Joanna, Naturia, Odżywka z miodem i cytryną do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy farbowane, suche i zniszczone.
Zawiera aktywne składniki naturalne: miód - znany ze swoich właściwości odżywczych oraz cytrynę, która posiada cenne witaminy i sole mineralne.
Dzięki odżywce Naturia włosy są lepiej nawilżone i odżywione, stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają.

Jedna z ulubionych bez spłukiwania

Jeden z moich ulubionych kolorów z całej serii odżywek Joanny. Podobnie jak innych wersji, używam jej wyłącznie bez spłukiwania, bo jako normalna odżywka jest dla mnie zdecydowanie za lekka i za rzadka. Jako zabezpieczacz po myciu i stylizator mokrych loków sprawdza się za to genialnie - absolutnie nie wzmaga przetłuszczania, za to perfekcyjnie dociąża i definiuje skręt, a dodatek cytryny i miodu odpowiada za super błysk i dobre nawilżenie. W porównaniu do swoich "sióstr", wrzosowej lub lnianej, jest też minimalnie gęstsza, dzięki czemu nie spływa z włosów. Całkiem przyjemnie pachnie, choć zapach nie zostaje zbyt długo na włosach.

Właściwie już jej nie widuję w sklepach, używam jakiegoś zapasowego opakowania kupionego w szale entuzjazmu, gdy kiedyś znalazłam wszystkie Joanny w jakimś osiedlowym sklepiku - jeżeli faktycznie jest wycofana to szkoda, bo odżywka jako b/s jest super, tania jak barszcz, a jedno opakowanie starcza mi na dobrych kilka miesięcy używania.

O rany, nie...

Patrząc na ilość dobrych opinii pod tą odżywką dochodzę do wniosku, że chyba mam specyficzne włosy. Tam gdzie inni się zachwycają ja wystawiam najwyżej naciąganą trójkę a gdy ja szukam produktu by wystawić mu pięć gwiazdek znajduję jakąś niską ocenę. Tak samo i tutaj - jak dla mnie ta odżywka to nawet nie odżywka... W butelce znalazłam rozwodniony mocno produkt, który nawet nie dał się rozprowadzić na włosach. Oklejał je jak kisiel i ochlapałam sobie nim bluzkę. Nic nie robił z włosami, kompletnie. Tak jakbym je spłukała wodą. Odżywka ani po myciu, ani przed, ani jako baza dla olejów ani nawet na całą noc nie wniosła NIC. Także tego... nie mój typ. Mówiąc brzydko " spłynął po mnie jak po kaczce"

Nie sprawdza sie

Niestety w moim przypadku odżywka totalnie się nie sprawdziła. Mam włosy grube, delikatnie kręcone. Po użyciu nie widzę żadnej różnicy, baaaaa nawet użyłabym stwierdzenia że pogarsza stan. Moje włosy się z nią nie polubił, jednak przy takiej cenie nie spodziewałam się niczego woooow.

Średnia

Odżywka jest przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych. Takie właśnie mam, jednak nie sprawdziła się ona u mnie jakoś rewelacyjnie. Włosy dalej były przesuszone i nie czułam mocnego wygładzenia. Efekt był naprawdę średni, taka sobie odżywka. Raczej więcej jej nie kupię.

Gwarancja super loków i blasku

+polski kosmetyk,
+dostępny w wielu miejscach,
+bardzo niska cena,
+przyjemny zapach,
+nie spodziewałam się, że tak tania odżywka przyniesie aż tak fantastyczne rezultaty,
+stosowałam ją bez spłukiwania, kompletnie nie obciążała włosów, nawet kiedy przesadziłam z ilością,
+nie przetłuszcza, nawet kiedy nałoży się jej naprawdę dużo,
+mam suche i matowe włosy, ona nadała im super blasku,
+loki są bardzo podkreślone, można powiedzieć śmiało, że zamiast "falować", to "kręcą się",
+nie skleja włosów,

-/+konsystencja trochę wodnista, ale myślę, że w przypadku odżywki nakładanej bez spłukiwania, to nie jest jakiś duży problem, pewnie dlatego nie obciąża,
-/+wydajność przeciętna, ale nie wymagam cudów za taką cenę, jest ok,

-Joanna ma bardzo średnie opakowania, nie dość, że nie są wygodne, to jeszcze nie są za piękne, to nie odbiega od normy,
-źle się ją wyciąga, geometryczna zatyczka nie ułatwia sprawy

To naprawdę świetna odżywka, w porównaniu z innymi na rynku wypada rewelacyjnie i na pewno jeszcze do niej wrócę.

Jest świetna!

Jak dotąd najlepsza odżywka spośród wszystkich, jakie stosowałam, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem ze względu na jej cenę. Zauważalnie odżywiła i nawilżyła moje suche włosy, a także podkreśliła skręt. Polecam wypróbować delikatne wczesywanie odżywki szczotką w mokre włosy, co umożliwia dokładne jej rozprowadzenie na włosach.

Bardzo dobry

Często zakupuję kosmetyki tej marki szampony i odżywki są na tyle sprawdzone i łagodne że mogę używać nawet na włosach dzieci .Odżywkę z modem i cytryną w sumie kupiłam z myślą o córce gdzie problem jest z rozczesywaniem włosów i beż odżywki się nie obejdzie.Kosmetyk się sprawdził jest delikatny nie podrażnia i nie uczula ,ma bardzo łagodny zapach .Sama odżywka świetnie nawilża włosy są one widocznie pełne blasku i świetnie się rozczesują ,są lekkie ,puszyste i miękkie w dotyku dodatkowo włosy bardzo ładnie pachną .Super cena i dobre opakowanie .

Miłe zaskoczenie o pięknym zapachu

Kolejne zaskoczenie tak jak i w przypadku szamponu z tej samej serii.
Zamknięta w małym opakowaniu z zamykaniem na klik.
W środku zbita, ale delikatna w konsystencji, biała maź, która dobrze rozprowadza się na kosmykach.
W zapachu mocno miodowo-cytrynowa, ten zapach jest wart skuszenia się na produkt.
Łatwo się też zmywa odżywkę, bez efektu bciażenia na włosach.
Ułatwia ona rozczesywanie włosów, a także odżywia je i mocno nawilża.
Sprawia, ze włosy są lśniące, sprężyste i mięciutkie w dotyku.
Zapach cytryny i miodu zostaje dość długi czas na włosach.
Produkt godny zakupu!

Gorsza niż szampon.

Sięgnęłam po nią zachęcona całkiem fajnym działaniem szamponu miód i cytryna, jednak czuję lekki zawód. Sama w sobie nie jest zła, ale efektów większych też po jej stosowaniu nie widzę.

Zapach - całkiem ładny, miodowo-cytrynowy, ale bardziej w wersji kremowej niż świeżej.

Konsystencja - Jest bardzo rzadka, całkiem łatwo się rozprowadza i wchłania. Producent nie zaleca jej spłukiwania , jednak ja ciągle mam wrażenie, ze zostawia na włosach jakąś taka niechcianą warstwę, przez które włosy szybciej się przetłuszczają.

Działanie - Nie do końca zgodzę się z tym co producent obiecuje , szczególnie jeśli chodzi o nawilżanie i miękkie włosy. Znów spotykam się z dziwnym efektem - włosy są miękkie, ale jednocześnie szorstkie i wcale nie powiedziałabym, ze są nawilżone. Za to sprawdziło się to, że lepiej się rozczesują i układają - z tym się zgodzę. Jeśli chodzi o sam fakt odżywienia i poprawy ich kondycji - jest lepiej, ale to bardzo chwilowe.

Opakowanie - zgrabna, niewielka i wygodna butelka którą całkiem łatwo jest zużyć. Nic specjalnego, ale bardziej na plus niż na minus.

Cena/dostępność - dosyć tania, łatwo dostępna w większości drogerii, spotkałam ją również na półkach w marketach, za to plus.

Taka o.

Kupiłam na szybko bo zapomniałam z domu swojej odżywki. Nie będę ukrywać, nie chciałam dużo wydać. Pomyślałam, że 7zł to mogę stracić. Odżywka wcale nie jest zła. Ogólnie jest spoko ale widziałam lepsze. Fajnie nawilża włosy. Ma bardzo przyjemny zapach. Nie ma po co się bardzo rozpisywać. Najważniejsze czy spełniła swoje zadanie. Tak o. Spektakularnej zmiany nie zauważyłam. Kupić jej więcej nie kupię bo jest masę innych produktów, których jeszcze nie próbowałam. ;)

W miarę okej

Przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych. Z miodem i cytryną. Kupiłam ją na wyjazd, ponieważ miała małą pojemność - 100 ml. Ładnie pachniała i miała fajną konsystencję. Jednak nie sprawdziła się dla mnie. Miałam wrażenie, że moje włosy są po niej przesuszone i w ogóle nie dawała mi wygładzenia. Miałam jeszcze z tej samej serii szampon, który był troszkę leszy, ale też bez szału. Wcześniej miałam produkty z tej firmy i raczej były w porządku, a ta seria się u mnie nie sprawdziła.

Nie, nie, nie i jeszcze raz - nie

Kupiłam w akcie desperacji, gdy skończyły mi się wszelkie odżywki i akurat ta jedna wydawała mi się w porządku.
Niestety, u mnie nie robi kompletnie nic poza - rzekłabym - nawet lekkim przesuszeniem włosów. Pachnie przyjemnie, ma poręczne opakowanie, jednak na tym moja lista plusów się kończy :( jak dla mnie - zbuk totalny.