Avene, PhysioLift, Krem do pielęnacji skóry wokół oczu

Avene, PhysioLift, Krem do pielęnacji skóry wokół oczu

Avene Physiolift krem do pielęgnacji skóry wokół oczu wypełnia zmarszczki, wygładza i napina skórę. Zmniejsza obrzęki i cienie, nawet te utrwalone, dzięki unikalnemu połączeniu opatentowanych składników, które wzajemnie się uzupełniają. Zawarta w składzie Ascofillina to przeciwstarzeniowy składnik budujący. Mono-oligomery kwasu hialuronowego intensywnie stymulują syntezę naturalnego kwasu hialuronowego, aby wypełnić bruzdy i widocznie ujędrnić skórę. Retinaldehyd to uznany w dermatologii składnik przeciwstarzeniowy. Siarczan dekstranu zmniejsza przekrwienie.
Sposób użycia: stosować wieczorem, delikatnie wklepując w skórę oczu, zwłaszcza w załamaniu kącików oka, rozprowadzając wzdłuż łuku brwiowego. Unikać kontaktu z oczami.
Składniki aktywne: ascofillina, mono-oligomery kwasu hialuronowego, retinaldehyd, siarczan dekstranu.
Nie stosować w czasie ciąży. Ograniczyć ekspozycję na słońce oraz stosować odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną. W razie wystąpienia uczucia mrowienia należy zmniejszyć częstotliwość stosowania.

Nic nadzwyczajnego

Bardzo lubię markę Avene, posiadam kilka kosmetyków (mleczko, woda, maseczka i dwa kremy) już nie zaliczę ile to razy zostałam obdarowana w aptece próbkami.
Ten krem jest gesty, treściwy i szybko się wchłania. Mam średnio ciemne cienie i tu w zasadzie nic się nie zmieniło. Używałam go na noc, na dzień mam inny.
Ładne opakowanie, minimalistyczne graficznie. Higieniczna pompka dozuje produkt i nie zacina się,posiada w środku tłoczek. Butelka jest mleczno biała i nie przezroczysta. Przez to nie widać zużycia produktu, dziś jest a jutro już go nie ma.
Nie kupię ponownie ponieważ sama marka jest średnio droga ale tu nie ma żadnego efektu po za nawilżeniem ale sporo tańsze kremy to mi zapewniają.

Bez rewelacji

Mam cienką skórę pod oczami, spore cienie i drobne zmarszczki. Nie jest natomiast wrażliwa, więc tu nie mogę być wyznacznikiem.
Ciężko od kremu wymagać cudu, wiadomo że lat nie ujmie. Powinien natomiast solidnie odżywiać, trzymać nawilżenie przez więcej niż 6 godzin, współpracować z makijażem i rozjaśniać cienie, przynajmniej trochę. A jak jest? Krem odżywia i nawilża trochę za mało, powiedziałabym że na takie 3+. Nie ma wpływu na nakładanie ani trwałość korektora, którego używam w dużej ilości, więc tu dobrze. Natomiast krem na moich cieniach pod oczami nie zrobił żadnego wrażenia, jakie były takie są.
Mogę jeszcze powiedzieć, że krem wchłania się szybko, nie ma zapachu, nie roluje się, ma higieniczne opakowanie.
Producent obiecuje pogrubienie skóry, wygładzenie bruzd i rozjaśnienie cieni (ma poprawiać krążenie). Tego nie zauważyłam.
Nie zawiodłam się, bo dużo nie oczekiwałam. Zakupu nie powtórzę.

Bardzo dobry dermokosmetyk!

To moja pierwsza przygoda z retinolem i jestem bardzo mile zaskoczona. Krem bardzo dobrze nawilża i rozjaśnia suchą skórę wokół oczu. Jak do tej pory nie odczuwam skutków ubocznych retinolu. Jednak rano, na wszelki wypadek używam aloes i krem nawilżający.

Po pozytywnym doświadczeniu z kremem pod oczy Physiolift, zakupiłam równiż balsam wygładzająco regenerujący do twarzy na noc z tej samej serii i również jestem bardzo zadowola. Sądzę, jednak, że balsam na noc ma trochę silniejsze działanie, a krem pod oczy jest delikatniejszy, tak aby nie podrażniać delikatnych okolic oczu.

Oba produkty bardzo dobrze skrawdzają się na mojej mieszanej skórze. Idealnie radzą sobie z niedoskonałościami, przebarwieniami, bliznami i suchą skórą.

Po skończeniu kremu być może zdecyduję się na coś z silniejszym retinolem. Zależy jak po kilku miesiącach oba produkty poradzą sobie z pierwszymi zmarszczkami mimicznymi.

Na działanie retinolu trzeba poczekać, jednak działanie obu produktów widać bardzo szybko. Rano twarz jest nawilżona, kolor wyrównany, niedoskonałości i blizny bardzo szybko znikają.

Bez rewelacji

Skóra pod oczami to moja mała obsesja. Używam sporo korektora kryjącego na dzień, by ukryć cienie pod oczami, dlatego ważna jest dla mnie pielęgnacja tej partii twarzy. Ten krem niestety nie pomógł ani w walce z suchością skóry, ani ze zmarszczkami typowymi dla wieku 30 plus. szkoda, liczyłam na więcej.

Bardzo dobry

Krem jest gęsty i treściwy, mimo to dokonale się rozprowadza, nie roluje i szybko wchłania. Stosuję go tylko na noc, zgodnie z zaleceniami producenta. Miałam delikatne cienie pod oczami, które niemal od samego początku stopniowo się rosjaśniały. Po ok. 2 - miesięcznym stosowaniu, widze już pierwsze rezultaty w postaci redukcji zmarszczek, jednak trzeba się nastawić, że retinaldehyd to bomba z opóżnionym zapłonem i na spłycenie większych zmarszczek trzeba będzie poczekać.
Muszę dodać, że nie odczuwałam żadnego odczucia mrowienia, co było możliwym skutkiem ubocznym.
Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, ale nie daję mu jeszcze 5 gwiazdek, bo chcę się przekonać czy upora się całkowicie z moimi zmarszczkami wokół oczu a nie stosuję go jeszcze wystarczająco długo.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy