalny

mascara idealna dla tych pań, które nie chcą przekłamywać natury, tylko podkreślać swe naturalne piękno.tusz Clinique - nie skleja rzęs,równomiernie je pokrywa, nie osypuje się a do tego jest hipoalergiczny.gorąco polecam!