Essence, Matt Touch Blush (Matowy róż do policzków)

Essence, Matt Touch Blush (Matowy róż do policzków)

Matowy róż dzięki pudrowej formule podkreśli naturalne piękno. zdrowy i świeży look..
Kolory:
10 Peach me out!
20 Berry me out!

prasowane
Efekt
matowe

Uwielbiam

Mam do niego duży sentyment, ponieważ odcień "berry me up" był moim pierwszym różem. Jak się potem okazało, świetnie trafiłam. Pieknę kolory, dobra trwałość, mat jak zapewnia producent, urocze małe opakowanie. Lubię po niego sięgać, poluję w na wszytkie odcienie z tej serii. Jedyne wady to delikatność opakowania (łączenie między częściami łatwo się rozwala) oraz pigmentacja bardzo mocna, trzeba uważać, żeby nie zrobić się ruską matrioszką.

Peach me up <3

Wybrałam odcień Peach Me Up śliczny odcień brzoskwinki . Jestem zadowolona z tego koloru jest idealny wygląda pięknie na policzkach. Róż rzeczywiście jest matowy nie zawiera drobinek co bardzo mnie cieszy. Pigmentacja jest idealna, kolor można dowolnie stopniować w zależności jaki efekt chcemy uzyskać.Produkt nie osypuje się i nie robi plam. Utrzymuje się dość długo na skórze, pod koniec dnia stopniowo blednie.

peach me up

Dobry i tani róż. Daje dość mocny efekt, więc nie można przesadzać z aplikacją. Mój ulubiony to Peach me Up. Ja go określiłabym jako ceglastą brzoskwinię. Pudrowa, sucha konsystencja sprawia, że utrzymuje się około 6 godzin. Moja twarz wygląda na wypoczęta. Wygląda dobrze na jasnym podkładzie. Z bronzerem tworzy dość kiczowatą mieszankę. Trochę wysusza policzki. Cena jest zachęcająca, więc daję mocną czwórkę.

Jako cień do powiek

Od dłuższego czasu panuje moda na ciepłe, różowe odcienie na powiekach więc postanowiłam spróbować z tym produktem. Mam kolor 20 berry me up! i jestem bardzo zadowolona. Czasem mam lekkie problemy z blendowaniem, ale na ogół jest super. Cena świetna, produkt bardzo wydajny. Jedynie opakowanie kruche, trochę pęka.

Kolorystycznie bardzo ok, trochę mało trwały

Oceniam odcień: 10 Peach me out!

Kolor różu jest świetny, jeśli szukamy ładnej, odpowiednio ciepłej, ale nie pomarańczowej brzoskwini.
Napigmentowany jest powiedziałabym średnio - jeśli nałożymy go palcem z testera, efekt jest dość mocny, jednak nakładany pędzlem na policzki nie daje już tak mocnego efektu. Średnio intensywny, ale za to łatwy w obsłudze, początkujący raczej nie narobią sobie nim plam, nawet makijażowa sierota powinna sobie z nim poradzić ;) Jest przyjemny we współpracy, łatwo się rozciera, można płynnie rozmyć granice, a przy dokładaniu - nieco wzmocnić efekt.
Róż jest całkowicie matowy, jest więc bardzo uniwersalny, powinien odpowiadać każdemu i pozwala na dokładanie rozświetlacza takiego, jaki nam akurat pasuje bez przesadzonego efektu błysku.

Konsystencja jak dla mnie jest nieco zbyt zbita, wolę róże o bardziej kremowej formule, ta jest dość sucha. Jednak zasadniczo nie przeszkadza to w malowaniu, efekt jest w porządku, nie uznaję tego więc za minus.

Róż na policzkach wygląda ładnie, odcień Peach me out daje cerze dużo świeżości i nieco letniego, wakacyjnego wyglądu. Tego rodzaju kolory kojarzą mi się właśnie wakacyjnie i lubię ich używać dla przywołania takiego nastroju ;)
Jest widoczny, ale nie w krzykliwy sposób, fanki naturalnego efektu też będą zadowolone.

Opakowanie zgrabne, choć może z czasem okazać się trochę tandetne, wątpię żeby okazało się solidne. Sam róż natomiast ma ładne tłoczenie we wzorki, całość wygląda estetycznie.

Trwałość - tu średnio na jeża, nie jest to róż trzymający się cały dzień i dlatego odejmuję gwiazdkę. Może nie ściera się, ale jakoś blaknie, w połowie dnia słabo go widać. Mistrzem trwałości nie jest, ale i tak go lubię. Nie wiem, czy będę do niego wracać, bo jednak nie jest to jakiś najmocniejszy zawodnik - ale mogę Wam na pewno polecić jako opcję do wypróbowania. Nie kosztuje dużo, a daje całkiem ładny efekt. Można się pokusić ;)

Delikatny

Nie jestem mistrzynią makijażu a już na pewno nie jestem mistrzynią dobierania różu wiec dobranie takiego ktory by mnie nie irytował i nie powodował efektu matrioszki długo u mnie trawało i ten róż był jednym z etapów owego poszukiwania. Nie jest może najbardziej napigmentowany ale dla niedoswiadoczonych osób, lub kogoś komu zależy na możliwości budowania efektu na pewno to nie bedzie przeszkadzać. Ma dość ciepły odcień jakby malinowy, trzeba się ciut nim napracować, jest w kamieniu i nie sypie nie za pierwszym pociągnieciem pędzla. Z pewnością jest mocno wydajny i daje naturalny efekt, zdecydowanie polecam.

Według mnie super

Według mnie róż jest ekstra. Niezbyt często i chętnie używam różu, więc efekt jaki daje ten jest dla mnie super.
Tani oraz dość wydajny, ogólnie polecam wszystkim, którzy nie oczekują mega mocnego efektu.

Czegoś mi jednak w nim brakuje

Skusiłam się na niego, gdyż był tani i od jakiegoś czasu jestem fanką brzoskwiniowych odcieni różu. Mam wrażenie, że bardzo ładnie ożywiają twarz. ten był tani więc pomyślałam "czemu nie".
- jak to róż, jest bardzo wydajny
- posiadam odcień 10 peach me! ładny, brzoskwiniowy kolor, matowy
- jego pigmentacja nie jest oszałamiająca, aczkolwiek można go dokładać i dobudowywać krycia, więc powiedzmy nie uważam tego za mega mocną wadę
- utrzymuje się w miarę długo, aczkolwiek pod koniec dnia jest bledszy
Hmm, nie wrócę do tego różu, ponieważ lubię testować nowości. Jednak pomijając tego fakt i tak bym do niego nie wróciła. Niby jest ok, da się z niego coś wykrzesać, ale mam wrażenie, że czegoś mu brakuje, w efekcie na policzkach, pigmentacji, konsystencji. Kosmetyk miał potencjał, który nie został do końca wykorzystany. Szukam jednak czegoś innego. Jednak nie jest to żaden bubel czy coś, absolutnie, spokojnie produkt do zużycia i będę od czasu do czasu po niego sięgać ;)

Niezły

10- peach me up!

przestawiłam się na używanie różu po całkowitym odstawieniu bronzera, po to, żeby efekt makijażu był bardziej naturalny.
To się akurat udało.
Na plus:
- matowe wykończenie,
- ładny, raczej delikatny kolor
-cena

Niestety, minusem jest dla mnie trwałość. W porównaniu z bronzerem, wypada trochę słabo. Po całym dniu, praktycznie nie pozostaje na policzkach. Czasem schodzi miejscowo i pozostawia nierównomierne ślady swojej obecności.
Będę szukać dalej- czegoś w tym kolorze, z matowym wykończeniem, tylko trwalszego.

Godny plecenia

Jeśli szukacie dobrej jakości, taniego różu - oto on! Spełnił on wszystkie moje oczekiwania i jestem z niego bardzo zadowolona. Posiadam odcień Berry me up.

Plusy:
+ niska cena
+ trwałość (utrzymuje się praktycznie cały dzień!)
+ naturalne, matowe wykończenie
+ kolor (idealnie pasuje do chłodnego typu cery)
+ wydajność

Minusem może być mały wybór kolorów (jednak odcień który wybrałam w zupełności mi odpowiada ) oraz nieciekawe opakowanie (jednak solidne i spełnia swoją funkcję, także nie ma się co czepiać.)

Jeden z lepszych

Bardzo fajny, wydajny róż do policzków. Faktycznie matuje i długo się utrzymuje. Jedno przeciągnięcie pędzla daje ładny naturalny efekt. Cena również niska. Polecam!

świetny

10- peach me up!

Plusy:
+brzoskwiniowy kolor
+pod palcem jest taki mięciusi
+cena ok. 10zł
+matowy
+trwały
+dobrze napigmentowany
+solidne opakowanie (spadł kilkaset razy i jest cały)

Minusy:
-mało kolorów do wyboru :c