The Balm, Meet Matt(e) Hughes, Long Lasting - Liquid Lipstick (Matowa szminka do ust w płynie)

Pojemność 7,4 g

Matowa, super napigmentowana szminka "Meet Matt(e) Hughes" firmy The Balm, długo utrzymuje się na ustach. Dostępna w 12 najmodniejszych kolorach.

Mniamuśna

Mam mieszane uczucia bo są zalety ale i wady.
Ale od początku pomadka ma piękny mat, wspaniały smak czekoladki z miętą( w składzie olejek miętowy) dość bogata konsystencja która nie wysusza ust, ale niestety intensywny kolor nieco "marszczy " się na ustach. Co jest widoczne.
Zbytnio trwała nie jest, bo tutaj chyba Bourjois bije trwałością ale coś za coś.
Szkoda że brak próbników pomadek a na pewno taka idea zminimalizowałaby ryzyko wtopy z odcieniem.

Cudowna słodycz

Uwielbiam pomadki The Balm. Są dopracowane w każdym calu, opakowania tradycyjnie są przepiękne, a do tego ten zapach... I oczywiście sama jakość produktu! Co najważniejsze, marka wprowadza nowe kolory i wszystkie są do noszenia na co dzień, nie ma tu dziwnych zieleni czy fluorescencyjnych fioletów - jest po prostu super.

Super:-)

Przyjemny zapach. Piękny kolor, zostaje na długo. Potrzebne są jedynie małe poprawki po jedzeniu. Nie wysusza ust. Aplikator w porządku, jak z każdą ciemną, trwałą pomadką trzeba się troszkę pomęczyć żeby nie wyrządzić szkody.

cudowna

Posiadam odcien "sentimental". Pomadka pięknie pachnie, bardzo łatwo się ją nakłada, nie wysusza ust , utrzymuje się na ustach przez kilka godzin bez konieczności poprawek. Schodzi stopniowo, co bardzo ładnie wygląda.

Fajna

Kupilam opakowanie z mini wersjami, ta pierwsza wersje. Moj ulubiony odcien to Committed, to piekny, ciemny roz. Nie podoba mi sie odcien Doting, bo jest zbyt pomaranczowy i jaskrawy do mojej karnacji.
Pomadka jest bardzo fajna, przyjemna na ustach, nie wysusza nadmiernie, ladnie, rownomiernie schodzi. Mysle jednak, ze cena ponad jest troche wygorowana, bo mamy w koncu bardzo dobre pomadki w plynie z Golden Rose za 20 zl i w wiekszej ilosci kolorow. Bardzo dobry pomysl z wypuszczaniem mini wersji, mozna przetestowac iles kolorow, albo po prostu je miec, kiedy uzywa sie takich ciemniejszych pomadek na wieksze wyjscia tylko.
Zawiera olejek mietowy w skladzie, stad ten lekki mietowy posmak.

ciekawy kolor i formuła

Bardzo ubolewam nad tym, że The Balm nie ma stacjonarnego sklepu aby móc sobie wszystko zobaczyć na żywo przed zakupem.

Mam odcień Reliable i jest to taki ciepły nude brąz. Porównałam go z podobnymi kolorami pomadek, które obecnie posiadam. Wszystko widać na załączonym zdjęciu.

Zalety produktu:
-ładny zapach pomadki, lekko miętowy
-wygodny aplikator - błyszczykowy
-ładne opakowanie, w stylu retro
-wygodna formuła, zastygająca na piękny mat
-bardzo trwała
-nie wysusza jakoś bardzo ust
-wydajna

Wady produktu:
-cena
-trochę się klei

Zawód...

Edit:
Pomadka jest jednak okropna. Ostatnio ją "bardziej" testowałam i muszę z przykrością stwierdzić ,że jest okropna. Niemiłosiernie ściera się z ust ( w bardzo brzydki sposób) już po nawet 15-30 minutach !,nie zastyga do końca,wysusza usta , podkreśla wszystkie skórki,brzydko się marszczy. Zapach jest świetny,uczucie na ustach niesamowite,zimne,chłodne,odświeżające,bardzo lekkie ! nie czuć jej w ogóle ! Opakowanie jest trochę tanie ? Przyjemnie się ją nakłada,jest bardzo napigmentowana ,no ale cóż... nadaję się tylko do zdjęć...

Mój ulubiony mat

Piękne kolory, w szczególności czerwienie. Mam kolor adoring i charming. Świetna formuła, która ułatwia aplikacje. Gustowne opakowanie no i cudowny zapach czekoladowo-miętowy! Delikatnie mrowi, jednak jest to bardzo przyjemne uczucie. Zostaje na baaardzo długo, jednak po paru godzinach marszczy się i nie wygląda atrakcyjnie. Również dołożenie jej nie daje tak ładnego efektu jak na początku. Mimo wszystko pomadka na plus, gdyż nie rozmazuje się w ciągu dnia. Nie odbija już chwilkę po tym jak zaschnie, więc będzie to też ulubiona pomadka Waszych partnerów :) Za taką jakość cena całkiem okej.

rewalacyjna

Skusiłam sie ze względu na odcień, a byłam fanką maxfaktor z tego typu pomadek.
nie zawiodłam się, super mat i długo się utrzymuje, nawet podczas posiłków, czy picia napojów. Duża pojemność, estetyczny pędzelek i ten delikatny miętowy zapach.
Polecam wszystkim którzy szukają dobrej jakości produktu, efektu matu i komfortu długotrwałego utrzymywania się na ustach.

Idealna matowa pomadka

Po prostu długo oczekiwany ideał.
Estetyczne i wytrzymałe opakowanie (na którym Matt Hughes i jego dama serca popijają wspólnie shake'a, słodkie ;)), bardzo wygodny aplikator - gąbeczka bez udziwnień, ciekawy zapach - nie mdląca, ale też nie za bardzo mentolowa, czekolada z miętą (w końcu After eight, a nie wszechobecna wanilia!) i najważniejsze - trwałość i formuła pomadki.

Bo w matowych szminkach w płynie diabelnie dużo zależy od konsystencji. Zbyt kremowa lub piankowo/musowa może dawać złudne poczucie, że jest bardziej nawilżająca, ale podstępnie się rozmazuje i ląduje na zębach (np Bourjois), czasem też w ogóle nie zasycha do matu (jak ostatnio testowana Maybelline).
Z kolei niby lżejsza, bardziej wodnista często robi prześwity albo smuży się na ustach.
Nic takiego nie ma miejsca z Meet Matte(e) Hughes.
Pomadka jest świetnie napigmentowana, jej formuła nie jest ani za gęsta ani za rzadka, szybko zasycha nie tworząc skorupy.
Malowanie nią ust to czysta przyjemność, a w dodatku przez miesiące używania nie zauważyłam żeby negatywnie wpływała na stan warg.
Trwałość jest niezła, przetrwa zimne i ciepłe napoje.
Minimalnie zjada się od wewnętrznej strony, ale tylko gdy nie nałożymy na środek ust odrobinę bardziej dopracowanej warstwy.

Jedyny mały minus to kolory - kocham czerwienie i wybrałam Devoted, który jest piękną, lekko demoniczną czerwienią, jednak Loyal i Adoring już za bardzo mi się nie podobają, jakieś takieś zwykłe ;)
O wiele bardziej wolę paletę marnych Rouge Edition Velvet - czerwienie malinowe, czerwienie z kroplą pomarańczy, wspaniały burgund...
Ale nie odejmuję za to gwiazdki, bo The Balm nie dawno poszerzył paletę kolorystyczną pomadek i szczerze wierzę, że dojdą w końcu do tego by dodać mnóstwo niesamowitych czerwieni.
A wtedy już nie zamienię jej na żadną inną!

Nie załuję ani jednej wydanej złotówki

Jestem zachwycona. Pomadka jest mega trwała, po 15 sekundach robi się matowa i niezniszczalna. Skusiłam się na kolor Committed, który stanowi dla mnie piękne wykończenie dziennego makijażu. Często mam problem z noszeniem koloru na ustach na co dzień. Czuję się przebrana. Ten produkt załatwił sprawę. Zdobi, ale nie krzyczy. Zapach jest rzeczywiście piękny, a chłodzenie, o którym piszą dziewczyny bardzo mi odpowiada. Opakowanie jest cudne. Troszkę paćka się opakowanie, ale myślę, że to kwestia pełnego słoiczka i za moment będzie po kłopocie. Serdecznie polecam. Ja już czaję się na kolejne.

Polecam z całego serca

To chyba najlepsza formuła płynnych, matowych pomadek, z którą się spotkałam. Mam kolor Committed - ciepły, brudny róż, jest piękny na dzień, bardzo kobiecy, podkreśla urodę.
Pomadka ma zapach mentolowo-czekoladowy, jak słodycze After Eight. Ma dość gęstą konsystencję, ale pięknie sunie po ustach i ma pełne krycie.
Utrzymuje się cały Boży dzień, z konturówką P2 nie mają sobie równych. Nie wysusza ust.
Czaję się jeszcze na kolor Sincere.