Syoss, Keratin Hair Perfection, Conditioner (Odżywka do włosów suchych bez energii)

Syoss Keratin Hair Perfection, stworzony przy udziale i przetestowany przez fryzjerów, zawiera 80% więcej keratyny, która wzmacnia włosy podczas każdego mycia. Do 100% regeneracji, miękkość i olśniewający połysk.

Działa i pomaga :)

Kupiłam ją w sumie nie aż tak dawno w promocyjnej cenie w Rossmannie - moje włosy ciągle jeszcze wymagają porządnego odżywienia i naprawy (ach, te wspaniałe rozjaśnienie ombre z ciemnego brązu na blond :)). Skusiłam się ze względu na Keratynę i muszę przyznać, że się nie zawiodłam:

Po pierwsze, odżywka ma bardzo, ale to bardzo przyjemny zapach i bardzo fajną kremową konsystencję - z łatwością się nakłada, odżywka nie kapie i nie spływa.

Po drugie - jest naprawdę wydajna - używam 3 do 4 razy w tygodniu a ciągle wydaje mi się, że zostało jeszcze bardzo dużo w opakowaniu.

Po trzecie - bardzo dobrze działa na zniszczone i przesuszone włosy - po umyciu są bardzo przyjemne w dotyku, odżywione i gładkie - jak dla mnie super- bardzo dobry efekt przy naprawdę zniszczonych włosach. Fajne pomaga w rozczesywaniu a zapach utrzymuje się dość długo. Moje włosy są teraz w o wiele lepszej kondycji - suche siano po ombre zaczyna znikać :)

Syoss Keratin Hair Perfection odżywka

Znakomita odzywka do zniszczonych i płaskich włosów.
Odbudowuje naprawdę bardzo zniszczone włosy.
Po użyciu włosy staja się miękkie, delikatne, łatwo się rozczesują i zdrowo wyglądają. Efekt widoczny już po pierwszym zastosowaniu.
Jest wydajna a duże opakowanie starczy na długo.

Formuła odżywki, działanie maski:-)

Kapitalna odżywka regenerująca działająca jak profesjonalne maski. Świetnie wygładza, odżywia i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy. Poza tym działanie keratyny zawartej w produkcie jest widoczne od pierwszego użycia - włosy są widocznie gładsze i zdrowsze. Gorąco polecam osobom, które tak jak ja mają włosy zniszczone różnymi zabiegami, takimi jak koloryzacja, prostowanie etc.

Może być

Skusiłam się na nią ze względu na promocję. Nie mogę powiedzieć, że ta odżywka jest jakimś wielkim "wow", ale jeśli ktoś ma niesforne włosy, to z pewnością ona je wygładzi. Poza tym, ma ładny zapach.

Nic nadzwyczajnego

Odżywkę kupiłam ze względu na niską cenę i dużą pojemność. Nie jest ona jakimś cudownym kosmetykiem regenerującym włosy, jej działanie oceniam jako dość przeciętne. Dodam, że od odżywki nie wymagam zbyt wiele, rolę odżywczą pełnią u mnie raczej oleje, maski i henna, odżywka ma przede wszystkim ułatwiać rozczesywanie, wygładzać i ogólnie polepszać wizualnie stan włosów. Ta odżywka pod tym względem się sprawdziła średnio. Po użyciu nie miałam problemu z rozczesaniem włosów, jednak nie były one aż tak gładkie, być może jest to wina protein, choć moje włosy raczej je lubią. Nie są również jakieś wyjątkowo lśniące i sypkie, testowałam wiele odżywek, które dawały znacznie lepszy efekt. Skład również nie zachwyca, wiele zbędnej chemii, stosunkowo mało naturalnych składników aktywnych. Odżywka jest wydajna i przyjemnie pachnie. Opakowanie jest niezbyt wygodne, ciężko wydobyć kosmetyk z dna butelki, która jest wykonana z dość twardego plastiku, więc ciężko ją przeciąć. Podsumowując jest wiele lepszych odżywek, więc raczej ponownie jej nie kupię.

Rewelacyjna.

Coś jest w tej odżywce (chyba Quaternium-87) co powoduje, że moje włosy nagle stają się grube i mocne. Używam wielu, ale niezmiennie wracam do Syossa. Co dziwne wypróbowałam wszystkie odżywki tego producenta i tylko ta działa jak należy. Zresztą, ma najlepszy skład.

Producent obiecuje blask i energię, tutaj raczej się zawiedziemy. Ale ja uwielbiam efekt pogrubionego włosa i ta odżywka NAPRAWDĘ to gwarantuje. za co pięć gwiazdek. Do tego wydajna i tania.

5/10

Włosy łatwiej się rozczesują, są gładsze i zdrowsze w dotyku. Odżywka ma przyjemny zapach, fajną, gęstą konsystencję. Jest wydajna i myślę że za tą cenę można ją określić jako bardzo,bardzo dobrą Kupiłam przypadkowo ale chyba zostanie ze mną na dłużej.

Nic szczególnego

Kupiłam odżywkę podczas przeceny w Rossmanie, przyznam szczerze nie spodziewałam się jakiś wybitnych efektów. Odżywka jedynie wygładziła moje włosy na tyle, że dało się je rozczesać. Nic innego nie robi, więc nie polecam. Za taką cenę można kupić wiele lepszych odżywek.

Dobra dla kręconych włosów

Kupiłam ta odżywkę na promocji i to był naprawdę dobry zakup.
Plusy:
-ułatwia rozczesywanie
-dociąża
-włosy są odbite u nasady
-nawilża,ale nie na tyle by nie stosowac odżywki bez spłukiwania
-konsystencja jak krem,bardzo gęsta,ja akurat taką uwielbiam
-całkiem przyjemny zapach
-bardzo fajny skład
-dostępność

Minusy:
-za mało nawilża
-mało wydajna

nic specjalnego

Kupiłam w ciemno, nie pamiętam za ile i nie przypadła mi do gustu.

Opakowanie ładne. Odżywka gęsta, nie spływa z włosów i nie wylewa się jej z butelki za dużo.
Zapach delikatny, nie utrzymuje się na włosach.
Niestety jej działanie jest u mnie mizerne.
Moje włosy są farbowane przez co lekko suche. Lubię gdy odżywka bardzo je wygładza. Tutaj wygładzenie jest ale malutkie i czuję niedosyt. Poza tym minimalnym wygładzeniem nic nie robi.
Na szczęście nie obciąża. Na plus wydajność.

Używam tego produktu od: ponad 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwzze