Avon, Naturals, Clean Slate, Shampoo Peppermint & Verbena (Szampon do włosów `Mięta pieprzowa i werbena`)

Odświeżający szampon Naturals z dodatkiem mięty pieprzowej i werbeny do włosów przetłuszczających się.
• świetnie oczyszcza włosy, usuwa nadmiar sebum
• odświeża i rewitalizuje włosy
• zapewnia włosom uczucie nawilżenia, ułatwia ich układanie

Niestety, bubel.

Kolejny kiepski by nie napisać bardzo zły szampon od Avon. Lubię ich kosmetyki, ale szampony są fatalne, każdy jeden jaki używałam.

Konsystencja: gęsta, kleista, perłowa.

Działanie: teoretycznie szampon przeznaczony jest do włosów z tendencją do przetłuszczania się. W praktyce on je obciąża, są po kilku godzinach nieświeże, takie bez życia. Oklapnięte stronki są gwarancją. Mam włosy rzadkie, nie jest ich wiele, boję się pomyśleć co działoby się na gęstych, grubych włosach.
Spłukuje się dobrze, nie plącze włosów. Jednak nie są to powody, dzięki którym sięgnęłabym po niego ponownie czy poleciła go koleżance. Kupiłam dużą butlę 750 ml, zużyłam większe pół i poddaję się. Kosmetyk leci do mamy, jak się u niej nie sprawdzi to do kosza niestety.

Zapach: mocno ziołowy, ale przyjemny, taki pobudzający.

Opakowanie: moja wersja to 750 ml, wygodne w użyciu, klips łatwy w otwieraniu. Szata graficzna miła dla oka.

Totalny bubel

Ogólnie mam szczęście do kosmetyków, ale ten szampon to totalny bubel.
Czytałam o nim dużo złych opinii, ale chciałam dać mu szansę. Kupiłam 25 września 2017 (wersja 250 ml). Nie licząc ziół, ma okropny skład.

ZAJE..... pachnie!

Uwielbiam zapach tego szamponu!
Pachnie cudownie!!!!
Jest gęsty i wydajny, włosy są po nim ok ale bez szału niestety!
Opakowanie wygodne, idealnie na basen, zamknięcie mocno trzyma, więc nie trzeba obawiać się ze produkt się wyleje.

Całkiem dobry

Widzę że będę wyjatkiem wśród bardzo zlych opinii. Osobiscie jestem z tego szamponu bardzo zadowolona. Kupilam go zachecona niska cena w promocji. Zaczne od przyjemnego i orzezwiajacego zapachu. Bardzo dobrze się pieni i jest wydajny. Dobrze oczyszcza skórę glowy i wlosy. Dziala lekko przeciw przetluszczajaco. Po umyciu czuc takie orzezwienie wlosow. Bardzo ladny zapach. Dla mnie jest ok. Wlosy latwo się rozczesuja po nim bez użycia odzywki.

nie zachwyca

Średniej jakości szampon. Miałam gorsze ale więcej nie kupię mimo że jest tani.
Pachnie ładnie. Włosy nadal sie przetłuszczały. Grunt że nie spowodował łupieżu.
opakowanie wygodne.
Nie polecam, nie warto.

Nigdy więcej

Nie zrozumiem tego po co jest ten produkt. Skusiła mnie strona z katalogu, która wielce już wielkimi literami zwróciła moją uwagę zdaniem o przetłuszczających się włosach.

Jednak nie umiem znaleźć jakiegoś plusa, który moje z natury przetłuszczające się włosy polubią. Produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu, dzięki któremu można zużyć produkt do końca. Konsystencja jest gęstawa o przeźroczystym kolorze z lekkim połyskiem. Można uznać, że przypomina ona konsystencję wielu innych szamponów z tej serii i niczym ciekawym tutaj nie wyróżnia się. Zapach to typowa werbena i gdyby nie było napisane, że jest dodatek z miętą pieprzową to bym nie wiedziała, że coś takiego tutaj jest. Co producent obiecuje jak będziemy stosować ten produkt? Lista jest interesująca, bo szampon ten ma oczyścić i usunąć nadmiar sebum, odświeżyć i poprawić kondycję i ostatecznie zapewnia włosom uczucie nawilżenia i ułatwia rozczesywanie. Jednak rzeczywistość była okrutna. Dlaczego? Nie odczułam żadnego oczyszczenia, żadnego odświeżenia, a gdzie tu doszukiwać się poprawienia kondycji włosów czy ułatwianie rozczesywania. Szampon nie chciał się pienić co ogólnie było dla mnie zaskoczeniem, ponieważ używałam różnych szamponów z tej serii i chyba pierwszy raz miałam problem z samą pianą. Jednak ze względu na pianę nie ma się co zrażać, brniemy w to dalej. Nie polecam myć włosów tylko raz, bo ten produkt nie daje sobie kompletnie radę. Czułam się jakbym po prostu podłożyła głowę pod rączkę od prysznica i żadnego szamponu nie używała. Żadnego odświeżenia czy choćby oczyszczenia nie odczułam. Po naturalnym osuszeniu włosów próbowałam te włosy rozczesać.. ale w pewnym momencie miałam serdecznie dość, bo były tak poplątane, że nawet grzebień z szerokimi zębami miał z tym bałaganem na głowie problem. Jak już udało się w końcu doprowadzić to do stanu używalności to jaki był ostateczny efekt? Włosy oklapnięte, prosiły o kolejne mycie i przetłuściły się po kilku godzinach, że pozostało je tylko spiąć. Wydajność jest przy takim częstym używaniu mała, a cena za wysoka.

Miał to być produkt do włosów przetłuszczających się, a przede wszystkim miał być ich sojusznikiem, a okazał się wrogiem. Nie skończyłam tego produktu, ponieważ dając mu kilka szans w ciągu miesiąca, w końcu zdenerwowałam się i go wyrzuciłam.

Dramat...

Nie znam się totalnie na pielęgnacji od Avonu, a więc jeżeli już coś zdarza mi się z katalogu zamawiać to są to zazwyczaj zupełne strzały, zazwyczaj bardziej, niż mniej udane. Ten szampon jednak z pewnością nie jest zakupem do powtórzenia.

* Zacznę może od tego, że ja nie jestem jakąś szamponową terrorystką. Moje długie, gęste i skłonne do skręcania się włosy nie są kapryśne. Nie przetłuszczają się, nie straszą łupieżem i są mocne. Jedyne, o co dbam to o to, żeby szampon mi ich nie plątał, oraz nie puszył, bo jest ich na tyle dużo, że łatwo u mnie o fryzurę, a la Chopin po koncercie. Na to "cudo" skusiłam się też w dużej mierze ze względu na zapach werbeny i mięty pieprzowej.
* Szampon jest bardzo, bardzo gęsty i lepki, o perłowo-białym kolorze. Mam wrażenie, że za mocno klei się do włosów, jego zbyt duża ilość ciężka jest do wymycia. Pieni się dosyć średnio. Zapach, który miał mnie uwieść też nie jest wcale zaskakujący. Na pewno nie na tyle, aby przekonał mnie po raz drugi do kupna tego produktu. Szkoda, że tak niewiele czuć w nim mięty pieprzowej. Dominuje werbena. Aromat ten kojarzy mi się z syropami, bądź Cholinexem na gardło. Nie nieprzyjemny, ale bardzo jednostajny i zwyczajny.
* Kiedy już domyłam włosy z tego szamponu miałam poczucie, że są bardzo zbite i smętnie wiszą. Czasem moje włosy jednak tak po myciu wyglądają, a więc nie wzięłam tego za złą monetę. Pierwsza czerwona lampka zapaliła mi się przy rozczesaniu. Moje grube włosy może nie są najłatwiejsze do czesania, ale zazwyczaj dobrze sobie z tym daję radę. Po tym szamponie mój Tangle Teezer dosłownie grzązł we włosach... Wyrwałam sobie mnóstwo włosów przy okazji użycia tego szamponu. Po rozczesaniu i wysuszeniu również nie jest lepiej. Włosy nadal są jakieś takie pozbijane i grząskie,,, Wyglądają po prostu nieświeżo, a przyznam, że dla mnie takie strąki to jest widok rzadki i zaskakujący. Na grzywce zaczesanej do góry mam ścieżki po przeczesaniu palcami, a upleciony koczek jest wybitnie smutny. Ogólnie włosy wyglądają źle już rano, jeśli myjemy je wieczorem poprzedniego dnia. Co będzie dalej... tego nikt nie wie. Szczęśliwa jestem tylko, że przyszło mi testować ten szampon w wolne dni, a nie np. w ciągu zapracowanego tygodnia.
* Pojemność opakowania bardzo duża, bo 700 ml i wydajność też niezła, a więc mam powód do zmartwienia, gdyż na pewno tego nie zużyję. Może po prostu oddam to komuś, ko za bardzo się nie wczytuje w etykiety i może myć głowę kremowym żelem pod prysznic, a więc jakiemuś facetowi. :) Butla sama w sobie też śliczna nie jest, zielony to nie mój ulubiony kolor :) Szkoda, że nie widać jej wnętrza.
* Zapłaciłam za tę butlę z katalogu jakieś 12-15 złotych. Nie opłacało się. Zresztą ile bym na ten szampon nie wydała - nigdy nie będzie to zakup opłacalny.

Na razie szampony Avonu pewnie kojarzyć będą mi się z tym koszmarkiem, bo nie przewiduję, żebym po tej przygodzie szybko skusiła się na jakiś inny. Jestem zawiedziona i pozostaję przy teorii, że jeśli już warto zwracać na coś uwagę w katalogach Avon to w pierwszej kolejności na kolorówkę.

Nein.

Plusy:

- ładnie pachnie

- tani

Minusy:

- prawie w ogóle się nie pieni

- żeby włosy rzeczywiście były umyte musze czynność powtarzać 2 razy

- włosy po kilku godzinach były przyklapnięte, tłuste, nieświeże

- mięta słabo wyczuwalna i w zapachu i w działaniu

- wysusza włosy, powoduje że się plączą

nie i nie

Szampon do wlosow przetłuszajacych sie i podobno ma odswiezać. A jest tak...włosy przyklapnietę po kilku godzinach są tłuste, wyglądają jakby nie myła ich 4 dni :/. Plącze włosy, nie odżywia i co dziwne moim zdaniem nie myje. Nie kupię go nawet w promocji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

nie

Szampon kupiłam 2 miesiące temu , oczywiście cena mnie skusiła bo tylko 4,99 :D
Co było w nim fajne to to że miał ładny zapach i nic po za tym :)
-strasznie przetłuszczał włosy (musiałam codziennie myć )
-włosy były przyklapnięte
-nie wydajny
-skóra głowy mnie swędziała
-spowodował łupież

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Porażka

Jedyny plus to zapach. Poza tym dno. Włosy tylko przez godzinę po umyciu były jako takie do zniesienia. Potem to już tylko placek na głowie. Żadnego odświeżenia. Włosy w trakcie mycia były jakby oblepione silikonem. Inne szampony oczyszczające do włosów sprawiają, że włosy \'\'trzeszczą\'\' w trakcie spłukiwania a tu nic.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe