Soft żel - krem do pielęgnacji okolic oczu

Soft żel - krem do pielęgnacji okolic oczu

Dla osób chcących utrzymać właściwy poziom nawilżenia skóry wokół oczu i zapobiegać tworzeniu się zmarszczek, dla osób, które rano odczuwają lekkie obrzmienie pod oczami, zapewnia poczucie gładkiej i nawilżonej skóry, daje przyjemne uczucie chłodu i świeżości.
Zawiera: naturalne substancje nawilżające, podjednostki kwasu hialuronowego. (Tak obiecuje producent)

Cena: ok. 10 zł / 30 ml

rozczarowana

Niewątpliwie nie szokuje ceną i dzięki za to! stanowczo jednak nie szokuje działaniem, wklepuje się b.ładnie, makijaż oka nie spływa, przyjemny moment orzeźwienia i pozostające w dalszym ciągu cienie, opuchlizna i ogólnie "oko trzy dni po". Czyli: jest fajniutki, ale raczej nie dla mnie:(

Używam tego produktu od:3 lat

nie bardzo

Nie wiem dlaczego jest to żel-krem, skoro to zwyczajny lekki krem. Może nazwa ma sugerować, że i zwolenniczki kremi i zwolenniczki żelu będą z tego kosmetyku zadowolone?? Nie wiem, co miał na myśli producent, ale ja bynajmniej zadowolona nie byłam. Forma akurat nie przeszkadzała mi zbytnio, gdyż poszukiwałam akurat jakiegoś lekkiego kremidła, za to nie bardzo przypadło mi do gustu działanie tego specyfiku. Jedyne co robi to nawilża, na pewno nie wygładza i na pewno nie likwiduje problemów z porannym opuchnięciem. Nawet powiem więcej po 2 tygodniach używania skóra wokół oczu zaczęła mnie piec zaraz po aplikacji kremu, a gdy cierpliwie odczekiwałam te piekące chwile ;) albo po prostu szłam spać moim oczom ukazywał się później widok nieco gorszy niż wcześniej - oczka jeszcze bardziej zmęczone niż zwykle, zapuchniętę... :( Gdzieś słyszałam, że tak się dzieje, gdy skóra nie potrzebuje już kwasu hialuronowego i w ten sposób to sygnalizuje. Ile w tym prawdy nie wiem, ale krem i tak oddałam.

Używałam tego kosmetyku przez 2 tygodnie / ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego i ostatniego

jestem pod wrazeniem

Nie jest to żel a lekki kremik, który błyskawicznie się wchłania, swietnie prasuje kurze łapki drobne zmarszczki. Dlaczego tak pozno go odkryłam?!