Avon, Naturals, Peppermint & Verbena, Conditioner (Odżywka do włosów `Werbena i mięta pieprzowa`)

Formuła odżywki Avon Naturals 'Werbena i mięta pieprzowa' została wzbogacona jest ekstraktem werbeny i mięty pieprzowej, przywracając włosom blask i pozostawiają je miękkie i gładkie. Mięta pieprzowa pomaga regulować produkcję sebum, zapobiegając nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów. Werbena znana z działania kojącego podrażnienia skóry, ma odświeżający zapach. Odżywka do włosów z werbeną i miętą pieprzową Avon Naturals zapewnia włosom połysk, nadaje włosom miękkość, ułatwia rozczesywanie

Nie

Nie jestem wymagająca co do odżywek. Naprawdę nie wymagam aż tak wiele i wiele produktów daje sobie radę i mi to wystarczy. Jedyne co chcę to, żeby włosy nie elektryzowały mi się i dały się rozczesać, a jak przy okazji włosy będą ładnie pachnieć to dodatkowy plus.

Producent oczywiście obiecuje tutaj, że włosy będą miękkie i będą miały zdrowy połysk. Oczywiście dodatkowym plusem jest to, że odżywka ułatwia rozczesywanie. Jednak to jest tylko i wyłącznie obietnica, a rzeczywistość pokazała, że bez pokrycia. Produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu, które pozwala na wydobycie produktu do końca bez większych problemów. Konsystencja jest gęstawa, biaława, a zapach przypomina mi szampon z tej samej wersji gdzie czuć werbenę, ale gdyby nie to, że jest napisane, że jeszcze jest mięta pieprzowa to bym w ogóle nie wiedziała, że ona jest tam. Działanie? Słabe, moje małe wymagania okazały się wręcz zbyt wysokie. Nałożony produkt - nieistotne czy połączony z szamponem z tej wersji czy zupełnie innym - nie działa. Nie zauważyłam efektu miękkich włosów czy zdrowego połysku. Tym bardziej nie zauważyłam, żeby odżywka ta sprawiła, że włosy będą ładnie rozczesywać się. Było tak jak zawsze, a nawet trochę gorzej. No po prostu nic nie robi. Zapach również bardzo szybko ulatnia się i nie zostaje na włosach na trochę dłużej niż 5 minut. Produkt może cenowo jest atrakcyjny, ale swoim działaniem kompletnie odrzuca. Wydajność jest dobra. Opakowanie wygodne w użyciu. Nie zużyłam tego produktu do końca, ponieważ potrzebuję czegokolwiek w miarę skutecznego tym bardziej, że elektryzujące się włosy nie znają litości. Po prostu po kilku podejściach dałam sobie spokój, bo to strata czasu.

Nie kupię ponownie, ponieważ obietnice producenta w ogóle nie zostały spełnione.

Nie przekonuje mnie

Cóż... Jedna z pierwszych zakupionych w Avonie odżywek i być może ostatnia. Po za miłym dla nosa zapachem nie widzę w niej nic wartego uwagi. Ani nie nawilża, ani nie działa w żaden sposób na włosy. W połączeniu z szamponem mam koszmarnie oklapnięte włosy. Myślałam że być może sama coś mi da od siebie. Niestety

Mały bubel...

+ niska cena
+ ładny zapach

- nie spełnia swojej roli
- włosy po niej się plączą
- koszmarna w połączeniu z szamponem z tej serii

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Nic nie robi

Odżywka w mojej ocenie powinna przynajmniej sprawiać że włosy będą się lepiej rozczesywały.

Ta odżywka nie robi niczego. W sumie nie wiem po co jej używałam skoro i tak mokre włosy spryskiwałam jakimś preparatem bo były tak sztywne.

Nie odżywia, nie działa NIC a NIC w kwestii przetłuszczania.

Plusy:

+ ładny zapach

+ wygodne opakowanie

+ tania

Minusy:

- nic nie robi

- spływa z włosów

nie polecam

Zakupilam odzywke razem z szamponem jeden i drugi produkt nie wart uwagi. Odzywka w ogóle nie odżywia włosów, nie poprawia ich kondycji, rzadka, spływa z włosów, nie ułatwia rozczesywania. Czekam po prostu aż się skończy. Mimo, że tania nie warta, bo po prostu działanie ma żadne na włosy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

jest bo jest :)

Odżywkę kupiłam razem z szamponem z tej samej wersji który okazał się totalną pomyłką :)
Odżywka ma ładny zapach , jest kremowa , ale w mojej ocenie jest zwykłą odżywką która ułatwia rozczesywanie , trzymam ją dosłownie chwilę.
Nie kupie więcej :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie meczę