Etude House, Rosy Tint Lips (Tint do ust z gąbeczką)

Etude House, Rosy Tint Lips (Tint do ust z gąbeczką)

Etude House Rosy Tint Lips jest to tint do ust z gąbeczką ułatwiającą aplikację oraz umożliwiającą gradację koloru. Produkt dostępny jest w ośmiu pięknych, matowych lecz intensywnych i trwałych różanych odcieniach. Produkt delikatnie nawilża, usta stają się jedwabiście gładkie.

w kredce
kryjące
Efekt
matowe

Średni produkt.

Trzeba zacząć od tego, że produkt ten nie powinien zostać nazwany "tintem". Nie jest to forma kosmetyku o której myślimy, kiedy ktoś przedstawia nam taką nazwę. Konsystencja pomadki jest bardziej matowa i nie "wżera się" w usta. Może właśnie dlatego tak prędko schodzi z ust... Trwałość na bardzo niskim poziomie. Kolory w porządku. Osobiście miałam w odcieniu pomarańczowym (idealna na upalne lato). Opakowanie niezbyt poręczne. Ciężko wydostać resztki produktu. Gąbka niby pomaga, ale też za nią nie przepadam.
Ogólnie nie polecam. Etude House ma dużo lepszych specjałów do ust, i to w bardzo dobrej jakości.

Świetny

Posiadam odcienie #6 English Garden oraz #8 After Blossom.

Tinty mają piękne, nasycon kolory o matowym wykończeniu, których intensywność można stopniować - umożliwia aplikator z gąbeczką. Można też pokusić się o efekt gradientu - wystarczy umiejętnie rozprowadzić produkt.

To, co podoba mi się najbardziej, to świetna trwałość produktu - kolor spokojnie wytrzymuje na ustach większość dnia, nie schodząc nawet podczas jedzenia i picia.

+ piękne, nasycone kolory
+ świetna trwałość
+ gąbeczka aplikatora jest zdejmowana - można ją delikatnie umyć
+ delikatnie pachnie różami :)

+/- wykończenie jest matowe - gdy mam ochotę na błysk, to po prostu nakładam na tint bezbarwny błyszczyk

Planuję zakupić więcej odcieni :)

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

Bardzo dobry.

Uważam, że to bardzo dobry produkt, ale nie sprawdził się w 100% w moim przypadku. Zacznę od wymienienia plusów produktu:

+ ładny, wyrazisty kolor
+ przyjemna, kremowa konsystencja
+ łatwo się rozprowadza
+ długotrwały efekt
+ delikatny

Uważam, że to wszystko czyni go jednym z ulubieńców, ale:

- ciężko go wydobyć (opakowanie jest dość sztywne i naprawdę ciężko jest cokolwiek wycisnąć, nawet po wielokrotnych użytkowniach)
- wysusza usta (przynajmniej w moim przypadku; bardzo mi przykro z tego powodu, gdyż tak naprawdę to jedyne co mi przeszkadza)