Joanna, Naturia, Odżywka z miodem i cytryną do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy farbowane, suche i zniszczone.
Zawiera aktywne składniki naturalne: miód - znany ze swoich właściwości odżywczych oraz cytrynę, która posiada cenne witaminy i sole mineralne.
Dzięki odżywce Naturia włosy są lepiej nawilżone i odżywione, stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają.

Jest świetna!

Jak dotąd najlepsza odżywka spośród wszystkich, jakie stosowałam, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem ze względu na jej cenę. Zauważalnie odżywiła i nawilżyła moje suche włosy, a także podkreśliła skręt. Polecam wypróbować delikatne wczesywanie odżywki szczotką w mokre włosy, co umożliwia dokładne jej rozprowadzenie na włosach.

Bardzo dobry

Często zakupuję kosmetyki tej marki szampony i odżywki są na tyle sprawdzone i łagodne że mogę używać nawet na włosach dzieci .Odżywkę z modem i cytryną w sumie kupiłam z myślą o córce gdzie problem jest z rozczesywaniem włosów i beż odżywki się nie obejdzie.Kosmetyk się sprawdził jest delikatny nie podrażnia i nie uczula ,ma bardzo łagodny zapach .Sama odżywka świetnie nawilża włosy są one widocznie pełne blasku i świetnie się rozczesują ,są lekkie ,puszyste i miękkie w dotyku dodatkowo włosy bardzo ładnie pachną .Super cena i dobre opakowanie .

Miłe zaskoczenie o pięknym zapachu

Kolejne zaskoczenie tak jak i w przypadku szamponu z tej samej serii.
Zamknięta w małym opakowaniu z zamykaniem na klik.
W środku zbita, ale delikatna w konsystencji, biała maź, która dobrze rozprowadza się na kosmykach.
W zapachu mocno miodowo-cytrynowa, ten zapach jest wart skuszenia się na produkt.
Łatwo się też zmywa odżywkę, bez efektu bciażenia na włosach.
Ułatwia ona rozczesywanie włosów, a także odżywia je i mocno nawilża.
Sprawia, ze włosy są lśniące, sprężyste i mięciutkie w dotyku.
Zapach cytryny i miodu zostaje dość długi czas na włosach.
Produkt godny zakupu!

Gorsza niż szampon.

Sięgnęłam po nią zachęcona całkiem fajnym działaniem szamponu miód i cytryna, jednak czuję lekki zawód. Sama w sobie nie jest zła, ale efektów większych też po jej stosowaniu nie widzę.

Zapach - całkiem ładny, miodowo-cytrynowy, ale bardziej w wersji kremowej niż świeżej.

Konsystencja - Jest bardzo rzadka, całkiem łatwo się rozprowadza i wchłania. Producent nie zaleca jej spłukiwania , jednak ja ciągle mam wrażenie, ze zostawia na włosach jakąś taka niechcianą warstwę, przez które włosy szybciej się przetłuszczają.

Działanie - Nie do końca zgodzę się z tym co producent obiecuje , szczególnie jeśli chodzi o nawilżanie i miękkie włosy. Znów spotykam się z dziwnym efektem - włosy są miękkie, ale jednocześnie szorstkie i wcale nie powiedziałabym, ze są nawilżone. Za to sprawdziło się to, że lepiej się rozczesują i układają - z tym się zgodzę. Jeśli chodzi o sam fakt odżywienia i poprawy ich kondycji - jest lepiej, ale to bardzo chwilowe.

Opakowanie - zgrabna, niewielka i wygodna butelka którą całkiem łatwo jest zużyć. Nic specjalnego, ale bardziej na plus niż na minus.

Cena/dostępność - dosyć tania, łatwo dostępna w większości drogerii, spotkałam ją również na półkach w marketach, za to plus.

Taka o.

Kupiłam na szybko bo zapomniałam z domu swojej odżywki. Nie będę ukrywać, nie chciałam dużo wydać. Pomyślałam, że 7zł to mogę stracić. Odżywka wcale nie jest zła. Ogólnie jest spoko ale widziałam lepsze. Fajnie nawilża włosy. Ma bardzo przyjemny zapach. Nie ma po co się bardzo rozpisywać. Najważniejsze czy spełniła swoje zadanie. Tak o. Spektakularnej zmiany nie zauważyłam. Kupić jej więcej nie kupię bo jest masę innych produktów, których jeszcze nie próbowałam. ;)

W miarę okej

Przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych. Z miodem i cytryną. Kupiłam ją na wyjazd, ponieważ miała małą pojemność - 100 ml. Ładnie pachniała i miała fajną konsystencję. Jednak nie sprawdziła się dla mnie. Miałam wrażenie, że moje włosy są po niej przesuszone i w ogóle nie dawała mi wygładzenia. Miałam jeszcze z tej samej serii szampon, który był troszkę leszy, ale też bez szału. Wcześniej miałam produkty z tej firmy i raczej były w porządku, a ta seria się u mnie nie sprawdziła.

Nie, nie, nie i jeszcze raz - nie

Kupiłam w akcie desperacji, gdy skończyły mi się wszelkie odżywki i akurat ta jedna wydawała mi się w porządku.
Niestety, u mnie nie robi kompletnie nic poza - rzekłabym - nawet lekkim przesuszeniem włosów. Pachnie przyjemnie, ma poręczne opakowanie, jednak na tym moja lista plusów się kończy :( jak dla mnie - zbuk totalny.

fajna na wyjazdy

Lubię kupować kosmetyki w małych opakowaniach, ponieważ są najlepsze na moje ciągłe podróże. Do tej odżywki podeszłam obojętnie, ale okazała się być naprawdę fajna. Wprawdzie nie nawilżyła mi włosów nie wiadomo jak, ale mogłam sie swobodnie rozczesać, co w przypadku moich włosów jest nie lada wyzwaniem. W połączeniu w szamponem efekt był naprawdę dobry i od teraz będzie ze mną zawsze ten komplet na wyjazdach.

Nic nie robi

Moje włosy, które są farbowane na jasny blond chyba potrzebują znacznie intensywniejszego odżywienia, bo ta nie robiła prawie nic. Po jej użyciu włosy stawały się może troszeczkę gładsze przy spłukiwaniu, ale to wszystko. Przynajmniej nie szkodziła w żaden sposób, ale niestety i tak już więcej jej nie kupię.

Naprawdę lubię

Ta odżywka ma same zalety! Tania, przyjemnie pachnie, łato się ja wydobywa i rozprowadza, wygodne opakowanie, nawilża włosy i pomaga w rozczesywaniu, i stają się po niej gładkie. Nie mam się do czego przyczepić. Oznaczam ją jako swój hit bo spełnia moje oczekiwania i w dodatku jest mega tania!

ok

Ulubiona odżywka mojej mamy, kupuje w ilościach hurtowych
stosuje na farbowane włosy
są miłe w dotyku
łatwo się rozczesują
pięknie pachnie
taniutka i łatwo dostępna

przyzwoita i niedroga

Odżywka nie ma być może jakiegoś spektakularnego działania, ale też nie rozczarowuje- ładnie pachnie, moje długie, gęste i kręcone włosy dość łatwo się rozczesują po jej użyciu, a dodatkowo są bardziej miękkie w dotyku. Całkiem fajny i niedrogi produkt.