Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Joanna, Naturia, Odżywka z miodem i cytryną do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy farbowane, suche i zniszczone.
Zawiera aktywne składniki naturalne: miód - znany ze swoich właściwości odżywczych oraz cytrynę, która posiada cenne witaminy i sole mineralne.
Dzięki odżywce Naturia włosy są lepiej nawilżone i odżywione, stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają.

W miarę okej

Przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych. Z miodem i cytryną. Kupiłam ją na wyjazd, ponieważ miała małą pojemność - 100 ml. Ładnie pachniała i miała fajną konsystencję. Jednak nie sprawdziła się dla mnie. Miałam wrażenie, że moje włosy są po niej przesuszone i w ogóle nie dawała mi wygładzenia. Miałam jeszcze z tej samej serii szampon, który był troszkę leszy, ale też bez szału. Wcześniej miałam produkty z tej firmy i raczej były w porządku, a ta seria się u mnie nie sprawdziła.

Nie, nie, nie i jeszcze raz - nie

Kupiłam w akcie desperacji, gdy skończyły mi się wszelkie odżywki i akurat ta jedna wydawała mi się w porządku.
Niestety, u mnie nie robi kompletnie nic poza - rzekłabym - nawet lekkim przesuszeniem włosów. Pachnie przyjemnie, ma poręczne opakowanie, jednak na tym moja lista plusów się kończy :( jak dla mnie - zbuk totalny.

fajna na wyjazdy

Lubię kupować kosmetyki w małych opakowaniach, ponieważ są najlepsze na moje ciągłe podróże. Do tej odżywki podeszłam obojętnie, ale okazała się być naprawdę fajna. Wprawdzie nie nawilżyła mi włosów nie wiadomo jak, ale mogłam sie swobodnie rozczesać, co w przypadku moich włosów jest nie lada wyzwaniem. W połączeniu w szamponem efekt był naprawdę dobry i od teraz będzie ze mną zawsze ten komplet na wyjazdach.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Nic nie robi

Moje włosy, które są farbowane na jasny blond chyba potrzebują znacznie intensywniejszego odżywienia, bo ta nie robiła prawie nic. Po jej użyciu włosy stawały się może troszeczkę gładsze przy spłukiwaniu, ale to wszystko. Przynajmniej nie szkodziła w żaden sposób, ale niestety i tak już więcej jej nie kupię.

Naprawdę lubię

Ta odżywka ma same zalety! Tania, przyjemnie pachnie, łato się ja wydobywa i rozprowadza, wygodne opakowanie, nawilża włosy i pomaga w rozczesywaniu, i stają się po niej gładkie. Nie mam się do czego przyczepić. Oznaczam ją jako swój hit bo spełnia moje oczekiwania i w dodatku jest mega tania!

ok

Ulubiona odżywka mojej mamy, kupuje w ilościach hurtowych
stosuje na farbowane włosy
są miłe w dotyku
łatwo się rozczesują
pięknie pachnie
taniutka i łatwo dostępna

przyzwoita i niedroga

Odżywka nie ma być może jakiegoś spektakularnego działania, ale też nie rozczarowuje- ładnie pachnie, moje długie, gęste i kręcone włosy dość łatwo się rozczesują po jej użyciu, a dodatkowo są bardziej miękkie w dotyku. Całkiem fajny i niedrogi produkt.

Kiedy to było

Zużywałam tę odżywkę w hurtowych ilościach. Był to czas, kiedy moje włosy lubiły się z nią i ładnie po niej wyglądały. Obecnie znalazłam lepsze produkty do pielęgnacji, ale zdarza mi się jej z sentymentem używać.

Przede wszystkim uwielbiałam ją za cudny zapach i wydajność. Nie robiła ona cudów i nie zregenerowała włosów, ale dzięki niej były mięciutkie, błyszczące i zdecydowanie łatwiej się rozczesywały. Odrobinę za rzadka konsystencja, jednak może dlatego jest ona tak wydajna.

Za tę cenę naprawdę przyjemna odżywka.

lekka, codzienna odżywka

Po odżywce do włosów suchych i zniszczonych spodziewałam się czegoś więcej.
Ta odżywka ma bardzo lekką, wręcz wodnistą konsystencję i śliczny zapach. Łatwo rozprowadzić ją na włosach, ale na moje włosy do pasa starczyła mi może na 3 użycia. Trzymałam ją kilka minut. Po zmyciu włosy nie były ani odżywione, ani też nie rozczesywały się łatwiej. Na plus natomiast, że nie oblepiła mi włosów pomimo sporej ilości jaką nałożyłam. Nie widziałam jednak niczego specjalnego w jej działaniu, dlatego już do niej nie wrócę.
Opakowanie ma proste i wygodne. Można postawić ją na głowie. Przy tej konsystencji opakowanie jest jak najbardziej ok.

Średniak

Odżywki do włosów suchych kupuje gdyż mam ten problem na końcach włosów. Mam także włosy farbowane. Producent obiecuje że włosy po użyciu tego kosmetyku będą nawilżone i odżywione. Nic z tych rzeczy. Włosy po jego użyciu będą wygładzone, będą się łatwiej rozczesywać i układać ale o żadnym odżywieniu nie ma mowy. Kosmetyk ponadto przepięknie pachnie (choć mniej intensywnie niz szampon). I na tym się właściwie kończą jego zalety. To produkt średnio, a nawet niskopółkowy i takie ma też działanie. W zasadzie używanie go nie odbija się ani pozytywnie ani negatywnie na wyglądzie włosów. Po prostu średniak.

Sprawdza się

Odżywka świetnie nawilża suche i zniszczone włosy.Odżywia,dodaje miękkości i blasku.Włosy są przyjemne w dotyku,łatwo się rozczesują i przyjemnie pachną.Konsystencja jest dość rzadka,więc jest mniej wydajna.Ogólnie jest to dobry produkt.

Super.

Świetna odżywka, włosy są nawilżone i odżywione, lśniące i przyjemne w dotyku, i włosy bardzo dobrze się po niej rozczesują i układają. Uwielbiam produkty z cytryną bo dzięki niej dostarczamy włosom witamin.