Lorac, PRO To Go, Eye/Cheek Palette (Paleta do makijażu oczy i twarzy)

Lorac, PRO To Go, Eye/Cheek Palette (Paleta do makijażu oczy i twarzy)

Lorac paleta To Go Eye/Cheek Palette zawiera 3 błyszczące i 3 matowe cienie do powiek, 2 pędzelki do cieni, 2 róże i 1 bronzer oraz wbudowane lusterko - wszystko co potrzeba by wyglądać czarująca w jednej, poręcznej palecie.

Niebo dla minimalistów!

Nie spotkałam się wcześniej z tego typu produktem, ale odkąd ta paletka trafiła w moje ręce to nigdy się z nią nie rozstaje. Zarówno cienie, jak i róże oraz bronzer są najwyższej jakości i niezwykle wydajne. Miłośnicy paletki Lorac pro będą wiedzieć o czym mówię. Cienie się dobrze napigmentowane, wspaniale się blendują i trzymają na oczach cały dzień. Dodatkowy plus za to, że najjaśniejszych cieni jest najwięcej, co było dotychczas moją zmorą, bo gdy trafiła mi się dobra paleta, to najjaśniejszy cień kończył mi sie duzo szybciej niż reszta. Róże też super sprawa, bo jeden z nich pasuje mi bardziej w lecie, do opalonej cery, a drugi w zimie, gdy jestem bledsza. Bronzera używam najmniej, ale to tylko dlatego, że do konturowania twarzy mam już Lorac pro contour. Jak na tyle produktów w jednym i jeszcze pędzelki dobrej jakości jak na paletę, jestem w stanie stwierdzić, że ta cena to naprawdę nie jest dużo.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego