AA, Hydro Algi Błękitne, Krem matujący intensywnie nawilżający do cery mieszanej i normalnej

AA Krem do cery mieszanej i normalnej hydro algi pozostawia skórę dogłębnie nawilżoną oraz doskonale zmatowioną. Staje się ona miękka, jedwabiście gładka i pełna witalności. Superlekkie formuły kremów gwarantują szybkie wchłanianie. Piękna kompozycja zapachowa zapewnia niezwykłe uczucie świeżości i energii.

Jakość w parze z ceną

Super krem, moj pierwszy...zanim zqczelam stosowac kremy, olejki itp mialam bardzo zaniedbana cerę , a mianowicie mam suchą skore, nie uzywajac kremow mialam na niej po prostu wiórki. Masakra. W koncu pokochalam pielegnacje, zaczynajac od tanszych kosmetykow,kupilam te algi nie znajac sie na rodzaju ( ze potrzebuje kremu do skory suchej, mocno nawilzajacego) wybralam ten do mieszanej (ktory jest zapewne mniej nawilzajacy),a jednak! Uratował moją skore i to bardzo szybko, nadawał sie super pod makijaz, skora nienaganna przez zime i lato, dorównuje zdecydowanie kremom z wyzszej polki cenowej, w dodatku cudowna konsystencja, szybkie wchlanianie i delikatny zapach to glowne atuty. Choc korzystam teraz z wielu innych, na pewno jezzcze do niego wroce ;)

Super nawilzenie

Krem rewelacyjnie nawilza. Probowalam wielu kremow do twarzy i ten jest najlepszy.
Czasem po zastosowaniu wielu kosmetykow do twarzy mam wysuszona cere i ten krem to ratunek dla nich, nigdy sie nie zawiodlam :)
krem nawilza rewelacyknoe ale nie matowi tak jakbym chciala.
Jednak pomimo tego i tak godny polecenia.
Kupie jeszcze nie raz :)

Dobre nawilżenie

Krem bardzo dobrze nawilża cerę, jednak niestety skóra szybko się do niego przyzwyczaja. Po pewnym czasie stosowania zanika efekt matowej skóry i zaczyna się ona szybciej przetłuszczać.
W stosunku do ceny jest jak najbardziej opłacalny.
Po jego zastosowaniu czuć nawilżenie i odświeżenie. Jedno opakowanie zużyłam w około 3 miesiące, więc uważam że te 50 ml starcza na długo.

Moja pierwsza miłość

Jak wiadomo pielęgnacja to pierwszy krok do utrzymania pięknie wyglądającej, młodej cery. Miałam problemy ze świeceniem się skóry, więc zaczęłam od tej podstawy, czyli kremu matującego. Dopóki moja skóra twarzy nie przywyczaiła się do niego był dla mnie świetny, a najlepiej sprawdzał się w lato. Oczywiście efekt matu nie jest szokujący ale mi to wystarczało, takie "naturalne" świecenie jestem w stanie przeżyć. Ma extra cenę i jest dosyć wydajny. Robi to co procudecnt napisał. Jednak po dłuższym używaniu zaczął mnie przesuszać, więc musiałam go zmienić. Pamiętam go jeszcze w innej szacie graficznej, więc jeśli od tamtej pory skład się nie zmienił to szczerze polecam ale raczej osobom niewymagającym cudów ;)

Wykorzystała: kilka próbek

dobry

Produkt ma świetną konsystencję, nie podrażnia i dosyć dobrze nawilża. Krem zostawia ledwo wyczuwalną tłustą warstwę, co dla mnie nie stanowiło jakiegoś większego problemu. Ma przyjemny zapach, który nie jest zbyt mocny. Produkt jak najbardziej nadaje się pod makijaż. Nie zapycha i nie sprawia, że się świecimy. Konsystencja jest przyjemna i dobrze się produkt rozprowadza. Nie uczula, a do tego nie wyskakują po jego użyciu żadne wypryski. Polecam go.

Nawilża nie matuje

Kupiłam krem na promocji, po przeczytaniu wielu pozytywnych opini na jego temat. Mam cerę tłustą i mieszaną, miałam nadzieję, że krem poradzi sobie z moją cerą. Niestety krem dobrze nawilża, ale nie dokończą radzi sobi z moją świecącą strefą „ T”. Po 2-3 h moje czoło się całe świeciło, pomimo nałożenia matowego pudru.

Bardzo przyjemny krem

Wedlug mojej opinii kremy z serii AA sabardzo podobne do siebie mimo roznorodnosci na rynku. Ten krem.jednak.mnie zaskoczyl pozytywnie. Ma przyjemna kobsystenche, szybko sie wchlania chyba nawet za sxybko bo zaraz mam.na twarzy uczucie lekkiego sciagniecia I nakladam druga warstwe. Krem pod makihaz idealny niemal dziala jak gotowa baza pod podklad. Przyjemny zapach. Niestety nieco tandentne opakowanie ale przeciez o efekt chodzi.

Lubię to!

Wyzerowałam pierwsze opakowanie i mogę z czystym sumieniem napisać recenzję. Od wielu lat poszukuję idealnego kremu, który zmatowi moją ekstremalnie tłustą cerę i jednocześnie nie zatka jej na amen. Ten krem jest bliski ideału, ale....

Przede wszystkim nie zatyka porów i nie powoduje wysypu. Skóra po jego użyciu jest przyjemna w dotyku, nawilżona, mięciutka. Nie mam uczucia ściągnięcia czy zaczerwienienia, nic nie szczypie, nie piecze., nie lepi się. Bardzo komfortowy w użyciu. Ma milutki zapach, szybko się wchłania. Makijaż dobrze się na nim rozprowadza.

Niestety nie radzi sobie zbyt dobrze z matowieniem. Moja cera jest fabryką oleju o wysokim wyrobie i ten krem niestety nie udźwignął tematu. Owszem, matuje, ale nie na długo. Wspomagany bazą pod makijaż wytrzyma max do 4 godzin, później pojawia się błysk. Po drugie krem jest mało wydajny. Wykorzystałam go w niecały miesiąc, co wydaje mi się tempem ekspresowym.

Podsumowując, na razie zostaję przy tym kremie, bo nie robi mi krzywdy i fajnie pielęgnuje cerę, ale nie przestaję poszukiwać ideału.

Jest okej.

Kupiłam na jakiejś promocji (jak to ja) za coś koło 10 zł. Cieszę się, że kupiłam na zapas, bo teraz zniknął z mojej drogerii i nie wiem, czy będą go wycofywać czy tylko zmieniają szatę graficzną.

Lubię go

+super nawilża
+szybko się wchłania, nie pozostawia warstewki na skórze
+cena
+opakowanie
+lekka i przyjemna konsystencja
+zapach, który nie drażni, jest megadelikatny
+matuje, zgodnie z opisem

bomba

TAK, TAK, TAK

+nawilża
+matuje (efekt utrzymuje się naprawdę długo)
+szybko się wchłania
+nie zapycha
+łagodzi podrażnienia

IDEAŁ!

TAK

Jedne z moich ulubionych kremów
Używam go pod makijaż albo na noc gdy nie chce rano myć włosów bo krem szybko się wpija w skórę, nie jest tłusty :)
Zapach świeży, wydajność duża, wystarczy troszeczkę by pokryć całą twarz, dobrze nawilża, skóra odpoczywa.