Palmolive, Gourmet, Peach Delight, Body Butter Wash (Krem pod prysznic o zapachu brzoskwini)

Najnowsza propozycja od Palmolive - zniewalająco lekki i kremowy żel pod prysznic Peach Delight o zapachu brzoskwini, otula i zmiękcza skórę i koi zmysły.

zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Ok.

Standardowe opakowanie (250 ml) ale starcza na długo. Kupilam jak zwykle "dla odmiany" skusilo mnie ładne, kolorowe opakowanie.
Żel jest gęsty, mocno kremowy i mega pachnący. Po kąpieli cała łazienka pachnie brzoskwiniami. Zapach owocowy, słodki, przyjemny. Żel nie wysusza skóry. Dla mnie jest ok.

dobry...

nie przepadam za kremami pod prysznic (bardziej preferuje żele), ale do tego produktu skusił mnie zapach: piękny, brzoskwiniowy, nie nachalny i nie chemiczny. Miałam uczucie, jakby krem lepił się do ciała, zamiast się pienić, ale to chyba przez to, że dawno kremów pod prysznic nie używałam, bo po kilku prysznicach, moje odczucie się zmieniło. Jest fajny, lekki i przyjemny, ale... musi być zawsze jakieś 'ale'. W tym przypadku również. Nie wiem czy tylko ja zużyłam go tak szybko, czy on faktycznie jest tak mało wydajny. A cena też nie była jakaś super.

Słoneczna brzoskwinka

Żel jest kremowy, bardzo gęsty, ciężko go wydobyć z opakowania. Zapach ciepły, przyjemny, optymistyczny. Czuję w nim owocowe nuty brzoskwini z domieszką wanilii. Bardzo dobrze się pieni. Otula ciało gęstą, aksamitną pianą. Po spłukaniu zapach nie utrzymuje się na skórze. Żel nie wysusza skóry, nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Minusem jest słaba wydajność, szybko się kończy.

Piękny zapach

Żel pachnie bosko, i zapach bardzo długo pozostaje na skórze. Kosmetyk świetnie się pieni i nie wysusza skóry, widziałam inne warianty, które również mnie bardzo kuszą, czekolada pachnie też nieziemsko. Ja jestem jak najbardziej zadowolona, i nie uważam by zapach był chemiczny jest idealny :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

bardzo słaby

Kupiłam skuszona nowością, właściwie niespecjalnie sprawdzając zapach. To był błąd.

Produkt zamknięty w klasycznej, plastikowej tubie.

Krem jest bardzo gęsty, przez co ciężko jest go wycisnąć z tuby, to jest pierwszy minus.

Po drugie działanie, nie dość, że ciężko wycisnąć, to jeszcze słabo się pieni i spływa po ciele gęstą cieczą.

Trzeci minus to zapach, niby brzoskwiniowy, ale bardzo chemiczny, nieprzyjemny.

Co za tym idzie, po kąpieli nie czuję się czysta, tylko oblepiona, bardzo nieprzyjemne uczucie.

Klasyczny żel lawendowy, nawet się do tego nie umywa.

Wydajność standardowa, opakowanie wystarczyło mi na 2 tygodnie codziennego stosowania.

Nie polecam, szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie