Yves Rocher, Serum Végétal, Morning Lift (Serum `Poranny lifting`)

Yves Rocher, Serum Végétal, Morning Lift (Serum `Poranny lifting`)

Idealny dla wymagającej i zmęczonej skóry preparat do stosowania rano, który usuwa z twarzy oznaki zmęczenia i opuchliznę. Twarz odzyskuje witalność i blask. Wyciąg z nasion kasztanowca drenuje i uaktywnia mikrokrążenie w skórze. Stosować kilka kropel emulsji na twarz i szyję, po czym nałożyć krem na dzień.

brak efektów

Kupiłam ten specyfik, ponieważ często się nie wysypiam i chciałam miec coś ekstra, co pomoże wyglądać w miarę dobrze mimo kolejnej nocy pięciogodzinnego snu. Jest to serum na dzień i oczekiwałam, że po jego zastosowaniu zobaczę efekt w ciągu dnia. Niestety, nie zauważyłam absolutnie żadnego efektu - gdy oglądam swoje odbicie w lustrze w windzie w biurowcu, wyglądam tak jak po przebudzeniu. Beznadziejny - dobre efekty przy deficytach snu daje jedynie przetestowany przeze mnie krem na noc Clarins Multiactive Nuit oraz wycofany Yves Rocher Minuit czy równiez wycofane serum na noc Avon Planet Spa z białej herbaty. Generalnie ten zakup to wyrzucone pięniądze.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (od czasu do czasu dla sportu)
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

uczula

Ja to chyba nie mam szczęscia do wszelkich specyfików typu serum. To cudo YR zakupiłam, wraz z serum na noc tej samej serii, w promocji (i dobrze bo po regularnej cenie bym sobie chyba nie wybaczyła) w celu nadania cerze blasku i usunięcia oznak zmęczenia. Nic z tych rzeczy niestety nie zaobserwowałam. Blasku nie nadało cerze absolutnie żadnego, za to produkcja sebum wzrosła znacznie i twarz świeciła się niemiłosiernie. Oznaki zmęczenia nie zniknęły.
Po kilku dniach stosowania zaczęłam obserwować na twarzy niespodzianki w postaci dziwnych krostek (z którymi wcześniej nie miałam doczynienia) i silnego podrażnienia, którego leczenie zajęło mi kilkanaście dni.
Podobne efekty obserwowałam jedynie przy serum Matis.
Nie wiem, czy mam zbyt młodą skórę na tego typu specyfiki, czy cerę podrażniają silnie skoncentrowane składniki?
Jedno jest pewne, nie prędko skuszę się ponownie na jakiekolwiek eksperymenty z serum.

Używam tego produktu od: używałam przez kilkanaście dni wiosną
Ilość zużytych opakowań: niepełne 1