Avene, PhysioLift, Balsam wygładzająco - regenerujący na noc

Avene, PhysioLift, Balsam wygładzająco - regenerujący na noc

Sprawdź ceny produktu

Avene balsam wygładzająco - regenerujący na noc poprawia jędrność skóry oraz spłyca zmarszczki, dzięki unikalnemu połączeniu opatentowanych składników przeciwtarzeniowych. Zawarty w emulsji Actofilline ma działanie przeciwstarzeniowe, został otrzymany przy zastosowaniu wysokiej technologii. Mono-oligomery kwasu hilauronowego, dzięki swojemu unikalnemu rozmiarowi intensywnie stymulują syntezę naturalnego kwasu hialuronowego, aby wypełnić bruzdy i widocznie ujędrnić skórę. Retinaldehyd to dermatologiczny składnik przeciwstarzeniowy o udowodnionej klinicznie skuteczności. Wygładza zmarszczki, cienkie linie oraz regeneruje skórę. H.M.C dzięki swoim właściwościom detoksykacyjnym wygładza zmarszczki i przywraca skórze blask. Balsam na noc, wzbogacony o kojącą wodę termalną Avene, idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju skóry.
Składniki aktywne: Actofilline, Mono-oligomery, Retinaldehyd, H.M.C, woda termalna Avene.

na noc
Cera
dojrzała
z pompką
Struktura
bogate
krem
<50ml

Bardzo dobry krem z retinolem

Krem o fajnej konsystencji, nie za ciężki, dobrze się wchlanial, to był mój pierwszy kosmetyk z wyższą dawką retinolu, powtarzam nim kuracje co roku na zime. Posiadacze skór wrażliwych muszą uważać bo może przesuszać, trzeba obserwować skórę i dobrać odpowiedni system użytkowania tego kosmetyku. Aplikacje można dobrać odpowiednio dla rodzaju skóry może to być np. co drogą noc, na dzień nie zapominać o preparacie dobrze nawilżającym z wysoką ochroną przeciwsłoneczna. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się bardziej napięta i wygląda zdrowo, może pomóc przy delikatnych zmianach zapalnych. Na początku stosowania może pogorszyć wygląd skóry na jakieś dwa tygodnie ale później efekty są naprawdę bardzo dobre, krem dla ludzi cierpliwych.

Bardzo dobry dermokosmetyk!

Miło zaskoczyłam się szybkim i nawilającym działaniem balsamu do twarzy na noc. To mój pierwszy kosmetyk z Retinaldehyd (retinol) i po skończeniu Avene być może zakupię kosmetyk z silniej działającym retinolem.

Najpierw zakupiłam krem pod oczy z tej samej serii i również jestem bardzo zadowolona z efektów (skład obu produktów jest podobny). Sądzę, że krem pod oczy jest delikatniejszy niż balsam i odpowiednio dopasowany do delikatnych okolic oczu.

Plusy, jakie zauważyć można po pierwszych użyciach balsamu do twarzy na noc:
- nie wysusza, co jest normalne przy retinolach
- usuwa przebarwienia po trądzikowe
- pomaga w walce z tradzikiem
- szybko znikają wszelkie niedoskonałości
- bardzo dobrze nawilża suchą skórę
- nie zatyka
- wygładza i rozświetla cerę
- przy dłuższym stosowaniu mam nadzieję, że również spłyci zmarszczki mimiczne.

Minusy:
- zapach, chcociaż delikatny, to jakby trochę apteczny, który na szczęście szybko się ulatnia.

kocham :-)

Kocham ten krem. Retionolów Avene używam od lat. Najpierw w postaci kremu na naczynka Direoseal- wycofany, potem Triacneal, również wycofany, przyszła pora na Physiolift.

Jestem jego fanką od pierwszego uzycia. Choć to krem z opóźnionym zapłonem - tak działa retinol, już od pierwszego uzycia możemy podziwiać nasze odbicie w lustrze :-) Natychmiast poprawia wyglad skóry, nie wiem jak on to robi, ale po nałożeniu i rano wyglądam jak umalowana. Skóra jest ujednolicona, wygładzona, nawilżona.
Ponadto usuwa wypryski i kaszkę na twarzy - dodatkowy bonus stosowania retinaldehydu:)
Ładnie nawilża, bez natłuszczenia. Nie powoduje żadnego pieczenia i szczypania.

Serdecznie polecam.

W dłuższej perspektywie pogrubia skórę i przedłuża młodość :) spłyca drobne zmarszczki.