Aretina Q, Maseczka wygładzająca

Aretina Q, Maseczka wygładzająca

Lekka maseczka o doskonałych właściwościach stymulujących odnowę skóry. Zawiera bogaty w fitohormony selektywny wyciąg z kwiatów koniczyny oraz retinol, koenzym Q10, witaminę E, prowitaminę B5 (D-Panthenol). Wspomagając syntezę kolagenu i elastyny pobudza procesy odnowy komórek. Trwale nawilża, lekko napina, wygładza i uelastycznia skórę. Zapobiega jej wiotczeniu oraz pojawianiu się zmarszczek. Przywraca skórze młody wygląd, usuwa oznaki zmęczenia i zapewnia uczucie relaksu. Wskazania: polecana do cery dojrzałej, ze skłonnością do zmarszczek.

p>

Od czasu do czasu...

podkradam mamie :)
Maseczka gęsta, kremowa, wysycha na skórze niczym glinka.
Ma piękny, relaksujący zapach.
Dość ciężko się zmywa, trzeba się trochę pomęczyć. Ale to z kolei zostaje wynagrodzone przy pierwszym spojrzeniu w lustro.
Skóra jest gładka, wyraźnie napięta, zrelaksowana.
I otrzymujemy to wszystko przy minimalnym nakładzie finansowym, bo maseczka należy do tanich.
Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: kilka tyg.
Ilość zużytych opakowań: idzie pierwsze ;)

chylę czoło:)

przed tą maseczką. Bo jest autentycznie wyśmienita. Rozświetla, rozjaśnia cerę, wygładza, uelastycznia, nie napina, odżywia, a może nawet lekko nawilża. Jest przyjemnym w aplikacji kosmetykiem. Gęsta, biała maź o delikatnym relaksującym zapachu bardzo ładnie rozprowadza się na buzi i pozostaje tam, gdzie została nałożona, aż do momentu, gdy właścicielka zdecyduje, że jej czas się skończył;) Zmywa się w miarę dobrze, trzeba po prostu zachować staranność. Cera tuż po umyciu jest jakby napompowana składnikami odżywczymi. A po dłuższej obserwacji i regularnym stosowaniu, stan mojej cery widocznie się poprawił (mam na myśli szczególnie kolor i odżywienie oraz poprawę jędrności). Cóż, jestem zachwycona tą maseczką.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Lubię

Moja mama bardzo lubi te meseczkę.Conajmniej raz w tygodniu stosuje ją dzięki czemu skóra jej buzi jest zawsze nawilżona.Ja mam cerę mieszaną,więc powinnam unikać tego typu maseczek.Jakiś czas temu miałam jednak bardzo wysuszoną skóre na czole więc pożyczyłam sobie te maseczke i okazała się swietna.Buzia jest ładna,wygładzona i świetnie nawilżona.Używam ja raz na dwa tygodnie dzięki czemu skóra nie jest ani przesuszona(od maseczek i kremów do cery tłustej lub miesznaej) ani zbyt nawilzona.Teraz podbieram mamie:)Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Cellulit adipocyty

Rozjaśnia i wygładza

Właśnie ukończyłam pierwsze opakowanie tej maseczki.
Sięgałam do niej ilekroć potrzebowałam czegoś, co ujednolici kolor skóry, a jednocześnie odżywi, wygładzi nie wysuszając i nie ściągając. Nie działa spektakularnie, ale na tyle przyjemnie by polecić wypróbowanie. Myślę, że już po 25 r.ż. będzie odpowiednia.
Troszkę przeszkadzał mi jej zapach, ale ukończyłam ją niemalże "na styk" z końcem przydatności, więc nie mam pewności czy taka jej "uroda", czy zaawansowany wiek.
Wydajna, nieco zastyga, ale nie ściąga. Dobra dla mieszanej cery.

O.K.

Bardzo fajna maseczka. Śliczny biały, lekko mleczny kolor i zapach, konsystencja - jak pisały wcześniej dziewczyny - lekko "glinkowata". Szybko wchłania się na twarzy, baardzo wydajna, ja nakładam ja na noc i zostawiam, nie zmywam. Rano skóra jest lekko napięta, odświeżona, lekko zmatowiona, nadaje się imho raczej dla skóry tłustej, suchą może za bardzo sciągać.
Ja mam 28 lat i uważam, że jest dla mnie odpowiednia. Ta cena... Warto!

super

bardzo fajna, nawilza, wygladza cere, daje ukojenie. Moje mimiczne zmarszczki na czole i miedzy brwiami sa po niej wygladzone, ja zaplacilam ok 8 zl albo 6 zl juz nie pamietam...

Spodobała mi się

Bardzo podoba mi się zapach tej serii ale na kremy z tej serii mam jeszcze czas, postnowiłam wypróbować maseczkę. I według mnie jest ona właśnie wskazana dla młodszych kobiet, takich po 25 roku życia bo jej działanie nie jest bardzo silne. Ma gestą konsystencję, faktycznie lekko zastyga na buzi jak glinka ale spłukuje się z łatowścią. Bardzo delikatna, napina skórę i rozjaśnia ją, buzia jest matowa. Nakładam maseczkę zawsze rano w weekend, mam wrażenie że doskonale dotlenia skórę, która jest wyraźnie ożywiona. Faktycznie nadaje się dla mieszanej skóry, nie obciąża jej w żaden sposób. Szkoda tylko ze nie nawilża. Jest przyjemna, nie uczula, nie działa jakoś spektakularnie ale za tę cenę warto spróbować, zwłaszcza że jest dość wydajna.

dobra

Całkiem przyjemna maseczka. Ma miłą mleczną konsystencję, mleczny zapach, jest mlecznobiała. Dobrze się nakłada na twarz. Działa tak jak producent obiecuje - wygładza buzię i wyrównuje koloryt, może nie na długo, ale zawsze to coś. Dobry produkt za bardzo niską cenę, polecam.Ilość zużytych opakowań: 1

Nowe odkrycie

Działa bardzo korzystnie na ma skórę. Wygładza, regeneruje, wyrównuje koloryt. Mam wrażenie takiego wypoczęcia na pyszczku, że aż miło. Taka maseczka mi służy? Łojej stara już chyba jezdem :D

Milusiowa :)

Wyjątkowo przyjemna w uzyciu, DZIAŁAJĄCA ZGODNIE Z OBIETNICAMI PRODUCENTA :) :) bedzie wydajna i jest tania :)Buzia po niej: wygładzona,rozjasniona, leciutko napięta, odzyskuje blask i ma wyrównany koloryt :) Swietna- polecam gorąco !

wygladza

Za taka cene to bardzo dobra maseczka.Doskonale wygladza twarz i ujednolica kolor cery,moja skora po nalozeniu tej maseczki jest aksamitna w dotyku i nie tak obciazona jak po innych maskach.Polecam dla cer przetluszczajacyzch sie.

polecam

Maseczkę kupiłam dopiero wczoraj, natomiast kremu z tej serii używałam już wcześniej -również bardzo sympatyczny:)Maseczka jest idealna dla zmęczonej cery, poprawia jej kolorek i widocznie ożywia.