Lorac, PRO, Matte Eye Shadow Palette (Paleta 8 matowych cieni do oczu)

Lorac, PRO, Matte Eye Shadow Palette (Paleta 8 matowych cieni do oczu)

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe

Najlepsze

Jak wiadomo Lorac to bardzo dobre cienie. Jest to dla mnie absolutny top, najlepsze jakie do tej pory miałam, a poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko. Te kolory wystarczą do wykonania absolutnie każdego makijażu dziennego, niektórych wieczorowych oraz świetnie sprawdzi się w podróży, bo jest lekka i kompaktowa. Jedyny - to brudzące się opakowanie.

!!! BOMBA!!!

Cienie są świetnie napigmentowanie :) Przepięknie rozcierają się:) W paletce jest 8 świetnych matowych odcieni :) Cienie nie osypują się i są naprawde ekstra trwałe:) Opakowanie z lusterkiem,więc też super-plus :)

Świetna paleta!

Czaiłam się na tę paletę kilka miesięcy. W końcu ją zamówiłam i nie żałuję.
Opakowanie jest solidne, kartonowe. Coś jak Zoeva, ale grubsze. Pokryta jest 'gumową' powłoką, daje to bardzo ciekawy efekt, ale brudzi się przez to okropnie. ;-)
Paleta jest mała i lekka, można ją zabrać na wyjazd i znajdziemy w niej wszystko czego nam trzeba do wykonania makijażu oka. :-)
W środku mamy lusterko, a każdy cień podpisany jest srebrną czcionką.

Cienie, ah te cienie. Moja miłość od pierwszego dotknięcia pędzlem. Mam kilka paletek różnych firm i tych droższych i tych tańszych, ale takiej formuły cieni jeszcze nie spotkałam. One są tak miękkie i tak napigmentowane, że wystarczy lekko dotknąć pędzlem do cienia, a ta ilość wystarczy nam na pokrycie całej powieki.
Nakładają się i rozcierają jak marzenie. Praktycznie wcale się nie osypują. Cienie przykleja się do powieki nawet bez bazy i nawet bez bazy utrzymują się cały dzień. Nie bledną, nie rolują się, nie robią się 'dziury'. Możemy stopniować intensywność.
Cienie łączą się ze sobą bez problemu.
Makijaż tą paletką wykonuje się sam. ;-)
Polecam z całego serca!

Rewelacja do prostych makijaży

Paleta jest świetnej jakości, tu nie mam najmniejszych wątpliwości. Wszystkie cienie są świetnie napigmentowane. Rozdzierają się pięknie i bez większego problemu. Nawet początkująca osoba sobie poradzi. Osypują się minimalnie, wiadomo coś tam czasem spadnie, ale jak ktoś ma wprawę to jest w stanie tego uniknąć bez wysiłku. Trwałość jest zaskakująco długo, nie rolują się w załamaniach, nie tracą koloru. Paletka jest wykonana jest bardzo podobnie jak te marki Zoeva czyli z dobrej jakości tektury, zamykana na magnes. Różnica jest taka, że Lorac ma lusterko. Paleta jest mała, poręczna, lekka. Idealna do podróży. Wszystko jest super, tylko mimo wszystko brakuje mi w niej jednego cienia błyszczącego. Oczywiście problem można rozwiązać nakładać odrobinę rozświetlacza i tak robię. Tylko wtedy byłaby już totalnie idealna. Jednak jeśli chodzi o jakość, trwałość i opakowanie to nie mam jej nic do zarzucenia. Jedyny problem to dostępność i cena w Polsce. Jeśli ktoś ma możliwość kupić w USA to polecam, bo wtedy wychodzi dużo taniej.

Wspaniała!

Zachęcona zestawem do konturowania, skusiłam się na tą paletkę na allegro. Wcześniej miałam z tego typu paletkę NAKED basic 1 i jestem w stanie stwierdzić, że jest od niej dużo lepsza! Cienie trzymają się na powiekach cały dzień, nawet bez bazy. Bardzo dobrze napigmentowane, a blendowanie ich to czysta przyjemność. Bez problemu jestem w stanie zrobić pełny makijaż zarówno wieczorowy jak i dzienny. Dla miłośników matowych cieni i profesjonalnych kosmetyków absolutny must have!