Naturia, Odżywka z miodem i cytryną do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy farbowane, suche i zniszczone.
Zawiera aktywne składniki naturalne: miód - znany ze swoich właściwości odżywczych oraz cytrynę, która posiada cenne witaminy i sole mineralne.
Dzięki odżywce Naturia włosy są lepiej nawilżone i odżywione, stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają.

Sprawdza się

Odżywka świetnie nawilża suche i zniszczone włosy.Odżywia,dodaje miękkości i blasku.Włosy są przyjemne w dotyku,łatwo się rozczesują i przyjemnie pachną.Konsystencja jest dość rzadka,więc jest mniej wydajna.Ogólnie jest to dobry produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1636266].usefull || 0 }}% pomocna.

Super.

Świetna odżywka, włosy są nawilżone i odżywione, lśniące i przyjemne w dotyku, i włosy bardzo dobrze się po niej rozczesują i układają. Uwielbiam produkty z cytryną bo dzięki niej dostarczamy włosom witamin.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518781].usefull || 0 }}% pomocna.

Prosty szampon

Szampon dobrze myje, ale jednocześnie nie przesusza wlosow. Ma ładny zapach, troche rzadka konsystencja. Skład oczywiście pozostawia wiele do rzyczenia, jest to jednak na tyle tani produkt, ze nie ma co wydziwiać. Warto po takim produkcie zastosować odżywkę bądź maskę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490321].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

nieporozumienie

Odżywka nie robi kompletnie nic! Oprócz tego, że ładnie pachnie. Nie nawilża, włosy po niej są jakieś tępe, splątane.. Spływa z włosów, można ją nakładać i nakładać a i tak nie czuć, że w ogóle coś mamy na włosach.. O wydajności nie wspomnę, na moje długie i gęste włosy jest na 2-3 razy..

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366001].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

nic nie robi

Kupiłam sobie miniaturkę tego produktu, 100ml wyjeżdzając na weekend i niestety jakoś mnie nie zachwyciła.
Po prostu nic nie zrobiła, włosy były sztywne i suche. Bardzo problematyczne w rozczesywaniu.
Zapach jest ładny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241068].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Kupiłam odżywkę skuszona jej niską ceną. Mam włosy suche i zniszczone, więc odżywka miała im pomóc, ale jakoś się nie spisała.

Plusy/neutralne:
- piękny zapach
- zgrabna, mała buteleczka, którą można postawić "na głowie"i wykorzystać odżywkę do ostatniej kropelki
- odżywka nadaje się do zmywania olejów lub nafty
- jest tania i łatwodostępna

Minusy:
- rzadka konsystencja, przez co odżywka jest mało wydajna
- nie działa na włosy według obietnic producenta

Ogólnie: ani ta odżywka nie pomaga, ani nie szkodzi. Czy z nią, czy bez niej, moje włosy wyglądały tak samo. Nie planuję raczej ponownego zakupu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233996].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Mam dlugie puszące się włosy. Szczerze jestem zdziwiona tyloma pozytywnymi opiniami włosomaniaczek. Po zastosowaniu odżywki włosy są splątane bardziej niż gdybym myła je samym szamponem. Duszący zapach również mi nie odpowiada. Nieco lepiej sprawuje się jako odżywka bez spłukiwania, włosy jednak i tak są niezbyt przyjemne w dotyku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227508].usefull || 0 }}% pomocna.

perełka

Pięknie pachnie i to nie na chwilę. Zapach utrzymuje się we włosach naprawdę długo. Cena jest super i fakt,że produkt dostaniemy w większości marketach jest bardzo na plus.
Doskonale sprawdza się na mokrych włosach, spłukany po jakimś czasie, jak też na lekko podsuszonych pozostawiony do wchłonięcia.
Pozostawia włosy miękkie i delikatnie nabłyszcza.
Wadą jest wydajność i konsystencja. Odżywka jest strasznie wodnista przez co ucieka między palcami i czasem ześlizguje się z włosów, dlatego też przy nakładaniu należy bardzo uważać

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152216].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciężko się przyczepić, chociaż szału też nie ma

no ale czego się spodziewać po odżywce za kilka złotych? Ot, taki tani nawliżacz, który rozplątuje włosy po myciu do codziennego użytku. Może nawet trochę nabłyszcza. Więcej nic nie robi, ale w końcu ani producent, ani skład tego specyfiku nie obiecywali cudów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114881].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra!

Odżywka jest świetna. Po połowie butelki moja przyjaciółka skomplementowała moje włosy. Powiedziała, że niezwykle się błyszczą.
Mimo zaleceń producenta używałam jej także na świeżo umyte, lekko osuszone włosy, nie zmywając jej. W takim przypadku również się sprawdza.
Ma piękny zapach, nie jest trudna do zmycia.
Jedynym minusem jest słaba wydajność, ma mocno lejącą się konsystencje. Starcza na krótko, ale cena jest niska i można sobie pozwolić na zakupienie kolejnej butelki.
Podsumowując polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051616].usefull || 0 }}% pomocna.