Oriflame, Giordani Gold, Incredible Length (Tusz wydłużający rzęsy)

Oriflame, Giordani Gold, Incredible Length (Tusz wydłużający rzęsy)

Oriflame tusz do rzęs Incredible Length zapewnia efekt długich, rozdzielonych i podkreślonych rzęs. Mikrowłókna obecne w formule tuszu przedłużają rzęsy, a szczoteczka odpowiada za ich odpowiednie wydłużenie rzęs (49%) i ich rozdzielenie. Oriflame tusz do rzęs Incredible Length odżywia i wzmacnia rzęsy dzięki woskom: z otrąb ryżowych, z nasion słonecznika i z liści kopernicji. Dodatkowo znajdziemy tu panthenol, witaminę E oraz kwas oleinowy. Tusz dostępny w wersji czarnej.

dlugie rzęsy

kupiłam w promocji, jestem nim zachwycona! pięknie wydłuża rzęsy, podkreśla spojrzenie, chociaż podczas aplikacji wydaje się być mokry i cięzki to szybko wysycha na rzęsach i daje prawdziwy efekt wow :) szczoteczka na początku nie była moim faworytem, ale efekt jaki zostawia jest super

Zaskoczył mnie

Kupiłam ten tusz z czystej ciekawości, w promocji za 19,99. Ma ładne czarno- złote opakowanie, napisy się nie ścierają. Zdziwiło mnie, że od razu po otwarciu był wystarczająco gęsty, by nie zlepiać brzydko rzęs. Klasyczna szczoteczka pięknie wydłuża rzęsy, nie skleja (a na tym punkcie mam fioła), nadaje ładny czarny kolor. Nie uważam, żeby szybko gęstniał. Nie kruszy się, łatwo można go zmyć płynem micelarnym. Polecam zakupić go w promocji, do max. 30 złotych.

Dobry tusz

Jak dla mnie bardzo dobry, wydłużający tusz. Nie skleja rzęs, nie tworzy grudek, nie ma efektu pandy po kilku godzinach. Jest o wiele lepszy jak się go użyje jakiś tydzień, dwa po otwarciu. Kolor to głęboka czerń. Lekki efekt pogrubienia ale bardziej tutaj wydłuża.

Jeden z ulubieńców

Tusz jest naprawdę dobry. Szczoteczka jest gęsta, nie nabiera zbyt dużo produktu i co najważniejsze nie skleja rzęs. Pięknie rozczesuje, wydłuża i pogrubia. Opakowanie jest eleganckie, dobrze wykonane, napisy i złota zakrętka nie ścierają się. Jedyna ale dla tego tuszu to według mnie zbyt szybko zasycha, ale jedna kropla do oczu i każdy tusz jest jak nowy ;)

PLUSY
+ nie skleja rzęs
+ szczoteczka nie nabiera zbyt dużej ilości produktu
+ ładnie rozczesuje rzęsy
+ pogrubia
+ ładne opakowanie

MINUSY
- cena

W porządku

Przeważnie kupuję tusz pogrubiający z serii Giordani Gold, ale ponieważ nie było go w promocji, zdecydowałam się na wydłużający. Jak dla mnie jest w porządku. Szczoteczka jest gęsta i nie nabiera za dużo produktu. Nie zostawia grudek i nie skleja rzęs. Nakładam go dopiero po nałożeniu bazy, więc w moim przypadku nie znika z rzęs (jak to ma miejsce u poprzedniczek, dlatego wypróbuję go również bez bazy - wtedy może zmienię moją opinię o nim ;)). Jednak cena jest wygórowana i nie kupiłabym go gdyby nie był w promocji.

PLUSY
+ szczoteczka nie nabiera za dużo produktu
+ nie zostawia grudek
+ nie skleja rzęs
+ eleganckie opakowanie

MINUSY
- cena

Jest ok

Tusz zamknięty w eleganckim opakowaniu. Za zadanie ma wydłużać i to robi. Nie wymaga to wielkiej pracy. Szczoteczka dobrze nabiera tusz i dobrze rozprowadza go na rzęsach. Niestety tusz ten posiada również mankamenty. Tak jak wspomniała moja poprzedniczka znika nagle w tajemniczych okolicznościach. I pod wieczór mało co widać na rzęsach za to przy zmywaniu jest widoczny. Nie jest to mój faworyt, kupiłam go na wypróbowanie w promocji dla konsultantek ;)

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie stosowania

Pojawia się i znika...

Kupiłam przez przypadek, bo akurat nie było w promocji mojego ulubionego Luscious. Na obrazku szczoteczki wydawały się podobne, więc zdecydowałam się zaryzykować.

Tusz zamknięty w czarnym, plastikowym opakowaniu, literki po kilku tygodniach się przecierają. Złota nakrętka dodaje elegancji.

Tusz ma za zadanie wydłużyć i dodać nieco objętości rzęsom. Trzeba się sporo namachać, by uzyskać widoczne (ale nie teatralne, nie lubię takiego) wydłużenie rzęs. Włoski są dość rzadko rozmieszczone i prześlizgują się między rzęsami.

Niestety minusem produktu jest jego trwałość, po 4-5 godzinach tusz w niewiadomych okolicznościach znika z rzęs, nie pozostawiając po sobie śladu w postaci efektu pandy. To jego duży minus.

Kolejne zdziwienie dotyczy demakijażu - mimo, że nie ma go na rzęsach, widać go na waciku po zmyciu.

Nie zauważyłam, żeby odżywił czy wzmocnił rzęsy, to raczej zabieg producenta, trudno byłoby to nawet ocenić po jednym opakowaniu.

Na pewno rzęsy są po nim miękkie, ale trwałość i krótkotrwały efekt go dyskwalifikują.

Od początku do końca zachował takie same właściwości.
Nie kupię ponownie i nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiac