AA, Hydro Algi Błękitne, Krem wzmacniający intensywnie nawilżający do cery naczynkowej

AA Hydro Algi Błękitne krem do cery naczynkowej pozostawia skórę doskonale nawilżoną oraz wzmocnioną. Staje się ona nadzwyczajnie gładka i miękka, a zaczerwienienia wyraźnie zredukowane. Superlekkie formuły kremów, gwarantują szybkie wchłanianie. Piękna kompozycja zapachowa zapewnia niezwykłe uczucie świeżości i energii.

Tylko nawilża

Z racji posiadania cery naczynkowej skusiłam się na ten krem. Jak na kosmetyk skierowany do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii (ja na szczęście takiej nie posiadam) skład ma długi i mało zachęcający. No ale cóż, myślę sobię wypróbuję.
Zapach ma pudrowo-kwiatowy(?), dla mnie mało przyjemny i najlepiej jakby był bezzapachowy. Na szczęście po aplikacji nie przyprawia mnie o ból głowy.
Ma barwę jasnobłękitną i wydaje się, że bardzo lekki. Ale to tylko pozory. W czasie nakładania na skórę czuję, że jednak jest treściwszy. Niestety nie wchłania się do matu. Pozostawia na skórzę tłustą i świecącą warstwę. Dlatego nie nadaje się pod makijaż. Ja stosuję go tylko na noc. Rano czuję, że skóra jest nawilżona, miękka i miła w dotyku. Krem nie powoduje podrażnień. Nie zapycha.
Co do naczynek to nie ma on na nie żadnego wpływu. Ani nie szkodzi, ani nie pomaga. Ogólnie ten krem to średni nawilżacz na noc. I tylko tyle.

Nawet fajny

+Szybko się wchłania
+Ładny zapach
-Na początku strasznie szczypał w okolicach pod oczami i nosa
-Nie jest zbyt wydajny
+Ładnie makijaż na nim wygląda

Dla niewymagających

Kupiłam ten krem ze względu na dedykowanie go skórze naczynkowej, więc miałam nadzieję, że będzie łagodny jednak skuteczny.
No to krótko i na temat:

+ nie podrażnia
+ cena

- obszerny ale MAŁO TREŚCIWY skład pozostawiający wiele do życzenia, właściwie nawalone tyle substancji, że nie radzę się zgłębiać w ich działanie jeżeli ktoś interesuje się kosmetologią, bo mnóstwo jej chemii która może zapychać, zwłaszcza skórę skłonną do trądziku
- działanie ( wykończyłam opakowanie, cera nie ucierpiała, ale nie zauważyłam żadnego super efektu)
Podsumowując: myślę, że krem znajdzie swoich zwolenników ponieważ szkód może nie wyrządzi ale skoro chcemy zadbać o skórę twarzy to lepiej poszukać czegoś dedykowanego naszym potrzebom.

Świetny

Krem AA jak zwykle mnie nie zawiódł! Próbuję różnych kremów, lubię nowości,niestety często po kilku zastosowaniach muszę oddać krem bo mnie szczypie po nim twarz czy oczy,lub występuje po nim uczulenie. Z kosmetykami AA nigdy tego nie miałam,więc wracam do nich wiernie i oczekuję na nowości

+ładny zapach
+szybko się wchłania
+nie szczypie w oczy,ani twarzz
+nie zapycha
+jakby rozjaśnia buzię
+nawilża

-brak minusów!

Doby krem :)

Szybko się wchłania, nawilża, ładny zapach, poręczne opakowanie, wydajny. Ma tylko kilka wad: jest mało dostępny, za wysoka cena oraz bardzo cera po nim się świeci.

Z tej serii bywały lepsze

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze nawilża

minusy:
- za tłusty
- nie ogranicza zaczerwienień

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- słaba dostępność
+ fajne opakowanie (beczułka)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe