Anew, Retroactive Cream (Krem `Źródło Młodości`)

Anew, Retroactive Cream (Krem `Źródło Młodości`)

Krem hamujący proces starzenia się skóry już na poziomie komórkowym. Produkt oparty na technologii Rejuvicelle, której działanie pozwala na lepszą komunikację międzykomórkową, co powoduje, że skóra nie tylko zachowuje się jakby była młodsza, ale również wygląda młodziej, zdrowiej i bardziej promiennie. Krem Retroactive należy stosować na noc oraz na dzień (przed nałożeniem produktu z filtrem przeciwsłonecznym). Krem zawiera między innymi fitol, olej ze słonecznika, hialuron sodu, pantenol i plankton.

taki jak esencja mlodosci

dzialanie w sumie powiedzialabym identyczne jak kremu :esencja mlodosci. napina, ujedrnia, doskonale odzywia, nawilza, splyca zmarszczki. robi to naprawde dobrze, wyrownuje koloryt skory, super kosmetyk dla pan25-45 lat. pomaga zwalczyc niedoskonalosci, zwiazane ze starzejaca sie skora. polecam!

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Krem na dzień i na noc

Kupiłam oba w tym samym czasie. Co do zapachu, niektórym przeszkadza, dla mnie pasuje. Podobają mi się słoiczki, więc nie łączę się z negatywnymi ocenami na ich temat. Na pewno jest nawilżający i dba o cerę (mam mieszaną). Nie mam jednak wrażenia by był specjalny- nie wiem czy mogę ocenić efekt przeciwzmarszczkowy (mam 27l.), ale nie odczuwam czegoś wybitnego. Wcześniej użwałam serii odżywczych, Avon Solution- których już nie ma niestety i w porównaniu z tamtą tańszą wersją, Anew wypada słabiej. Ale zaletą tego jest to, że na pewno nie uczula- przynajmniej mnie, nadaje się do cery wrażliwej oraz nie powoduje nadmiernej produkcji sebum. Jeśli ktoś nie myśli już o efekcie przeciwzmarszczkowym, a ja zaczynam- to polecam ten zestaw:)
Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 na dzień i 2 na noc

może być

Taki sobie krem nawilżający. Stosowałam na noc. Konstencja delikatna. Pozostawia tłustawy film na twarzy, raczej nie nadaje się pod makijaż. Zapach z rodzaju "zakamuflowana chemia".
Dosyć dobrze nawilża, skóra jest zrelaksowana, jaśniejsza. Co do działania wybitnie przeciwzmarszkowego - nie zauważyłam.
Słoiczek nieergonomiczny, potrzebna ekwilibrystyka przy wyjmowaniu resztek z bocznych zakamarków.
Ogólnie może być, ale za 60 zł to 3 gwiazdki.Używam tego produktu od:

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

OK

Od niedawna go używam i już jestem zadowolona - widać poprawę cery.
Stosuje go na noc, nie probowałam na dzień.
Bardzo dobrze się wchłania, ma miłą lekką konsystencję i ładny delikatny zapach.
Nie uczula

Używam tego produktu od:2 tygodni

Zwykły krem

Taki sobie krem na noc. Główną wadą tego kremu jest zapach ( chemiczny ) i nieporęczne opakowanie, z którego bardzo trudno wydobyć końcówkę kremu. Co do właściwości samego specyfiku to nie mam większych zastrzeżeń: wydajny, dobrze nawilża, rozjaśnia cerę i trochę wygładza- niestety na krótko. Nie podrażnił mojej wrażliwej buźki. Zawiodłam się na nim, ponieważ za taką cenę oczekuję czegoś więcej.

Bardzo dobry krem

Bardzo dobry krem na noc, niesamowicie rozjaśnia skórę już przy pierwszym użyciu. Przy dłuższym użyciu skóra jest niesamowiecie rozjaśniona, jakby młodsza, można powiedzieć, że skóra robi się jak brzoskwinka. Mam tłusta cerę i krem mi odpowiada, nie jest za tłusty dobrze się wchłania, nie wiem na czym polega to rozjaśnienie, czy to jakieś niesamowite składniki czy też jakieś drobinki rozświetlające ale naprawdę warto. Nie mogę nic napisać o wygładzeniu zmarszczek, gdzyż takowych nie posiadam, ale takie kremy warto smarować jeszcze przed zmarszczkami( mam prawie 30 lat). Nie uczulił mnie. Godny polecenia.

fajny kremik na noc

Krem o lekkiej konsystencji, która przy pierwszym nakładaniu wzbudziła moje obawy czy aby dobrze nawilży skórę. Obawy okazały się płonne, już po kilku dniach cera jest wygładzona, nawilżona a nawet jakby rozjaśniona.
Specyfik łatwo się rozprowadza, dobrze i szybko wchłania, nie zatyka porów i co najważniejsze przy mojej alergicznej skórze (fotoalergia)- jak dotąd nie podrażnił, ale jeszcze muszę sprawdzić w bardziej słoneczne dni.

Iilość zużytych opakowań: po jednym małym (10 ml) słoiczku skusiłam się na duże opakowanie - dopiero napoczęte

Ja go lubię ;-)

Może nie zasługuje na najwyższą ocenę, ale dla mnie to naprawdę dobry produkt. Z Avonem miałam różne doświadczenia i używam tylko nielicznych ich kosmetyków, ale ten krem chyba zagości u mnie na dłużej. Ładnie rozświetla cerę, wygładza, rano twarz jest naprawdę wypoczęta! Poza tym wyjątkowo podoba mi się jego zapach... Opakowanie też bardzo ładne. Cena mogłaby być niższa, ale poluję na promocję...

taki sobie ...

Mam krem o poj. 10 ml i nie zmęczyłam go do końca, bo mnie podrażnił.
Moja cera nie ma tendencji do alergii i mało co ją drażni, a jednak.
Wchłania się nawet ok. zapach tez może być, nie narzekam.
Nie zauwazyłam natomiast zadnej poprawy stosując ten krem.
Ani nie polepszył kolorytu, ani nie zadziałał na zmarszczki, o nawilżeniu tez nic nie wiem... I kolejny minus to taki ze okropnie szczypię w oczy, jak się tam juz dostanie.

Jedynie nabawiłam się "suchych skórek" na twarzy,:( którę teraz muszę zlikwidować !!!

Ogólnie ujmując średni i mało skutkujący. Oddałam go mamie :P

ilość zużytych opakowań: ...niecałe jedno

może być

Ładnie wygładza i nawilża buzie, ale dużym minusem jest to że nie nadaje się na dzień - ciężko się wchłania i zostawia film. Używam go tylko na noc, rano buzia jest wypoczeta i dobrze nawilżona. Powinien byc w kategorii: kremy na noc..

sama nie wiem

*plusy:po dłuższym stosowaniu buzia wygląda "lepiej"-bardziej może nawilżona, wygładzona ...i to by było na tyle.*neutralne-zapach i konsystencja-ani mnie nie zadawala ani mi nie przeszkadza :D*minusy:jeden duży minus dyskfalifikujący ten krem, sprawiający , iż więcej go nie kupię to podrażnianie skóry. Dodam, bo to chyba ważne, że nie mam skłonności do uczuleń, podrażnień i naprawdę bardzo rzadko jest mnie w stanie coś tak uczulić. Mam głupią manię zawsze nakładać krem nawet na oczy. Tego kremu niestety nie mogę nałożyć nawet w oklicach oczu, strasznie szczypie, i odrazu łzawię!!! :(Pozostawia na chwilę tłustą warstewkę.Oddałam go mamie, ona ma suchą cerę , jest z niego zadowolona, nie uczula jej.jeśli chodzi o mnie - mam mieszane uczucia do tego kremu, coś z nim jest nie tak ;) poza tym cena też nie jest rewelacją , znam lepsze kremy dwa razy tansze :)Używałam tego produktu niecałe dwa tygodnie, dłużej nie mogłam. Nie kupię go więcej!

całkiem przyjemny

Kremik ma lekką, aksamitną konsystencję, bardzo przyjemny zapach. Szybciutko się wchłania. Moja skóra po nim bardzo dobrze wygląda, jak wypoczęta, kolor jest bardziej jednolity.Używam go tylko na noc, bo się wałkuje i nie da się na niego nałożyć podkładu (minus *). Jak dla mojej suchej skóry, troszkę za lekki (zwłaszcza zimą) i zwylke nakładam na niego jeszcze inny kremik (trochę bardziej tłusty). Jednak polecam, bo buzia na prawdę świetnie po nim wygląda :)