Oriflame, Giordani Gold, Incredible Length Mascara (Tusz wydłużający rzęsy)

Oriflame, Giordani Gold, Incredible Length Mascara (Tusz wydłużający rzęsy)

Oriflame tusz do rzęs Incredible Length zapewnia efekt długich, rozdzielonych i podkreślonych rzęs. Mikrowłókna obecne w formule tuszu przedłużają rzęsy, a szczoteczka odpowiada za ich odpowiednie wydłużenie rzęs (49%) i ich rozdzielenie. Oriflame tusz do rzęs Incredible Length odżywia i wzmacnia rzęsy dzięki woskom: z otrąb ryżowych, z nasion słonecznika i z liści kopernicji. Dodatkowo znajdziemy tu panthenol, witaminę E oraz kwas oleinowy. Tusz dostępny w wersji czarnej.

Dobry jest

Po prostu. Choć kupiony z braku laku bo chciałam w sumie wypróbować ten nowy z serii one, taki zielony bodajże, ale okazało się,że jest niedostępny to wzięłam żeby coś wziąć :) Właśnie ten bo był dużo przeceniony normalnie kosztuje 40 zł jakieś a był za 19,90:)
Szczoteczka rzeczywiście standardowa, nie za duża i nie za mała. Tradycyjna, a ja w sumie takie lubię choć czasem wymarzę sobie nimi powiekę to jednak za efekt, który osiągam jest to poświęcenie jakie jestem w stanie znieść:)
Jak wyciągam szczoteczkę to widać czasem takie przyczepione włoski , przypuszczam ,że to te włókna..: W żaden sposób to mi nie przeszkadza bo przy nakładaniu one po prostu zostają wraz z tuszem na rzęsach , nie wpadają do oka. rzeczywiście może trochę sie muszę namachać tą szczotką aby osiągnąć efekt jaki lubię:), ale ja lobię takie przesadny aż teatralny : ) Z pomocą tego tuszu da się..da się osiągnąć naprawdę dobry efekt . Efekt wydłużonych, pogrubionych i rozdzielonych rzęs . Bez grudek bez sklejania..Naprawdę ładnych rzęs, takich rzeczywiście jak napisała poprzedniczka-"lepszych swoich":)
A polubiłam go głównie za to, że jest mega wytrzymały i to pierwszy taki tusz, który totalnie sie nie osypuje i wytrzymuje na rzęsach w idealnym stanie 14 godzin!:) Robię makijaż o 6.10 powiedzmy , a zmywam, tak 20-21. Mój dzień jest dość intensywny i obejmuje rozwiezienie i odebranie dzieci ,pracę, i jeszcze jakieś treningi dzieciaków więc jest co robić i nie chciałabym chodzić z tuszem pod okiem , a ten po prostu trzyma się wzorowo:)
Myślę,że chociażby z tego powodu warto go wypróbować:)
P.S Dodałam zdjęcie (a niech tam:), ale myślę,że ono nie jest najlepsze i nie oddaje wszystkiego co ten tusz potrafi;)

Mam ich już chyba z 5

Powiem jedno. Uwielbiam! Naprawdę, ja go tak strasznie lubię i mam już kilka opakowań. To co on robi z rzęsami... to jest magia. Uwielbiam ten efekt. Pogrubia te rzęsy i tak idealnie je rozdziela, że jeżeli ktoś chce uwydatnić swoje gęste rzęsy, to on wami zrobi taką robotę, że szok. Ma grubą szczoteczkę, taką bardzo klasyczną i popularną. Kolor czarny, standardowy, głęboki. Czasami mi się troszkę osadza grudek na rzęsach, ale to raczej z mojej winy bo jest to rzadkością mimo wszystko. Jest trwały, nie ma mowy by kiedykolwiek skleił mi rzęsy, nie osypuje się ani jakoś dziwnie nie zbiera. Idealna opcja dla osób, które nie lubią widoczności tego tuszu na tych rzęsach, ponieważ właśnie taki daje efekt. Takich swoich rzęs.

Idealny

Pierwszy tusz do rzęs, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nie jestem w stanie znaleźć żadnej wady tego cuda, no może oprócz ceny regularnej ;) Dlatego warto zaopatrzyć się w kilka sztuk gdy akurat jest w promocji.

ulubieniec

tusz kupiłam w promocji i okazał sie byc rewelacyjny
ładnie wydłuża rzęsy ma intensywny czarny kolor nie kruszy sie i nie rozmazuje do tego ma ładne opakowanie co jest dodatkowym plusem jedyny minus to cena ale produkt jest godny polecenia

numer jeden

przetestowalam duzo rodzaji tuszy do rzes i pol roku temu trafilam w koncu na ten na ktory czekalam. tusz do rzes Giordani Gold odrazu przypadł mi do gustu, nie skleja rzes. wyczesuje nawet te najkrotsze rzesy. wydluza. nadaje naturalny, efektowny wyglad kazdej rzesie. posiada mikrowlokna. tak jak wspomnialam uzywam go od ok pol roku i dopiero teraz mi sie konczy

Jak dla mnie - BOMBA ! :)

Witam serdecznie, kilka słów o Tuszu do rzęs z firmy Oriflame:) . Tusz kupiłam na promocji przy okazji pierwszych zakupów w tej firmie (20 zł). Mascara jak dla mnie jest bardzo bardzo dobra! Ma kolor intensywnej czerni, nie kruszy się, nie skleja rzęs, dobrze wydłuża rzęsy i za to na prawdę należy się wielki plus, łatwo się zmywa i posiada bardzo eleganckie złoto-czarne opakowanie . Jedynym mnusem dla mnie jest cena, ponieważ bez promocji tusz kosztuje około 50 zł.
JESTEM JAK NAJBARDZIEJ NA TAK !!

Przeciętniak

Tusz bym określiła jako przeciętny. Nie jest jakoś szczególnie dobry, nie jest też tragiczny.
Nie wzbudza mojego szczególnego entuzjazmu, ale i go nie wyrzucę.

Tusz rozprowadza się na rzęsach bez grudek, ale przy kolejnych warstwach znikają poprzednie. Trzeba odczekać, aż podeschnie, ale wtedy efekt jest gorszy niż jakby warstwa była na świeżym tuszu. Łatwiej wtedy o sklejanie czy oblepienie pojedyńczych włosków.

Co do wydłużania - raczej niespecjalnie. Maluje nasze włoski, ale raczej ich nie wydłuży. I tak muszę się namachać, żeby pokrył całe włoski, bo jak napisałam wyżej, zjada poprzednie warstwy.

Po pierwszym użyciu byłam bardziej zadowolona, z czasem już wcale, choć zwykle mam odwrotnie.

Zdecydowanie lepszym tuszem z tej półki jest Avon Luxe.

dlugie rzęsy

kupiłam w promocji, jestem nim zachwycona! pięknie wydłuża rzęsy, podkreśla spojrzenie, chociaż podczas aplikacji wydaje się być mokry i cięzki to szybko wysycha na rzęsach i daje prawdziwy efekt wow :) szczoteczka na początku nie była moim faworytem, ale efekt jaki zostawia jest super

Zaskoczył mnie

Kupiłam ten tusz z czystej ciekawości, w promocji za 19,99. Ma ładne czarno- złote opakowanie, napisy się nie ścierają. Zdziwiło mnie, że od razu po otwarciu był wystarczająco gęsty, by nie zlepiać brzydko rzęs. Klasyczna szczoteczka pięknie wydłuża rzęsy, nie skleja (a na tym punkcie mam fioła), nadaje ładny czarny kolor. Nie uważam, żeby szybko gęstniał. Nie kruszy się, łatwo można go zmyć płynem micelarnym. Polecam zakupić go w promocji, do max. 30 złotych.

Dobry tusz

Jak dla mnie bardzo dobry, wydłużający tusz. Nie skleja rzęs, nie tworzy grudek, nie ma efektu pandy po kilku godzinach. Jest o wiele lepszy jak się go użyje jakiś tydzień, dwa po otwarciu. Kolor to głęboka czerń. Lekki efekt pogrubienia ale bardziej tutaj wydłuża.

Jeden z ulubieńców

Tusz jest naprawdę dobry. Szczoteczka jest gęsta, nie nabiera zbyt dużo produktu i co najważniejsze nie skleja rzęs. Pięknie rozczesuje, wydłuża i pogrubia. Opakowanie jest eleganckie, dobrze wykonane, napisy i złota zakrętka nie ścierają się. Jedyna ale dla tego tuszu to według mnie zbyt szybko zasycha, ale jedna kropla do oczu i każdy tusz jest jak nowy ;)

PLUSY
+ nie skleja rzęs
+ szczoteczka nie nabiera zbyt dużej ilości produktu
+ ładnie rozczesuje rzęsy
+ pogrubia
+ ładne opakowanie

MINUSY
- cena

W porządku

Przeważnie kupuję tusz pogrubiający z serii Giordani Gold, ale ponieważ nie było go w promocji, zdecydowałam się na wydłużający. Jak dla mnie jest w porządku. Szczoteczka jest gęsta i nie nabiera za dużo produktu. Nie zostawia grudek i nie skleja rzęs. Nakładam go dopiero po nałożeniu bazy, więc w moim przypadku nie znika z rzęs (jak to ma miejsce u poprzedniczek, dlatego wypróbuję go również bez bazy - wtedy może zmienię moją opinię o nim ;)). Jednak cena jest wygórowana i nie kupiłabym go gdyby nie był w promocji.

PLUSY
+ szczoteczka nie nabiera za dużo produktu
+ nie zostawia grudek
+ nie skleja rzęs
+ eleganckie opakowanie

MINUSY
- cena