Kavai, Pędzel 93 do brwi

Kavai, Pędzel 93 do brwi

Pędzel przeznaczony do wykonywania makijażu brwi.Idealny do precyzyjnego podkreślania łuku czy rysowania lini brwi. Świetnie nadaje się do nakładania płynnych jak i sypkich kosmetyków. Wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego (taklon). Włosie to jest elastyczne i delikatne, ułożone po skosie. Główkę z delikatnego włosia umieszczono w aluminiowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości. Zaletą syntetycznej włókniny jest brak chłonności kosmetyków płynnych.

pędzle
do brwi
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny pędzel

Kupiłam go , ale z myślą o robieniu kreski na powiece, niekoniecznie do brwi:) Jeśli chodzi o kreski to jest rewelacyjny:) Polecam każdemu , jest to prostsze niż myślałam przy użyciu tego pędzla . Kreskę rysuję po prostu cieniem do powiek:) W ogóle tak przypadkiem dołożyłam go do zakupów w drogerii inetrnetowej i okazał się naprawdę solidny i estetycznie wykonany. Uważam też ,że jest stosunkowo niedrogi ja zapłaciłam chyba koło 17 zł za niego.

dobry

Zalety:
+ jest dobrze ścięty
+ jest dobrze wykonany
+ włoski są miękkie i bardzo dobrze się nim maluje brwi

Wady:
- dosyć trudno dorysować nim pojedyncze włoski, bo się odkształca

świetny do cieni do brwi

Używam cieni do brwi z paletki Catrice. Ten pędzel świetnie je nakłada - jest dosyć gruby, więc szybko wykonuje swoje zadanie. Wcześniej używałam dwustronnego skośnego pędzelka z Catrice, ale był za cienki i za śliski.
Można go też używać do roztarcia kreski na górnej i dolnej linii rzęs.
Nie ma problemu z domyciem, na dodatek schnie błyskawicznie.
Nie jestem pewna tylko, czy dobrze sprawdziłby się do mokrych produktów - raczej byłby za mało precyzyjny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie