Avene, PhysioLift, Balsam wygładzająco - regenerujący na noc

Avene, PhysioLift, Balsam wygładzająco - regenerujący na noc

Avene balsam wygładzająco - regenerujący na noc poprawia jędrność skóry oraz spłyca zmarszczki, dzięki unikalnemu połączeniu opatentowanych składników przeciwtarzeniowych. Zawarty w emulsji Actofilline ma działanie przeciwstarzeniowe, został otrzymany przy zastosowaniu wysokiej technologii. Mono-oligomery kwasu hilauronowego, dzięki swojemu unikalnemu rozmiarowi intensywnie stymulują syntezę naturalnego kwasu hialuronowego, aby wypełnić bruzdy i widocznie ujędrnić skórę. Retinaldehyd to dermatologiczny składnik przeciwstarzeniowy o udowodnionej klinicznie skuteczności. Wygładza zmarszczki, cienkie linie oraz regeneruje skórę. H.M.C dzięki swoim właściwościom detoksykacyjnym wygładza zmarszczki i przywraca skórze blask. Balsam na noc, wzbogacony o kojącą wodę termalną Avene, idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju skóry.
Składniki aktywne: Actofilline, Mono-oligomery, Retinaldehyd, H.M.C, woda termalna Avene.

z pompką
na noc
Cera
dojrzała

Bardzo dobry dermokosmetyk!

Miło zaskoczyłam się szybkim i nawilającym działaniem balsamu do twarzy na noc. To mój pierwszy kosmetyk z Retinaldehyd (retinol) i po skończeniu Avene być może zakupię kosmetyk z silniej działającym retinolem.

Najpierw zakupiłam krem pod oczy z tej samej serii i również jestem bardzo zadowolona z efektów (skład obu produktów jest podobny). Sądzę, że krem pod oczy jest delikatniejszy niż balsam i odpowiednio dopasowany do delikatnych okolic oczu.

Plusy, jakie zauważyć można po pierwszych użyciach balsamu do twarzy na noc:
- nie wysusza, co jest normalne przy retinolach
- usuwa przebarwienia po trądzikowe
- pomaga w walce z tradzikiem
- szybko znikają wszelkie niedoskonałości
- bardzo dobrze nawilża suchą skórę
- nie zatyka
- wygładza i rozświetla cerę
- przy dłuższym stosowaniu mam nadzieję, że również spłyci zmarszczki mimiczne.

Minusy:
- zapach, chcociaż delikatny, to jakby trochę apteczny, który na szczęście szybko się ulatnia.

kocham :-)

Kocham ten krem. Retionolów Avene używam od lat. Najpierw w postaci kremu na naczynka Direoseal- wycofany, potem Triacneal, również wycofany, przyszła pora na Physiolift.

Jestem jego fanką od pierwszego uzycia. Choć to krem z opóźnionym zapłonem - tak działa retinol, już od pierwszego uzycia możemy podziwiać nasze odbicie w lustrze :-) Natychmiast poprawia wyglad skóry, nie wiem jak on to robi, ale po nałożeniu i rano wyglądam jak umalowana. Skóra jest ujednolicona, wygładzona, nawilżona.
Ponadto usuwa wypryski i kaszkę na twarzy - dodatkowy bonus stosowania retinaldehydu:)
Ładnie nawilża, bez natłuszczenia. Nie powoduje żadnego pieczenia i szczypania.

Serdecznie polecam.

W dłuższej perspektywie pogrubia skórę i przedłuża młodość :) spłyca drobne zmarszczki.