Isana, Winterseife mit sinnlichem Vanille- & Karamell-Duft (Mydło zimowe w płynie `Wanilia i karmel`)

Mydło zimowe Isana dzień po dniu myje i pielęgnuje dłonie. Wyselekcjonowane substancje myjące umozliwiajz delikatne i łagodne mycie. Naturalny, zbliżony do skóry lipid chroni i pielęgnuje skórę. Zmysłowy zapach wanilii i karmelu uwiedzie zmysły, zapewniając chwile błogiego rozpieszczenia.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Styrene/Acrylates Crosspolymer, Parfum, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caramel, CI 19140, CI 16035. (15.11.2015)

przeciętne

Zapach dość przyjemny, ale przeciętny i jakich wiele. Konsystencja gęsta i wydajna, opakowanie również w porządku, ale mam wrażenie, że mydło trochę wysuszyło mi dłonie.

Nie kupię ponownie, bo była to edycja limitowana. Z ciekawością oczekuję tegorocznej edycji ;)

DOBRY

Uwielbiam mydła w płynie z serii Isany, czy te w dozowniku, czy te 'do nalania'. Mają bardzo ładne zapachy, nie wysuszają dłoni i co najważniejsze, mają wspaniałe edycje limitowane. Cena 1.99zł w promocji za 500ml. Zapach świetny, karmelowo waniliowy, zimowo-jesienny, na upały raczej bym się nie zdecydowała z jego używaniem. Zapach kojarzy mi się ze świętami Bożego Narodzenia. Wydajne mydełko w świetnej cenie. Opakowanie z pompką- bomba. POLECAM

Fenomenalne!

Moim skromnym zdaniem za to mydło powinni dać producentowi jakieś odznaczenie. To po prostu HIT!

Zalety:
- cena
- pojemność
- konsystencja - dość gęsta, nie lejąca
- zapach! Delikatny a jednocześnie wyraźny i długo utrzymujący się
- nawilża dłonie - zostawia bardzo przyjemne uczucie gładkich rąk
- nie podrażnia
- świetnie się pieni
- rewelacyjnie myje

Wady:
- edycja limitowana

Fajny zapach

Polubiłam to mydło w płynie przede wszystkim za zapach. Ma delikatną, kremową konsystencję - chociaż nie jest szczególnie gęsty. Wydajność średnia, pieni się przeciętnie. Również nie nawilża jakoś szczególnie :) Mimo to używam już drugie opakowanie - w kuchni, głównie po myciu naczyń, aby spłukać resztki płynu. Powinien być w stałej ofercie firmy Isana. Za pierwszym razem trafiłam na felerny dozownik i musiałam przelać płyn do innego opakowania, ale za drugim jest już ok :) Cena rewelacyjna.

Używam tego produktu od: około trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, w trakcie drugiego

nie polubiliśmy się

Lubię mydełka Isana. Są tanie, wydajne, ładnie pachną i dobrze myją. To niestety jest jednym z wyjątków.

Zacznę może od opakowania. Jest bardzo ładne jak na tak tanie mydło. Pompka działa bez zarzutu.
Mydełko ma dość gęstą konsystencję i kremowy kolor. Pieni się słabo. Zapach, jak na mój nos, okropny. W dodatku na dłoniach utrzymuje się przez długo czas skutecznie utrudniając mi funkcjonowanie.
Swoje mydełko postawiłam w kuchni, bo ten zapaszek skutecznie zabijał zapach ryby, czy cebuli. Z dwojga złego jednak wolę zapach Isany na dłoniach.

Mydełko wysusza. Bardziej niż inne wersje. To wersja zimowa, więc nie powinno być aż tak agresywne.

Wydajne bardzo, bo nie miałam ochoty go używać. Nawet mój mąż strajkował i postawił buteleczkę Carexu żeby tylko nie "pachnieć" Isaną.

Plus jak zawsze za ładne, bezawaryjne opakowanie, niską cenę i dostępność.

Nie kupię nigdy więcej. Ba, zraziłam się na jakiś czas do mydeł Isany. Mam wrażenie, że są coraz słabszej jakości.

Używam tego produktu od: grudzień 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno z trudem wykończone

Zapadam w zimowy sen ♥

Jestem zachwycona jego całokształtem - wspaniały, mocny, lekko orientalny, lekko zimowy zapach zamknięty w opakowaniu, które jak ulał pasuje do mojej łazienki :)

Śmiało mogę powiedzieć, że w tym produkcie została zawarta cała świąteczna magia, a z racji tego, że to edycja limitowana, to pozwoliłam sobie zrobić spore zapasy!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 300 ml

Dobry produkt

Zapach, przyjemny, ciepły, po prostu waniliowy.
Mydło nie wysusza dłoni jak co niektóre mydła Isany. Pozostawia delikatny filtr nawilżenia na dłoniach.
Po umyciu pozostaje delikatny zapach.
Jestem zadowolona z produktu i zamierzam kupić zapas:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

zawiodłam się na aromacie

Cóż mogę napisać,magii świąt zimowych nie czuje od przeszło 8 lat i żadne perfumowane mydełka,świece,ozdoby tego nie zmienią.Ale wracając do zapachu produktu to spodziewałam się innego gatunku wanilii,nie tyle spożywczej,płaskiej jak olejek do gofrów,tylko takiej ciemnej a\'la yves rocher.Karmel hmm całość wyszła mdła,oklepana i nudna.Po raz kolejny skusiłam się po zachwalanej recenzji youtuberki/vlogerki i zawiodłam się.Niestety poza butelką z pompką dokupiłam półlitrowy zapas,który zapewne starczy mi do póznej wiosny spokojnie.Właściwości myjące dobre,spełnia swoją funkcję czyli mycie rąk,przy czym przesusza skórę dłoni

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte opakowanie

Zimowo-świąteczna magia

Od dawna widziałam na półce mydło z tajemniczym dopiskiem-zimowe. Zimowe? Ciekawe jak pachnie... No i jakiś miesiąc temu skusiłam się na zakup. Uruchomiłam buteleczkę i... zakochałam się. Mydełko jest delikatne, ma przyjemną konsystencję, no i cudownie pachnie; karmel, nutka wanilii. Coś wspaniałego. Dobrze, że wzięłam od razu zapas :)

Słodko ;)

Mydełka z Isany, podobnie jak i żele, kupuję bardzo często - zmieniam jedynie warianty zapachowe. Nie będę się zbytnio rozpisywać, mydło jak mydło. Robi co ma robić, czyli domywa skórę. No i ten cudowny, słodki, otulający zapach. :)) Szkoda tylko, że to limitka.

Przyjemne.

Bardzo przyjemna edycja limitowana na zimę i już żałuję, że niedługo zniknie z półek.

Mydełko ma kremową konsystencję jest dość gęste. Jak większość mydeł do rąk Isana trochę się \'ciągnie\' co może być nieco irytujące i brudzi umywalkę.
Produkt całkiem dobrze się pieni i łatwo spłukuje.
Swoje główne zadanie spełnia bez zarzutu - świetnie myje i odświeża dłonie.
Bez wątpienia głównym atutem mydełka jest jego zapach. Bardzo słodki, waniliowo-karmelowy, mmm super!

Opakowanie - jak na Isanę - jest nawet ładne, ma świąteczno-zimowe wzorki i wygodną pompkę.
Wydajność jak najbardziej na plus.

Mimo, iż mydło trochę wysusza skórę dłoni uważam, że warto je zakupić chociażby ze względu na ten cudny zapach, no i niezłe właściwości myjące.
Za taką cenę jak najbardziej warto, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zimowy zapaszek :)

Mam nadzieję, że spotkam go na półce każdej zimy. Zapach jest po prostu wspaniały, słodki. Konsystencja dobra, a kolor jajkowaty. Za 3 złote bardzo go polecam i na pewno kupię go ponownie :)

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania