Naturia, Odżywka z miodem i cytryną do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy farbowane, suche i zniszczone.
Zawiera aktywne składniki naturalne: miód - znany ze swoich właściwości odżywczych oraz cytrynę, która posiada cenne witaminy i sole mineralne.
Dzięki odżywce Naturia włosy są lepiej nawilżone i odżywione, stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają.

Milutka

Kupiłam ją pod wpływem opinii na KWC i nie żałuję. Jest jedną z lepszych odżywek do włosów jakie używałam.

Zalety:
- dostępność
- groszowa cena
- wygodne i solidne opakowanie
- przepiękny zapach
- wydajna
- nie podrażnia skóry głowy
- nie obciąza włosów
- jest bardzo lekka a jednocześnie robi coś na włosach
- włosy po niej są gładkie i pięknie lśnią
- dobrze się spisuje jako składnik maski do włosów

Wady:
- trochę rzadka konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

Naprawdę lubię

Ta odżywka ma same zalety! Tania, przyjemnie pachnie, łato się ja wydobywa i rozprowadza, wygodne opakowanie, nawilża włosy i pomaga w rozczesywaniu, i stają się po niej gładkie. Nie mam się do czego przyczepić. Oznaczam ją jako swój hit bo spełnia moje oczekiwania i w dodatku jest mega tania!

ok

Ulubiona odżywka mojej mamy, kupuje w ilościach hurtowych
stosuje na farbowane włosy
są miłe w dotyku
łatwo się rozczesują
pięknie pachnie
taniutka i łatwo dostępna

przyzwoita i niedroga

Odżywka nie ma być może jakiegoś spektakularnego działania, ale też nie rozczarowuje- ładnie pachnie, moje długie, gęste i kręcone włosy dość łatwo się rozczesują po jej użyciu, a dodatkowo są bardziej miękkie w dotyku. Całkiem fajny i niedrogi produkt.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Kiedy to było

Zużywałam tę odżywkę w hurtowych ilościach. Był to czas, kiedy moje włosy lubiły się z nią i ładnie po niej wyglądały. Obecnie znalazłam lepsze produkty do pielęgnacji, ale zdarza mi się jej z sentymentem używać.

Przede wszystkim uwielbiałam ją za cudny zapach i wydajność. Nie robiła ona cudów i nie zregenerowała włosów, ale dzięki niej były mięciutkie, błyszczące i zdecydowanie łatwiej się rozczesywały. Odrobinę za rzadka konsystencja, jednak może dlatego jest ona tak wydajna.

Za tę cenę naprawdę przyjemna odżywka.

lekka, codzienna odżywka

Po odżywce do włosów suchych i zniszczonych spodziewałam się czegoś więcej.
Ta odżywka ma bardzo lekką, wręcz wodnistą konsystencję i śliczny zapach. Łatwo rozprowadzić ją na włosach, ale na moje włosy do pasa starczyła mi może na 3 użycia. Trzymałam ją kilka minut. Po zmyciu włosy nie były ani odżywione, ani też nie rozczesywały się łatwiej. Na plus natomiast, że nie oblepiła mi włosów pomimo sporej ilości jaką nałożyłam. Nie widziałam jednak niczego specjalnego w jej działaniu, dlatego już do niej nie wrócę.
Opakowanie ma proste i wygodne. Można postawić ją na głowie. Przy tej konsystencji opakowanie jest jak najbardziej ok.

Średniak

Odżywki do włosów suchych kupuje gdyż mam ten problem na końcach włosów. Mam także włosy farbowane. Producent obiecuje że włosy po użyciu tego kosmetyku będą nawilżone i odżywione. Nic z tych rzeczy. Włosy po jego użyciu będą wygładzone, będą się łatwiej rozczesywać i układać ale o żadnym odżywieniu nie ma mowy. Kosmetyk ponadto przepięknie pachnie (choć mniej intensywnie niz szampon). I na tym się właściwie kończą jego zalety. To produkt średnio, a nawet niskopółkowy i takie ma też działanie. W zasadzie używanie go nie odbija się ani pozytywnie ani negatywnie na wyglądzie włosów. Po prostu średniak.

Sprawdza się

Odżywka świetnie nawilża suche i zniszczone włosy.Odżywia,dodaje miękkości i blasku.Włosy są przyjemne w dotyku,łatwo się rozczesują i przyjemnie pachną.Konsystencja jest dość rzadka,więc jest mniej wydajna.Ogólnie jest to dobry produkt.

Super.

Świetna odżywka, włosy są nawilżone i odżywione, lśniące i przyjemne w dotyku, i włosy bardzo dobrze się po niej rozczesują i układają. Uwielbiam produkty z cytryną bo dzięki niej dostarczamy włosom witamin.

Prosty szampon

Szampon dobrze myje, ale jednocześnie nie przesusza wlosow. Ma ładny zapach, troche rzadka konsystencja. Skład oczywiście pozostawia wiele do rzyczenia, jest to jednak na tyle tani produkt, ze nie ma co wydziwiać. Warto po takim produkcie zastosować odżywkę bądź maskę.

nieporozumienie

Odżywka nie robi kompletnie nic! Oprócz tego, że ładnie pachnie. Nie nawilża, włosy po niej są jakieś tępe, splątane.. Spływa z włosów, można ją nakładać i nakładać a i tak nie czuć, że w ogóle coś mamy na włosach.. O wydajności nie wspomnę, na moje długie i gęste włosy jest na 2-3 razy..

Wykorzystała: kilka próbek

nic nie robi

Kupiłam sobie miniaturkę tego produktu, 100ml wyjeżdzając na weekend i niestety jakoś mnie nie zachwyciła.
Po prostu nic nie zrobiła, włosy były sztywne i suche. Bardzo problematyczne w rozczesywaniu.
Zapach jest ładny.

Bez rewelacji

Kupiłam odżywkę skuszona jej niską ceną. Mam włosy suche i zniszczone, więc odżywka miała im pomóc, ale jakoś się nie spisała.

Plusy/neutralne:
- piękny zapach
- zgrabna, mała buteleczka, którą można postawić "na głowie"i wykorzystać odżywkę do ostatniej kropelki
- odżywka nadaje się do zmywania olejów lub nafty
- jest tania i łatwodostępna

Minusy:
- rzadka konsystencja, przez co odżywka jest mało wydajna
- nie działa na włosy według obietnic producenta

Ogólnie: ani ta odżywka nie pomaga, ani nie szkodzi. Czy z nią, czy bez niej, moje włosy wyglądały tak samo. Nie planuję raczej ponownego zakupu.