Essence, Longlasting Lipstick Nude (Trwała pomadka do ust nude)

Essence, Longlasting Lipstick Nude (Trwała pomadka do ust nude)

Pojemność 3,8 ml

Pomadki do ust Longlasting Lipstick od Essence zostały wzbogacone o serię w kolorach nude. Odcienie – delikatny nude, beż, lekki róż, mocha i brąz. lekka i kremowa formuła pozostawia przyjemne wrażenie na ustach. Pomadka do ust Longlasting Lipstick od Essence jest trwała.

Codzienny ulubieniec

Kupiłam odcień 05 Cool Nude zachęcona informacjami, że jest to kremowy, tani zamiennik pomadki Kylie Cosmetics (nie wiem nawet której :D). W ten sposób w moje ręce wpadł ten śliczny nudziak z brązowymi tonami.
Opakowanie jest proste i ładne, nie otwiera się w torebce. Produkt ma nieciekawy zapach, jednak nie jest on wyczuwalny podczas aplikacji. A sama aplikacja jest jak bajka - już jedna warstwa nadaje ustom ładnego koloru, kremowe wykończenie jest komfortowe i nie powoduje zbędnego błyszczenia. Pomadka spokojnie trzyma się kilka godzin, jednak trzeba ją ponownie nakładać po jedzeniu. Zjada się równo, nie czuć jej na ustach i nie wyjeżdża poza ich kontur - nie trzeba więc używać z nią konturówki.

Odcień 003 Come naturally jest przepiękny - ciemny, brudny róż. Ma średnią trwałość, ale nie wysusza tak bardzo ust. Niestety nie przepadam za szminką przez jej zapach. Czuć jak bardzo sztuczna jest.

Wearing Only A Smile

Mam pomadkę w odcieniu 01 Wearing Only A Smile. Pomadka nadaje tylko delikatny kolor a kiedy nie nałożymy jej dużo to usta nabierają jedynie perłowego blasku. Jej wykończenie jest satynowe. Bardzo spodobała mi się konsystencja i struktura tego produktu, kremowa formuła sprawia, że z łatwością nakłada się na usta. Co do trwałości jest raczej słaba, podczas jedzenia znika z ust całkowicie. Opakowanie jest wygodne, małe i bardzo poręczne, można ją spokojnie wrzucić do torebki i mieć cały czas pod ręką.

Kolejna porażka ...

Bubel ! Już raz miałam pomadke do ust Essence, z której byłam nie zadowolona. Ale pomyślałam, że ceny tychże pomadek są zachęcające więc dam im jeszcze jedną szansę. To był błąd, pomadka podobnie co jej poprzedniczka strasznie podkreśla suche skórki, na suchych ustach wygląda tragicznie, jest tania i to chyba jej jedyny plus. Jaka cena taka jakość, do tego jeszcze nie jest trwała. No dramat na całej lini, Nie polecam.

Fajne, ale nietrwałe

Z tej serii mam dwie pomadki- 01 i 02. 01(wearing only a smile) to bardzo blady róż, 02(porcelain doll) to ciepły jasny beż.
Pomadki są tanie i łatwo dostępne. Są odpowiednio miękkie, dzięki czemu przyjemnie się je nakłada. Są komfortowe w noszeniu, nie wysuszają ust. Niestety sa nietrwale.
To nie są napewno szminki typu longlasting. Na ustach utrzymują się może 3h. A szkoda bo mają sporo naprawdę fajnych kolorów.

Powrót do przeszłości

Kupiłam ją z ciekawości, zawsze jestem złakniona nowych pomadek. W erze doskonałych szminek z najniższej półki, moim zdaniem ta wypada dość blado.
W konsystencji jest masełkowata i słabo napigmentowana, potrzeba kilka razy solidnie przejechać nią po ustach, żeby kolor stał się wyraźny. Raczej mnie nie przesuszała, ale komfort noszenia jest taki sobie.
Kolor trzymał się przyzwoicie (ok. 3h bez jedzenia i picia), systematycznie się zjadał, aż w końcu znikał z ust. Na pewno nie zasługuje na określenie "longlasting".
Zapach - dość ostry, pudrowo-chemiczny.
Niesmaczna - cały czas czuć mączny pudrowo-chemiczny posmak w ustach, bleh.
Sam kolor jest bardzo ładny - zimny róż wpadający we fiolet (kolor 03). Bardzo komplementuje moją jasną urodę. Sam odcień jest zdecydowanie najmocniejszym elementem tego produktu.
Generalnie ta szminka przypomina mi formułą stare mamine kosmetyki. Te 15-20 lat temu tak pachniały i smakowały szminki prawdopodobnie w większości domów. Jeśli ktoś ma ochotę na sentymentalną podróż do przeszłości, to niewielkim kosztem może sobie na nią pozwolić.
Jednak sprawdzona formuła sprzed 20 lat, to dla mnie za mało, nawet za tak niską cenę.

Szkoda, że już jej nie ma!

Nie oczekiwałam od pomadki zbyt wiele - w końcu, za taką cenę nie należy spodziewać się cudów. Jednak ta szminka mile mnie zaskoczyła. Raz - kolor (03 Come naturally). Szczerze przyznam, że nie pasuje idealnie do mojej karnacji, ale jest śliczny i bardzo dobrze się z nim czuję. Dwa - trwałość. Pomadka jest dość trwała i nie znika od razu z ust. Oczywiście, kiedy nie jemy i pijemy przez słomkę. ;) Ale ja regularnie się maluję i poprawianie makijażu co kilka godzin nie jest dla mnie problemem. Nie ma problemu z aplikacją pomadki. Trzy - opakowanie jest bardzo estetyczne i eleganckie; zapach produktu jest neutralny.
Produkt kupowałam w drogerii internetowej; niestety nigdy nie widziałam go w sprzedaży detalicznej w pełnej gamie kolorów. Ostatnio w Naturze widziałam jedną, jedyną sztukę koloru 05.

Podsumowując: szkoda, że produkt jest wycofywany z drogerii (sprawdziłam wiele miejsc w sieci i niestety pomadka jest już niedostępna, na stacjonarne punkty też raczej nie ma co liczyć), bo chętnie kupiłabym inny kolor z serii. Będę używać oszczędnie, chociaż chciałabym na co dzień. Według mnie szminka jest idealna do pracy lub na uczelnię, do lekkiego makijażu oczu.

świetna na co dzień

Moja ulubiona szmineczka na co dzień. Posiadam kolor 05 - Cool Nude. Piękny, zgaszony róż, idealny chyba dla każdego typu urody. Z tą trwałością... to jak za tą cenę mi pasuje - kilka godzin maksymalnie. Rzeczywiście w nazwie to "longlasting" sugerowałoby dłuższą trwałość :(

+ piękny kolor
+ kremowe wykończenie
+ dobra pigmentacja
+ wspaniała, kremowa, nawilżająca formuła
+ nie rozmazuje się, nie wylewa się poza kontur ust
+ pozostawia usta w dobrej kondycji, nie wysusza
+ solidne i schludne opakowanie
+ produkt wydajny
+ niska cena

+/- trwałość - jak dla mnie wystarczająca - około 3 godzin; niestety nie wytrzymuje jedzenia, co do picia to nie zastyga na ustach a więc potrafi odbić się na szklance

Śmierdzioszek, ale ładny.

Nie wiem, czy to ja trafiłam na taki egzemplarz, czy po prostu te szminki tak mają... Pomadka po prostu śmierdzi :D Zapach jest dla mnie nieznośny ale kolor - Come naturally - tak piękny, że jestem w stanie to znieść.
Szminka ma fajną kremową konsystencję. Nie jest niesamowicie napigmentowana, ale zakrywa naturalny kolor ust i łatwo się rozprowadza. Lekko połyskuje. Zjada się równomiernie, nie wysusza.
Spodziewałam się, że po godzinie zniknie z ust, jednak utrzymuje się dłużej. Około 3 godzin bez jedzenia i gadania.
Często używam jej z konturówkami do ust Essence - Soft berry i Satin mauve. Świetne połączenie :-)

Podsumowując: fajna pomadka, dająca delikatny kolor, za niewielkie pieniądze, dodatkowo nie robiąca szkody ustom. Pewnie kupię ponownie ten sam kolor.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

hej! ona jest całkiem fajna!

Weszłam żeby specjalnie napisać jaka ta pomadka trwała i jestem zaskoczona że prawie nikt nie podziela tego zdania!
Fakt że sama troche nie trafiłam z kolorem i wygladam w nim trupio ale ale pomadka jest sama w sobie jaknajbardziej w porzadku.
Używam jej razem z konturówka z essence, i uważam że trzy a się bez zarzutu.

plusy:
+ trwałość
+ modne kolory
+ cena!
+ dostępność
+ nie wysusza

niedługotrwała ale przyjemna w noszeniu

Kupiłam głównie dla koloru 03 Come naturally chłodny nudziakowy róż

Całkiem lubię szminki essence.
Plusy:
+cena
+ kolor
+nie wysusza ust a wręcz nawilża

Minusy:
- trwałość
jest krótko mówiąc mało trwała i trzeba ją poprawiać w ciągu dnia

- średnia pigmentacja

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

zjadliwa

Posiadam tę pomadkę w kolorze nr 5.
Nie mogłam jej dostać stacjonarnie, a kolor podobał mi się na tyle, że zamówiłam ją w internecie. Kosztowała jakieś 10zł + przesyłka.

Opakowanie nie jest zbyt solidne, ale wygląda ładnie. Dodatkowo zabezpiecza się na "klik" (jak to się zwie fachowo nie mam pojęcia), więc mam pewność, że nie otworzy się w torebce.

Pomadka jest mięciutka, ładnie sunie po ustach i równomiernie rozprowadza kolor. Moja pomadka ma odcień odrobinkę ciemniejszy od koloru moich ust, wiec tylko delikatnie podbija ich kolor. Na takim efekcie mi zależało, kolor jak dla mnie trafiony jest w 10.

Co do trwałości to nie ma o czym pisać. Jest bardzo nietrwała. Wystarczy napić się wody, a szminki już nie ma. Nawet kiedy wychodzę na 10 minut do sklepu obok i użyję tej pomadki, kiedy wracam już jej nie ma.

Szkoda, bo gdyby nie trwałość byłaby na pewno moim hitem, tak jest tylko miłą, krótkotrwałą przygodą.
Pewnie nie kupię kolejnej.

Używam tego produktu od: listopad 2015
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie