Naturia, Odżywka z miodem i cytryną do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych

Cena już od 3,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy farbowane, suche i zniszczone.
Zawiera aktywne składniki naturalne: miód - znany ze swoich właściwości odżywczych oraz cytrynę, która posiada cenne witaminy i sole mineralne.
Dzięki odżywce Naturia włosy są lepiej nawilżone i odżywione, stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają.

Bardzo dobra!

Odżywka jest świetna. Po połowie butelki moja przyjaciółka skomplementowała moje włosy. Powiedziała, że niezwykle się błyszczą.
Mimo zaleceń producenta używałam jej także na świeżo umyte, lekko osuszone włosy, nie zmywając jej. W takim przypadku również się sprawdza.
Ma piękny zapach, nie jest trudna do zmycia.
Jedynym minusem jest słaba wydajność, ma mocno lejącą się konsystencje. Starcza na krótko, ale cena jest niska i można sobie pozwolić na zakupienie kolejnej butelki.
Podsumowując polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051616].usefull || 0 }}% pomocna.

nieporozumienie

Odżywka nie robi kompletnie nic! Oprócz tego, że ładnie pachnie. Nie nawilża, włosy po niej są jakieś tępe, splątane.. Spływa z włosów, można ją nakładać i nakładać a i tak nie czuć, że w ogóle coś mamy na włosach.. O wydajności nie wspomnę, na moje długie i gęste włosy jest na 2-3 razy..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366001].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

nic nie robi

Kupiłam sobie miniaturkę tego produktu, 100ml wyjeżdzając na weekend i niestety jakoś mnie nie zachwyciła.
Po prostu nic nie zrobiła, włosy były sztywne i suche. Bardzo problematyczne w rozczesywaniu.
Zapach jest ładny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241068].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Kupiłam odżywkę skuszona jej niską ceną. Mam włosy suche i zniszczone, więc odżywka miała im pomóc, ale jakoś się nie spisała.

Plusy/neutralne:
- piękny zapach
- zgrabna, mała buteleczka, którą można postawić "na głowie"i wykorzystać odżywkę do ostatniej kropelki
- odżywka nadaje się do zmywania olejów lub nafty
- jest tania i łatwodostępna

Minusy:
- rzadka konsystencja, przez co odżywka jest mało wydajna
- nie działa na włosy według obietnic producenta

Ogólnie: ani ta odżywka nie pomaga, ani nie szkodzi. Czy z nią, czy bez niej, moje włosy wyglądały tak samo. Nie planuję raczej ponownego zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233996].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Nie dla mnie

Mam dlugie puszące się włosy. Szczerze jestem zdziwiona tyloma pozytywnymi opiniami włosomaniaczek. Po zastosowaniu odżywki włosy są splątane bardziej niż gdybym myła je samym szamponem. Duszący zapach również mi nie odpowiada. Nieco lepiej sprawuje się jako odżywka bez spłukiwania, włosy jednak i tak są niezbyt przyjemne w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227508].usefull || 0 }}% pomocna.

perełka

Pięknie pachnie i to nie na chwilę. Zapach utrzymuje się we włosach naprawdę długo. Cena jest super i fakt,że produkt dostaniemy w większości marketach jest bardzo na plus.
Doskonale sprawdza się na mokrych włosach, spłukany po jakimś czasie, jak też na lekko podsuszonych pozostawiony do wchłonięcia.
Pozostawia włosy miękkie i delikatnie nabłyszcza.
Wadą jest wydajność i konsystencja. Odżywka jest strasznie wodnista przez co ucieka między palcami i czasem ześlizguje się z włosów, dlatego też przy nakładaniu należy bardzo uważać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152216].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciężko się przyczepić, chociaż szału też nie ma

no ale czego się spodziewać po odżywce za kilka złotych? Ot, taki tani nawliżacz, który rozplątuje włosy po myciu do codziennego użytku. Może nawet trochę nabłyszcza. Więcej nic nie robi, ale w końcu ani producent, ani skład tego specyfiku nie obiecywali cudów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114881].usefull || 0 }}% pomocna.

Milutka

Kupiłam ją pod wpływem opinii na KWC i nie żałuję. Jest jedną z lepszych odżywek do włosów jakie używałam.

Zalety:
- dostępność
- groszowa cena
- wygodne i solidne opakowanie
- przepiękny zapach
- wydajna
- nie podrażnia skóry głowy
- nie obciąza włosów
- jest bardzo lekka a jednocześnie robi coś na włosach
- włosy po niej są gładkie i pięknie lśnią
- dobrze się spisuje jako składnik maski do włosów

Wady:
- trochę rzadka konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051371].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie nie jeszcze raz nie

Ta odżywka kompletnie nie robi nic z włosami, po umyciu tak ciężko jest rozczesać z tą odżywką jak i bez niej, konsystencja jest za rzadka , nie nawilża włosów i plącze.
Lubie kosmetyki z Joanny , ale ta odżywka jako jedyna się nie spisała.

+cena
+zapach nawet ładny
+opakowanie

- nic nie robi z włosami
-nie nawilża
-plącze
-wodnista konsystencja i przez to jest mało wydajna

Ilość zużytych opakowań: Pół opakoania z 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041678].usefull || 0 }}% pomocna.

niezastąpiona

Co tutaj dużo mówić. Jest to po prostu mój pewniak.
Za każdym razem mam po nim mięciutkie, nawilżone włosy o pięknym zapachu ;) Czego pragnąć więcej za taką cenę ?
Odżywka ma fajny skład bez silikonów, nie wiem czemu zmienili opis sposobu użycia, skład ciągle jest ten sam.
Odżywka jest za lekka, żeby ją spłukiwać, najlepiej nadaje się po umyciu włosów.

+ piękny zapach
+ cena
+ skład
+ nawilża włosy
+ daje uczucie miękkości
+ nie obciążą włosów
+ podkreśla skręt i fale

-/+ ma lejącą się konsystencje, ale nie przeszkadza mi to. Wiem, że dużo osób myje tą odżywką włosy, jak dla mnie jest za rzadka i zupełnie się do tego nie nadaje, ale spełnia moje wszystkie wymagania co do odżywki bez spłukiwania.
Wiadomo też, że nie nada się dla jakiś super zniszczonych włosów, bo nie zawiera silikonów które dawałyby uczucia "zdrowego" włosa a w rzeczywistości obklejonego.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029208].usefull || 0 }}% pomocna.

8/10

U mnie zalicza test. Wzięłam jedną małą buteleczkę na spróbowanie i szczerze mogę przyznać, że jestem z niej zadowolona. Za każdym razem gdy ją stosuję włosy są zmiękczone, miękkie, wygładzone, dobrze się układają. Dla mnie bomba. Jedynym minusem jest mała buteleczka, niestety jeszcze nie spotkałam się w większą. :(

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027787].usefull || 0 }}% pomocna.